Wall of insanity Full - Tam Sürüm Hilesiz MOD APK [v1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wall of insanity Full - Tam Sürüm Hilesiz MOD APK [v1.3] 1 Wall of insanity Full - Tam Sürüm Hilesiz MOD APK [v1.3] 2 Wall of insanity Full - Tam Sürüm Hilesiz MOD APK [v1.3] 3 Wall of insanity Full - Tam Sürüm Hilesiz MOD APK [v1.3] 4 Wall of insanity Full - Tam Sürüm Hilesiz MOD APK [v1.3] 5 Wall of insanity Full - Tam Sürüm Hilesiz MOD APK [v1.3] 6

Wall of insanity Full - Tam Sürüm Hilesiz MOD APK [1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Slaughter oyun serisinin yaratıcılarından yeni bir projedir.


Wall of insanity 1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 19.99 TL olan bu savaş oyunu bedava
Slaughter oyun serisinin tasarımcıları, Wall of Insanity adlı yeni bir proje yarattılar. Bu, büyük bir silah cephaneliğine, çeşitli düşman ordularına ve birçok gizemi gizleyen zorlu ortamlara sahip tek oyunculu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Karanlık bir arsa, güçlü bir aksiyon ve ölü, için için yanan bir dünyada gizemli bir yolculuk var. Bilinmeyenle karşı karşıya kalacaksınız. Endişe ve delilik alemlerine bir yolculuk. Uçurumdaki yolculuk zor ve tehlikeli olacak ve neredeyse umutsuz kalacaksın.


Wall of insanity v1.3 MOD APK


Mezhepçi tehlikeli kültleri yakalamaya yönelik bir polis girişimi, beklenmedik ölümcül sonuçlara yol açtı. Grup bilinmeyen koşullar altında ortadan kayboldu ve Özel Birim'den onların yokluğunu araştırmak için getirilen askerler sadece boş, terk edilmiş bir ev buldu. Bu sadece anlatının başlangıcı…Oyunun çok oyunculu bileşeni, Öykü Modu (Sonsuz Mod) ve Zombiler Modu (Zombiler Modu) olarak ayrılmıştır. Hikaye modunda görevinizi tamamlamanıza ve psikiyatri laboratuvarını yıkımdan kurtarmanıza yardımcı olacak ipuçlarını ve ipuçlarını bulabilirsiniz. Sonsuz mod, çok oyunculu ve tekli oyun arasında geçiş yapmanızı sağlar. Ayrıca insan gruplarını kontrol edebilir ve onları tesisin kurtuluşu için arayışlarına gönderebilirsiniz. Zombiler modu, sizi Wall of insanity'da Tek Kurtulan rolüne sokar ve etrafta başka oyuncu yoktur. Sadece sizin ve arkadaşlarınızın beklediği bir alana ulaşmadan önce öldürebildiğiniz kadar çok zombi öldürmenize izin verilir.


Wall of insanity Full Apk


Ateş etme türünde ısrarlı bir düşman, Wall of insanity'dır. Ray Spark tarafından üretilen bu, hem hardcore hem de yeni başlayan takipçilerinin karşı karşıya olduğu en büyük düşmandır. Wall of Insanity tek oyuncu tarafından oynanabilir ve birçok geçmişe, düşman grubuna ve gizli sırlara sahip hızlı tempolu bir atış galerisi sunar. İşten çıkarıldıktan sonra, Adam şimdi bir bilgisayar tamir teknisyeni olarak işsizdir. Sonunda büyük bir bilgisayar şirketinde iş bulur. Doctor Worm'un şirket merkezini işgal ettiğini ve bir virüs kullanarak dünyadaki tüm yaşamı yok etmeye çalıştığını keşfeder.


Wall of insanity Tam Sürüm Apk


Diğer birçok retro oyun gibi, karakterinizi (insan veya robot tipi) seçerek başlarsınız ve ardından çekime başlamak için tek oyunculu moda geçersiniz. Dünyayı Insanity Worm'un istilasına karşı savunacaksınız ve bunu yaparken birden fazla Psychos dalgasına karşı dikkatli olun. Oyun, özellikle büyük düşmanlarla uğraşırken son derece hızlı hareket eder ve oldukça zorlayıcı olabilir. Daha önce çevrimiçi olarak hiç tek oyunculu nişancı oynamadıysanız, bu eğlenceli ve bağımlılık yapan tür hakkında bazı ipuçlarını öğrenmek için çevrimiçi olarak biraz araştırma yapmak isteyebilirsiniz.


Wall of insanity Apk indir


Wall of Insanity'de iki farklı oyun modu vardır: çok oyunculu ve tek oyunculu. Çok oyunculu modda amaç, aklınıza gelebilecek her türlü taktiği kullanarak Psychos'un tüm dalgalarını olabildiğince hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktır. Ancak, tek oyunculu oyun modu aynı derecede hızlıdır ve daha rahat bir çok oyunculu deneyim sunar. Bu, sürekli olarak aksiyondan çekilme tehlikesiyle karşı karşıya kalmayacağınız ve arkadan pusuya düşürülme endişesi duymayacağınız anlamına gelir.


Wall of insanity Hile Apk


"Enfeksiyon zinciri", Wall of insanity'nin en belirgin özelliklerinden biridir. Oyundan elendikten sonra büyümeye ve inşa etmeye devam ediyor. Deli bir suç ekibinizin bir üyesine bulaşır Deli bir suç ekibinizin bir üyesine bulaşır. Üssü yeniden kurmalı ve onları yaklaşan Psychos dalgalarına karşı savunmalısınız. Enfekte olanları silahlarınızdan herhangi biriyle veya bir grup silahı almak için geride kalarak öldürebilirsiniz. Bu heyecan verici oyunda heyecanın geri gelmesini sağlayan ustaca bir plan.


Wall of insanity indir (MOD, Tam Sürüm - Full)


Bir önceki android oyun Staff APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar