Idle Car Factory Para Hileli MOD APK [v14.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Idle Car Factory Para Hileli MOD APK [v14.2.3] 1 Idle Car Factory Para Hileli MOD APK [v14.2.3] 2 Idle Car Factory Para Hileli MOD APK [v14.2.3] 3 Idle Car Factory Para Hileli MOD APK [v14.2.3] 4 Idle Car Factory Para Hileli MOD APK [v14.2.3] 5 Idle Car Factory Para Hileli MOD APK [v14.2.3] 6

Idle Car Factory Para Hileli MOD APK [14.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Boşta tıklama simülatörlerini, araba kralı oyunlarını seviyor musunuz? Az önce mükemmel bir tane buldun.


Idle Car Factory 14.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça artar)
  2. Sınırsız elmas hilesi (Harcadıkça artar)
Idle Car Factory içinde bir araba fabrikası bulabilirsiniz. Car Builder, Tycoon tamamen sizin kontrolünüz altında. Etkileyici görünüme sahip arabalar yaratarak onu yükseltmenin ve çok para kazanmanın yollarını bulacaksınız. Aynı zamanda oyun, oyunculara bu oyunda dikkatli bir şekilde öğrenmeniz gerekecek duygusal bir deneyim ve mekanikler de sunuyor.


Idle Car Factory v14.2.3 MOD APK


Idle Car Factory'de bulabileceğiniz birçok farklı alana sahip bir araba fabrikasına gideceksiniz. Çalışanlar, kârınız için farklı arabalar yapmak için şirketteki işlerini yapıyorlar. Bu nedenle, birçok kişi için tamamen anlaşılır ve erişilebilir bir oyun sunuyor. Ancak buna dikkat etmek ve şirket için büyüme yaratmak için özel stratejiler bulmak için çok zaman harcayacaksınız. Diğer birçok yönetim oyunu gibi, oyuncular da şirketlerini önemli bir şekilde gözden geçirebilecekler. Bu oyunda çok fazla etki bırakmanıza gerek kalmayacakken bu bakış açısının oyuncuya tembellik getirdiği söylenebilir. Ayrıca oyundaki tüm işlemler de basit dokunuşlarla düz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Böylece oyuncular, şirketin karını artırmanın yollarını bulmaya odaklanacaklar.


Idle Car Factory Para Hilesi


Idle Car Factory oyununu başlatırken, şüphesiz çok sayıda çalışanın arabanın farklı parçalarına karşılık gelmediğini göreceksiniz. Spesifik olarak, arabanın belirli bir zamanda monte edilmesini sağlayan sadece iki kişi var. Bazen parayı tamamen almanız uzun zaman alır ve ayrıca parçaların çalışmaya başlaması için makul bir şekilde malzemeleri sağlamanız gerekir. Ayrıca, üretim hattınızı optimize etmek için daha fazla işçi kiralayabilirsiniz. Belirli bir miktar paranız olduğunda, performansı etkilese bile lütfen her üretim alanının istatistiklerini yükseltmek için acele etmeyin. Bunun yerine, işlemlerin daha hızlı yapılabilmesi için başka montaj alanları açmanız yardımcı olacaktır. Spesifik olarak, bir arabayı sadece iki kişi monte etmek yerine, en fazla beş kişi olabilir ve her kişi belirli bir parçayı üstlenir. Bu nedenle, üretimi optimize etmek oyuncular için çok önemlidir.


Idle Car Factory Elmas Hilesi


Her çalışanın yanında veya başka bir alanda, tamamlanan işin yüzdesini gösteren bir çubuklu bir simge olacaktır. Başka bir deyişle, bar dolduğunda paranızı alabilirsiniz. Aynı zamanda bir araya getirilen arabalar bir alana getirilecek ve orada park edilecektir. Bir noktada, nakliyeye başladıklarında size bir kar verecekler. Daha fazla para kazanabilmeniz için bu işlem sürekli olarak yapılacaktır. Bu oyunda Idle Car Factory'de parayı ve üretim performansını yükseltmenize yardımcı olacak üç ana unsur olacak, ancak ucuz değil çünkü iki ana kaynak harcayacaksınız: para ve elmaslar. Bölgenin bazı istatistiklerini yükseltmek için madeni paralarınızı kullanabileceksiniz. Üretim bölgelerinizi doldurduktan sonra, her tamamlama için ne kadar para alacağınızı ve hangi kaynaklara para harcamanız gerektiğini önemsemeye başlayabilirsiniz.


Idle Car Factory hile apk


Oyuncuların bir teknoloji yükseltmesi olduğunda daha fazla düşünmesi gereken başka bir yükseltme türü. Sahip olabileceğiniz bazı pasif beceriler olarak görülebilir, üretiminizin yönleriyle ilgilidir. Özellikle, çalışanlarınızın işlerini daha hızlı yapmalarına yardımcı olabilir veya daha fazla yeni ürün elde etmek için üretimi hızlandırabilirsiniz. Ayrıca, aldığınız para miktarını da yükseltebilirsiniz ve yükseltmek için gereken kaynak elmaslardır. Dikkat etmeniz gereken son faktör, size para ve elmaslara mal olacak kompakt yükseltmedir. Bu arayüzde birçok farklı araç türü bulacaksınız ve upgrade'e tıkladığınızda ürettiğiniz araba ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Yani aracınızı piyasada daha değerli kılmak için doğru metrikleri seçiyorsunuz. Aynı zamanda buna uygun modeli de bulabilirsiniz.


Idle Car Factory hile nasıl indirilir?


Sıklıkla ürettiğiniz renkli arabanın yanı sıra oyun size birçok farklı model türü de veriyor ve her türün kendine özgü değerleri var. Ayrıca yeni bir araç üretebilmek için önce araştırmanızı yapmalı ve o aracın kilidini açmak için gerekli şartları yerine getirmelisiniz. Bu oyunda yükseltmeleri bulmanız için birçok yol olacağı söylenebilir ve bu aynı zamanda oyun içinde daha fazla para kazanmanız için de bir yöntem.


Idle Car Factory indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Legendary Game of Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar