Quest Hunter Hileli MOD APK [v1.0.39]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Quest Hunter Hileli MOD APK [v1.0.39] 1 Quest Hunter Hileli MOD APK [v1.0.39] 2 Quest Hunter Hileli MOD APK [v1.0.39] 3 Quest Hunter Hileli MOD APK [v1.0.39] 4 Quest Hunter Hileli MOD APK [v1.0.39] 5 Quest Hunter Hileli MOD APK [v1.0.39] 6

Quest Hunter Hileli MOD APK [1.0.39] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Unutmayın ateşin asla sönmesine izin vermeyin. Sadece zindanda yaktıkça güvendesiniz.


Quest Hunter 1.0.39 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm bölümlerin tüm kilitleri açıldı.
Hala tamamen olay örgüsünün hakim olduğu, eğlenceli şekillendirme ve birçok ikilemle birleştirilmiş klasik bir rol yapma oyunu bulmakta zorlanıyorsanız, Quest Hunter ilk tercih olmalıdır. Oyunda, düşmanları yok etme, hazine bulma, prensesi ve tüm dünyayı karanlık güçlerden kurtarma görevinde bir şövalyesiniz. Arsa kulağa çok klasik geliyor, ancak içindeki her gelişme sizi birçok sürprize götürecek.


Quest Hunter v1.0.39 MOD APK


Quest Hunter'ı etkileyici kılan özellik, olay örgüsü ile her bir kişinin gelişimi arasındaki ilişkidir. Oyun ilerledikçe arsa otomatik olarak genişler ve daha derin kuytu ve çatlaklar açar, sürekli savaşlar yoluyla sırları bulma arayışını körükler. Buna göre, zindan sistemi ve içindeki zorluklar, bir dizi bulmaca ve görev ile sürekli olarak rastgele oluşturulacaktır. Sadece takip edin, savaşın, elinizden gelenin en iyisini yapın ve arsanın sizi harika ayrıntılara götürmesine izin verin. Ve oyunda nasıl tepki verdiğinize göre işler yavaş yavaş çözülecek.


Quest Hunter Para Hilesi


Kahramanın yolculuğu basit olmadığı için karanlık ortamlardan geçmeniz, bir dizi ilginç bulmaca çözmeniz ve yalnızca güçlü değil aynı zamanda uğursuz düşmanlarla yüzleşmeniz gerekecek. Yol boyunca, omuzlarınızda sorumluluk ağırdır, ancak size yalnızca iki “hazine” verilir: ateş ve kürek. Konusuna göre rastgele bir mekanizmaya sahip olmasına rağmen oyun, özünde hala klasik bir rol yapma oyunudur. Rol yapma öğesi, karakterin gücünü ve silahlarını artırarak, zırhtan karakter için savaş sırasında destek öğelerine kadar bir dizi "ekipman" ile birlikte beceri yükseltme satırında cesurca gösterilir.


Quest Hunter Full Apk indir


Her kazandığınızda, yükseltme seçenekleri alırsınız. İksir yapabilir veya bomba yapabilirsiniz. Veya bir kürek alabilir, hasır şapka takabilir veya keskin bir bıçağı bir kaskla donatabilirsiniz. Her şey seçimlerinize bağlı. Her seçim karaktere yeni bir güç katıyor ve bir sonraki hareket tarzını belirliyor.


Quest Hunter Hile Apk


Zindanların ayrıca birçok sırrı ve birçok gizli hazinesi vardır. Senin görevin onları bulmak ve bonusu toplamak. Bu hazine sandıkları arasında bazen güçlendirici öğeler bile bulunur. Yolda garip olan hiçbir şeyi gözden kaçırmayın. Ve rol yapma unsuru çok derindir. 


Quest Hunter Apk indir


Gerçek bir kahraman gibi yaşamalı, çalışmalı ve savaşmalısın. Diyalog parçalarına sürekli olarak doğru cevaplar verin, böylece yeni yollar açın. Nerede açılırsa açılsın, arsa yeni bir yöne doğru ilerlemeye devam ediyor. Nereye varabileceğiniz/ne kadar ileri gidebileceğiniz “karakterle yaşama” yeteneğinize bağlıdır.


Quest Hunter Apk Son Sürüm


Oyun sırasında hareketleri sorunsuz bir şekilde birleştirmeniz, ışıkları açmanız, kürekle savaşmanız, ardından farklı silahları değiştirmeniz, tüneller kazmanız, zindanda çadırlar inşa etmeniz, hazineleri toplamanız ve ekipmanınızı geliştirmeniz gerekecek. Aralarından seçim yapabileceğiniz, geliştirebileceğiniz ve karanlık düşmanlara karşı çetin savaşlar oluşturabileceğiniz pek çok şey var. Unutmayın: Ateşin asla sönmesine izin vermeyin. Sadece zindanda yaktıkça güvendesiniz.


Quest Hunter indir (MOD, Tam Sürüm - Full)


Bir önceki android oyun Champion Soccer Star APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar