Beat The Boss 3 Para Hileli MOD APK [v2.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Beat The Boss 3 Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 1 Beat The Boss 3 Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 2 Beat The Boss 3 Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 3 Beat The Boss 3 Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 4 Beat The Boss 3 Para Hileli MOD APK [v2.0.1] 5

Beat The Boss 3 Para Hileli MOD APK [2.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Patronu duvardan duvara vur.


Beat The Boss 3 2.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
İş yerinde azarlanmış, patronunuz tarafından azarlanmış ya da sizi kızdıran bir şey olmalı, bu yüzden bu sinir bozucu şeyleri yok etme düşünceniz hiç oldu mu? Beat the Boss 3, bu iradeyi yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu, oyuncunun patronunu yenip öldürebileceği bir oyundur. Bu çizgi film tarzı simülasyon oyunu oyuncuları memnun edecek, ilk oyundaki baskıyı hafifletecek. Bununla birlikte, uygulama içi satın alımlar, çevrimiçi etkileşimler ve kumar ekipmanı olduğu için katılma yaşını düşünmeniz en iyisidir.


Beat The Boss 3 v2.0.1 MOD APK


Personelin patron tarafından azarlanması ve dövülmesinden başlayarak, diğer çalışanların hepsi korkar, ancak sadece bir çalışan kızar, sinirlenmeye başlarsınız ve size vereceği mesaj intikam zamanıdır. Oyuncuya patrona tokat atması için bir eldiven verildiğinde intikam basittir; her ziyaretinizde size madeni para hediye edilecektir. Yeterince para olduğunda oyuncular başka silahlar satın alabilir. Amacınız patronunuz dinlenirken yaralamak, patronunuz ölene kadar ona zarar vermektir.


Beat The Boss 3 Para Hilesi


Beat The Boss 3 oyununda, patronunuzu duvara fırlatabildiğiniz zaman öfkenizi gösterin, patronunuzun yaralanmış görünmesine neden olacak bir ses çıkarın. Patronun üzerine yemek fırlatmak, mide ağrısına ve ishale neden olur. Veya patronu baharatlı duman ve uğultu sesleri eşliğinde bir puro ile yakın. Patronunuz öldüğünde, bir kalbe tıklayarak uyanabilirsiniz. Patronunuzu en hızlı şekilde yaralamak ve öldürmek için çeşitli silahlar ve nesneler kullanın.


Beat The Boss 3 Elmas Hilesi


Sadece patronun adına değil, aynı zamanda "ev ödevi", "son teslim tarihleri" gibi sinir bozucu şeylere veya nefret ettiğiniz herhangi bir şeye kızıyor musunuz? Beat the Boss 3 ile, bu adı patron karakterinin adı için kullanabilirsiniz; bu, oyuncuların kendi elleriyle onları yok ettiğinde hedefi yenmesini kolaylaştıracaktır. Bu aynı zamanda oyunculara her galibiyetin son derece rahat olmasını sağlar. Patronunuzu istediğiniz kadar şekil ile şekillendirin; kötülük birçok biçimde ortaya çıkar. İstediğin kadar patronun olabilirsin. Bu aynı zamanda patronunuzun imajını da zenginleştirir. Kendi düşmanlarınızı yapmak ve patronu kendiniz yok etmek sadece deneyimlediğiniz oyunda. Gerçek patronunuz bu oyunu oynadığınızı biliyorsa, yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.


Beat The Boss 3 Can Hilesi


Oyunculara benzersiz çeşitli silahlar sağlayın; Ölümcül yaralanmaya neden olan 100'den fazla silahla patronunuzu zirveye çıkarın. Cephaneliğinizde birçok seçeneğiniz var. Tek bir silahtan sıkılmadan size patronlardan en fazla intikamı verir. Oyuncular Beat the Boss 3'te yaylar, çivi tabancaları, kılıçlar, sivri uçlar, Ak tabancaları veya birçok farklı silah türü gibi diğer silahları satın alabilir ve hatta üretebilirler. Bu tür silahların çoğu, oyuncunun şiddeti hızlı bir şekilde serbest bırakmasına yardımcı olur. 7. seviyeye ulaştığınızda, oyuncuların elmas veya kalp gibi bonus öğeler alacağı şanslı patron denen bir kazı kazan oyununa katılmalarına izin verilir. Oyuncular 3 puan kazabilir ve ortaya çıkarılan kartlar hediye kazanır. Daha fazla çizik satın almak için elmasları da kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, oynamak için değerli şeyler üzerine bahis yapma riskini almamış olsaydınız yardımcı olabilirdi.


Beat The Boss 3 Hile Apk


Buna ek olarak, oyuncular, güzel hazırlanmış aşamalarda oynarken dünyanın dört bir yanında gezintilerin tadını çıkarabilir, farklı oyun içi bağlamlara sahip büyüleyici yerlere seyahat edebilirler. Oyundaki mesaj aynı zamanda eğlenceli bir unsurdur, daha az komik değildir, stresi azaltmanıza yardımcı olur. MyTapioy'u indirirken E-posta veya Facebook'a giriş yaparak ücretsiz elmas kazanabilirsiniz.


Beat The Boss 3 APK Son Sürüm indir


Beat the Boss 3 oyununda, oyuncu önceden belirlenmiş çok sayıda simüle edilmiş şiddete neden olur. Patronunuza kızdığınızda veya serbest bırakmak istediğiniz bir şeye özellikle uygun, birçok insanın stresini atmanın sırrıdır ve çok popülerdir. Sıkıntınızı yenmek istiyorsunuz ve şimdi bunu oyunla yapabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için lütfen oyunu indirin. Harika grafiklere sahip bu çizgi film tarzı oyun, yaşarken size gerçek bir his verecek.


Beat the Boss 3'ü indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun SkillTwins Futbol Oyunu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar