Sling Kong Para Hileli MOD APK [v3.25.20]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sling Kong Para Hileli MOD APK [v3.25.20] 1 Sling Kong Para Hileli MOD APK [v3.25.20] 2 Sling Kong Para Hileli MOD APK [v3.25.20] 3 Sling Kong Para Hileli MOD APK [v3.25.20] 4 Sling Kong Para Hileli MOD APK [v3.25.20] 5 Sling Kong Para Hileli MOD APK [v3.25.20] 6

Sling Kong Para Hileli MOD APK [3.25.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuna, sürekli kendini asarak ve platformlar arasında zıplayarak ormanın en yüksek yüksekliğini keşfetme arayışında sevimli Kong'umuza katılarak başlayın.


Sling Kong 3.25.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Donkey Kong'un klasik retro oyunuyla ilgilenenleriniz için, kesinlikle bu harika Sling Kong oyununu Android cihazlarınızda eğlenmek için harika bir mobil uyarlama bulacaksınız. Mobil oyun deneyimlerini daha keyifli hale getirmek için aynı heyecan seviyelerini ve birçok yenilikçi unsuru içeren benzer bir oyun ile, Protostar'ın bu mobil oyunundan hepiniz mutlu olabilirsiniz.


Sling Kong v3.25.20 MOD APK


Rahatlamak ve eğlenmek istediğinizde, mobil cihazlarınızda basit ama son derece bağımlılık yapan ve eğlenceli bir arcade oyunuyla çalışmanın keyfini çıkarın. Sadece Sling Kong'unuzu ve birçok hayvan arkadaşını destansı sapan maceralarında sektirin ve zıplayın. Birçok engeli aşın ve arkadaşlarınıza en iyi Kral Sapancı olmak için meydan okumanın tadını çıkarın.


Sling Kong Para Hilesi


Oyuna, sürekli kendini asarak ve platformlar arasında zıplayarak ormanın en yüksek yüksekliğini keşfetme arayışında sevimli Kong'umuza katılarak başlayın. Yol boyunca yerleştirilmiş birçok engeli ve zorluğu aşarken yukarı ve yukarı çıkmaya devam edin. Oyunda en yüksek seviyenize ulaşmaya çalışın ve oyunu çok daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirecek tonlarca ilginç ödülün kilidini açın. Artık daha fazla ulaşana kadar zirveye, yukarıya ve yukarıya tırmanın.


Sling Kong 1001 Oyun


Sling Kong'da sizi sürekli oyuna dahil edecek artan zorluklara göğüs germeye hazır olun. Onları ilginç oyun içi maceralarınıza da götürürken ormandaki birçok ilginç karakterin kilidini açın. Tırmanışı çok daha keyifli hale getirmek için birçok oyun içi öğeyle çalışmanın keyfini çıkarın. Ve oyunu çok daha heyecanlı hale getirmek için kendi Kong Me'nizi eklemeyi unutmayın.


Sling Kong Apk Oyun İndir Club


Başlangıç ​​olarak, Sling Kong'daki Android oyuncuları kendilerini hemen basit ve erişilebilir sıradan arcade oyununa dahil edebilirler. Burada ihtiyacınız olan tek şey, karakterinizin çeşitli platform engelleri ve tuzakları üzerinde zıplama hareketlerini tetiklemek için basitçe çekme ve bırakma hareketini kullanmaktır. Küçük Kong'unuz ve arkadaşları ile harika hareketler sağlamak için yayınlarınızı mükemmel bir şekilde yönlendirin ve zamanlayın.


Sling Kong Hile Apk


Tekrarlayan unsurlarına rağmen Sling Kong'un heyecan verici oyununu her zaman oldukça ilgi çekici bulacaksınız. Bu, yol boyunca yerleştirilmiş çok sayıda tuzak ve engel sayesinde gerçekleşir. Ek olarak, dinamik karakter hareketleri ve oyun içi kontroller, harika mobil oyuna özgürce katılmanıza izin verecek. Kendi benzersiz deneyimlerinizde heyecan verici orman tırmanışlarının keyfini çıkarmaktan çekinmeyin.


Sling Kong Apk indir


Oyunu daha ilginç hale getirmek için, Sling Kong'daki Android oyuncuları, farklı oyun içi karakterleri özgürce keşfedebilir ve onları en büyük sapan maceralarına götürebilir, Domuz, Şempanze, Denizanası ve 140'tan fazla farklı karakterle ormana tırmanırken eğlenebilir, her biri kendine özgü görünüm ve ifadelere sahip. Tüm bunlar, tüm oyunu çok daha dinamik ve eğlenceli hale getirecek.


Sling Kong Apk Son Sürüm


Ve daha da önemlisi, kişiselleştirilmiş oyunla ilgilenenleriniz için, arkadaşlarınızın, ailenizin veya kendinizin görüntüleri ile kendi benzersiz Kong karakterlerinizi özgürce özelleştirebilirsiniz. Sling Kong'da binlerce ilginç Kong kombinasyonu sağlayan oyundaki birçok benzersiz aksesuarla onları giydirmenin keyfini çıkarın. Onları istediğiniz zaman Kong maceralarınıza götürmekten çekinmeyin.


Sling Kong indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Battle Forces sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar