Thief Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Thief Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.21] 1 Thief Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.21] 2 Thief Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.21] 3 Thief Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.21] 4 Thief Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.21] 5 Thief Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.21] 6

Thief Puzzle Para Hileli MOD APK [1.5.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli bulmacaları çözdüğün, zihnine meydan okuduğun ve şehir hırsızı olduğun bir oyun oynamak ister misin?


Thief Puzzle 1.5.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş

Çeşitli bulmacaları çözdüğün, zihnine meydan okuduğun ve şehir hırsızı olduğun bir oyun oynamak ister misin? Bu, denemek isteyeceğiniz bir şey gibi geliyorsa, şimdi Thief Puzzle oyununu oynayan 10 milyondan fazla kişiye katılın! Bu harika oyun Weegoon tarafından geliştirilmiştir ve Bulmaca türünde dünyayı kasıp kavuran oyunlardan biridir.


Thief Puzzle v1.5.21 MOD APK


Bu oyun bize, bulmacaları çözmek ve her türlü şeyi çalmak için beynimizi çalıştırmamız gereken keyifli bir deneyim sunuyor! Oyun, oyunda çeşitli eylemleri gerçekleştirmek için kullanacağımız bir çöp adama sahiptir. Ayrıca her türlü oyun içi şeyi çalarken farklı bulmacaları çözmek için zekanızı kullanmanız gerekecek. Soğuk kalpli bir hırsız olmaya hazırsanız, Thief Puzzle APK dosyasını hemen indirip yükleyin!


Thief Puzzle Para Hilesi


Adından da anlaşılacağı gibi Thief Puzzle, bulmaca çözmeyi hırsız olmakla birleştiren harika bir bulmaca oyunudur! Burada oyuncuların her oyun seviyesinde bir hırsızın nesneleri çalmasına yardım etmesi gerekir. Kolay görünebilir ve kulağa kolay gelebilir. Ancak, her bilmeceye çözüm bulmak için kurnazlık, mantık, yaratıcılık ve hassasiyet kullanmalısınız.


Thief puzzle apkpure


Her oyun seviyesindeki birincil amaç, suçlu tarafından ima edilen nesneyi çalmaya çalışmak olacaktır. Oyun çok basit. Oyunun, çalmak istediğimiz nesnelere uzanmak için daha da uzayan karakterin kolunun hareketini çizmek için ekranda kaydırması yeterlidir.


Thief Puzzle Level Hilesi


Nesneleri çalarken tuzaklardan ve engellerden kaçınmamız gerekir. Her şeyden önce, suçüstü yakalanmaktan kaçınmalısınız! Bunu başarmak için, fizik yasalarını atlatmak için ortamdaki öğeleri kullanmanız gerekir. Takılırsak, ipucu almak için bir reklam izleyebiliriz. Bu oyunu bugün indirin ve sunduklarının tadını çıkarın!


Thief Puzzle Apk Hile


Çeşitli Bulmacaları çözün Thief Puzzle oyununda beyin zorlayıcı ve sonsuz eğlenceli oyun seviyelerinin tadını çıkarın. Burada mantığınızı, zekanızı, hafızanızı, yaratıcılığınızı ve problem çözme becerilerinizi geliştirme şansı bulacaksınız. Tabii ki, oyunun bulmaca doğası ve zorluk seviyesi, siz daha yüksek oyun seviyelerine geçtikçe artar. Ancak bu sizi rahatsız edecek bir durum değil. Mevcut tüm bulmacalar birkaç saniye içinde çözülür ve çok düşünmenize bile gerek kalmaz!


Thief Puzzle Apk indir


Örneğin oyunun ilk aşamalarında çanta, valiz, meyve sepeti, yüzük, altın çanta vb. çalmak için kollarınızı açmanız yeterli. Ancak ileri seviyeler için altın taçlar, hazineler, inciler ve daha fazlası gibi pahalı şeyler çalmanız gerekecek. Asıl zorluk, iyi korunmuş olmalarıdır.


Thief Puzzle Apk Son Sürüm 2023


Kurnaz hırsız olun bu oyun çok kısa sürede en popüler bulmaca oyunlarından biri haline geldi. Kendisine bir isim yaptı, 10 milyondan fazla insanın indirmiş olmasına şaşmamalı. Oyun geliştiricisi, bu oyunu ciddi bir oyundan çok sıradan bir oyun olarak yaratmayı düşündü. Bu nedenle Thief Puzzle, derinden ilgi çekici ve karmaşık bulmacalara sahip bulmaca oyunları gibi değildir.


Thief Puzzle indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Talking Juan APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar