Tomb of the Mask Para Hileli MOD APK [v1.10.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tomb of the Mask Para Hileli MOD APK [v1.10.12] 1 Tomb of the Mask Para Hileli MOD APK [v1.10.12] 2 Tomb of the Mask Para Hileli MOD APK [v1.10.12] 3 Tomb of the Mask Para Hileli MOD APK [v1.10.12] 4 Tomb of the Mask Para Hileli MOD APK [v1.10.12] 5 Tomb of the Mask Para Hileli MOD APK [v1.10.12] 6

Tomb of the Mask Para Hileli MOD APK [1.10.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Prosedürel olarak oluşturulmuş sonsuz bir dikey labirent içeren bir arcade oyunudur.


Tomb of the Mask 1.10.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Harcadıkça artar)
  2. Sınırsız Altın Hilesi (Harcadıkça artar)
Tomb of the Mask, ünlü Pacman'a benzer oynanışa sahip eğlenceli bir mobil oyundur. Tomb of the Mask'te oyuncular labirent gibi tasarlanmış bir mezara girecekler. Senin görevin keşif yolunda küçük sarı noktalar ve madeni paralar toplamak. Bir arcade oyunu için Tomb of the Mask basit bir kontrol mekanizmasına sahiptir. Ancak, aynı zamanda oyuncudan birçok zorluk gerektirir. Karakter otomatik olarak hareket edeceğinden, ekranda farklı yönlere kaydırarak yönünü belirleyin. Ayrıca tehlike her zaman önümüzde pusuya yatmaktadır.


Tomb of the Mask v1.10.12 MOD APK


Tomb of the Mask, sel suları mezarı korkunç bir hızla doldurduğu için, oyuncuların karakteri mümkün olduğunca hızlı gitmek için kontrol etmek için reflekslerini kullanmalarını gerektirir. Yanlışlıkla suya dokunursanız oyun biter. Tomb of the Mask'ta sadece sel suları değil, oyuncular halı, yarasa, top, zehirli kirpi balığı ve her yönden burun üstü atışları gibi daha birçok engelle uğraşmak zorunda kalıyor. 


Tomb of the Mask Para Hilesi


Bu tehlikelerle başa çıkmanın başka yolu yoktur, ancak son derece hızlı tepki vermeli ve derhal ve doğru hareket etmelisiniz. Ayrıca düşmanları dondurmak ve tüm nokta ve madeni paraları toplamak gibi geçici faydalar sağlayan bazı destek eşyalarına da sahip olacaksınız. Ayrıca bu eşyaları kazandığınız parayla yükseltebilir ve oyun boyunca birçok avantajın kilidini açabilirsiniz.


Tomb of the Mask Altın Hilesi


Doğruluk ve çeviklik, oyuncuların Maskenin Mezarı'nı kazanmalarına yardımcı olan belirleyici faktörlerdir. Oyunu piksel tarzı grafikler, hızlı oyun ve basit kontrollerle tasarlarlar. Oyuncular, birçok ilginç şeyi saklayan karanlık mahzende maceraya dalmış olarak yer alırlar. Tomb of the Mask size çok ilginç bir deneyim yaşatacak. Bu arcade macera oyunu, Spike City'ye benzer basit bir kontrol mekanizmasına sahiptir.


Tomb of the Mask Hile Apk


Aynı zamanda oyuncuya önemli zorluklar getiriyor. Karakter otomatik olarak hareket edeceğinden. Ekranda farklı yönlere kaydırarak yönünü belirleyin. Bir senaryo her zaman öngörülemeyen şeylerle dolu gizemli bir yerdir. Tehlike her zaman ileride pusuya yatmaktadır. Hiçbir hayalet ya da şeytan seni takip etmiyor. Aksi takdirde, sizi öldürmeye çalışan tonlarca ütopya vardır. Sel suları mezarı ürkütücü bir hızla doldurduğu için karakteri olabildiğince hızlı gitmek için kontrol etmek için reflekslerinizi kullanmalısınız.


Tomb of the Mask Apk indir


Oyunu başlatmak için tıkladıktan sonra, labirent benzeri bir sahnenin altında küçük sarı bir figür belirir. Ve yukarıdaki labirenti yoğun noktalarla kaplıyor. Bu durumda aklımıza sadece Pacman adlı ünlü bir oyun gelebilir. Dolayısıyla, karakterin hareketini manipüle etmek için ekranda bir tür sanal joystick olması gerektiğine içgüdüsel olarak inanıyoruz. Ama ekranı kaydırdığımız anda karakter diziden bir ok gibi sonuna kadar kaydı. Sonra sağdaki duvara yapışır. Oyunun Pacman'dan farklı olduğunu bir anda anladık. Bunun nedeni, oyuncu belirli bir yöne kaydığında oyun karakterinin sonuna kadar kayması ve bu da ileri rotanın çarpık tasarımına yol açmasıdır. Ancak bu şekilde sadece düz bir çizgide yürüyebilen karakter dönecek.


Tomb of the Mask Android Oyun club


Tüm oyunun amacı, sahnedeki çeşitli organlar tarafından öldürülmekten kaçınırken yukarı doğru hareket etmeye devam etmektir. Ve aşağıda yükselen su seviyesinin altında kalmayacaksınız. Çok karmaşık görünüyor, ancak bu oyunun ilginç kısmı da burada. Oyunda oyuncunun yapabileceği tek şey ekranda yukarı ve aşağı, sola ve sağa kaydırmak. Ancak bu şekilde oyun karakteri sürekli olarak yukarı hareket edebilir. Oyuncunun operasyonunun bitiminden karakterin duvara değmesinin durmasına kadar, karakterin hareketinde herhangi bir değişiklik veya herhangi bir yön değişikliği olmayacaktır. Her turda yeniden başladıktan sonra oyun sahnesini yeniden oluşturacaktır. Yani, arkalık olasılığı yoktur. Kaç kez yeniden başlatırsanız başlatın, gördüğünüz sahne öncekinden tamamen farklıdır. Sahne ile birlikte, sabit sınır türü, yakınlaştırma değiştirme türü, hareketli yarasa ve aktif saldırı türü gibi çok sayıda organ vardır.


Tomb of the Mask apk son sürüm


Tek ve yüksek hızlı operasyon tepkisi, asla tekrarlanmayacak harita sahneleri ve çeşitli organlar benzersiz bir deneyim getirecek. Bir anda seyahat rotasını düşünürken oyuncunun eli ve beyni arasındaki koordinasyonu test eder. El, bütün bu yolları hatasız gerçekleştirmek zorundadır. Düşünmeden hızlı hareket ederseniz, göze çarpmayan bir mekanizma yüzünden ölmeniz olasıdır. Çok dikkatli olursanız ve her adımı uzun süre düşünürseniz, o zaman başka bir sorun ortaya çıkacaktır. Yükselen su seviyesini aşağıya ayarlayacağız. Daha önce bahsedilen tuhaf resim görünümü oyunu daha gergin hale getiriyor.


Tomb of the Mask hile


Ancak oyunda oyuncuların karşılaşması gereken problem sadece yukarıdaki problemdir. Oyun süresi arttıkça belirli sahneler, daha önce yüksek seviyelere ulaşamasalar da, doğal olarak koşullu reflekse benzer hızlı bir tepkiye sahip olacaktır. Ancak, puanınızın kademeli olarak arttığını izlemek de bu oyunun büyüleyici bir parçası.


Tomb of the Mask indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Flip Range APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar