EMERGENCY HQ Mega Hileli MOD APK [v1.8.03]

Puan: 4.00 (Oylar: 6)
EMERGENCY HQ Mega Hileli MOD APK [v1.8.03] 1 EMERGENCY HQ Mega Hileli MOD APK [v1.8.03] 2 EMERGENCY HQ Mega Hileli MOD APK [v1.8.03] 3 EMERGENCY HQ Mega Hileli MOD APK [v1.8.03] 4 EMERGENCY HQ Mega Hileli MOD APK [v1.8.03] 5 EMERGENCY HQ Mega Hileli MOD APK [v1.8.03] 6

EMERGENCY HQ Mega Hileli MOD APK [1.8.03] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğer itfaiye veya yangın söndürme oyunlarını seviyorsanız bu oyun size göre.


EMERGENCY HQ 1.8.03 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Oyuncular hız çarpanı [x1 – x10]
  3. ** Para hilesi, oyunun sunucusunda çevrimiçi olarak kontrol edildiğinden mümkün değildir.

NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde görüntüleyin

EMERGENCY HQ, Promosyon Software GmbH tarafından Android cihazlar için oluşturulmuş bir yangın söndürme ekibi simülasyon oyunudur. Bu oyunda, hepsi oyunun önemli bir parçası olduğu için itfaiyeciler, sağlık personeli, doktorlar, polis ve hatta teknik servislerden gelen acil servis hizmetlerini kontrol etmeniz gerekiyor. Oyunda birçok acil sorun olacak ve görevleri ayarlamanız, rotalarınızı planlamanız, gerekli eşyaları hazırlamanız ve kurtarmaya hazır bir ekip kurmanız gerekiyor.


EMERGENCY HQ v1.8.03 MOD APK


EMERGENCY HQ, insanları veya yanmış binaları kurtarmak için bir simülasyon oyunudur. Ayrıca oyuncular oyundaki acil durum birimlerini ve diğer teknik servisleri kontrol etmeli ve kontrol etmelidir. Bu, kurtarma operasyonları, suç, tıbbi ve afet yönetimi, koordinasyon ve şirketlerdeki araç ve çalışanların komutasını içeren bir oyundur.


EMERGENCY HQ APK para hilesi


Yangınla mücadele etmek, hayvanları kurtarmak, yangında insanların hayatını kurtarmak, terörle mücadele etmek ve oyundaki diğer birçok aktivite için itfaiyeciler, acil servis görevlileri, sağlık personeli, doktorlar, polis ve özel kuvvetler dahil olmak üzere karakterleri kontrol etmeniz gerekiyor. Kendi yangın koruma tesisinizi kurun ve zamanında kurtarma durumları sağlamak için mükemmel acil servis ekibini bir araya getirin. İtfaiye araçlarını, binaları, hastaneleri yükseltin ve karargahınızı genişletin. Ayrıca, bu harika oyunun heyecan verici ve zorlu görevlerinde ustalaşmak için itfaiye, kurtarma servisi, polis departmanı ve diğer teknik birimleri kullanabilirsiniz.


EMERGENCY HQ elmas hilesi


Bu oyun, basit oynanışı nedeniyle bağımlılık yapabilir. Yangın olduğunda acil servis ekibinizi yangın yerine çağıracaksınız; ekibin eve veya arabaya ve çevresine tutunup sarılmadığını kontrol edeceksiniz. Tıbbi ekibiniz, mühendisleriniz ve bir binanın yakınında veya yanan arabaların yakınında bir görevi yerine getirmesi gereken kişiler, görevi tamamlamanızı engelleyen alev alabilir. Bu nedenle, onlara göz kulak olmanız ve itfaiyeciyi kurtarmaya getirmeniz gerekir. İtfaiyecileri büyük yangınların olduğu alanlara yangın söndürücü püskürtmeye ve yaralı insanları yangından kurtarmaya yönlendirmeniz yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, sağlık personeli etkilenen sevilen kişinin geçici olarak giydirilmesine yardımcı olacaktır.


Emhq Mod Apk dayi


Belirli bir görevi başarıyla tamamladığınızda oyuna her takımdan sadece bir birim ile başlayacaksınız. Birçok oyun seviyesinden geçtikten sonra, çalışan binalarınızın her birini yükselterek ekibiniz için daha fazla üyeye sahip olacaksınız. Örneğin, bir doktordan iki doktora geçin ve yavaş yavaş geniş bir kadroya sahip olacaksınız. Bu, görevlerinizi daha hızlı ve daha verimli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.


EMERGENCY HQ apk hile


Rozetleri bronzdan platine sınıflandırmak için görevleri hızlı veya yavaş tamamlamak için ne kadar zaman harcadığınıza bağlı olarak çeşitli ödüller ve rozetler kazanabilirsiniz. Görevi ne kadar hızlı tamamlarsanız, o kadar çok jeton ve ödül kazanırsınız. Sadece bu değil, aynı zamanda reklamları izleyerek veya arkadaşlarınızı ve personelinizi ziyaret ederek gizemli sandıkları açarak ve içindeki sihri keşfederek çok fazla elmas kazanabilirsiniz.


EMERGENCY HQ apk indir


Bu gizemli sandıkların her biri iki elmas içerecek ve her reklam size iki elmas verecek. Ayrıca, diğer alanlardaki durumlara yardımcı olması için ekibinizi başka bir otobüse göndererek diğer yan görevlerden ekstra para kazanabilirsiniz. Kazandığınız para, tüm binalarınızı ve genel merkezinizi yükseltmek, farklı meslekler için yeni binalar satın almak ve inşa etmek ve eğitim tesislerinizi, yani profesyonel ekibinizi genişletmek için kullanılabilir. Ekibinize daha deneyimli ve yetkin olmaları için koçluk yapmak için süreler 5 dakika ile en az 40 dakika arasında değişir. Bu arada, binalar için 15 dakikadan 100 saate kadar başlayabilir.


EMERGENCY HQ Son Sürüm apk


Bu oyun, oyuncuların keşfetmesi için birçok canlı ve çeşitli özelliklere sahiptir. Sadece patlamalar değil, aynı zamanda teröristleri tutuklamak gibi ciddi vakalardan nesli tükenmekte olan hayvanları kurtarmak gibi nispeten küçük çaplı vakalara kadar birçok farklı vaka var ve bu aynı zamanda toplama noktası - bu oyunun ana cazibesi. Oyundaki kontroller de basit ve basittir, 7 yaşından büyük çocuklar için uygundur çünkü oyunun konusu oynamak için çok karmaşık değildir. Üstelik bu oyun mekanizması da bir artı puandır ve oyunun zaman yönetim sistemi olan birçok oyuncu tarafından sevilir.


EMERGENCY HQ açılmıyor


Oyun mükemmel grafiklere, karakterlerin ayrıntılı simülasyonuna, ayrıca binalara, patlamalara sahiptir. Ayrıca oyuncular oyun sırasında ekranı büyütebilir veya küçültebilir. Görevler ekranın üst kısmına yazılır ve oyuncuların takip etmesini kolaylaştırmak için ne yapılması gerektiğini ve kaç görevin tamamlanması gerektiğini gösterir. Bir görevde başarısız olursanız, tüm görevi yeniden yapmak için yeniden başlatmayı seçmelisiniz.


EMERGENCY HQ Hız Hilesi


EMERGENCY HQ, keskin ve detaylı grafiklerle oyuncuları kendine çeken bir simülasyon oyunudur. Basit oyun ve çekici ödüller, bu oyunun daha fazla oyuncu çekmesini sağlayacak. Bu, herkes için harika bir oyun olacak, özellikle itfaiyeci olma konusunda tutkulu olanlar; Bu oyun, oyunculara heyecan verici ve ilgi çekici bir deneyim yaşatacak.


EMERGENCY HQ indir (MOD, Hız Hilesi)


Bir önceki android oyun Heavy Truck Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar