Xtreme Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Xtreme Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.2] 1 Xtreme Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.2] 2 Xtreme Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.2] 3 Xtreme Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.2] 4 Xtreme Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.2] 5 Xtreme Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.2] 6

Xtreme Drift 2 Para Hileli MOD APK [2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Süper becerilere sahip profesyonel bir sokak yarışçısı olun.


Xtreme Drift 2 2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Paraları sonsuz hale getirmek için ücretsiz jeton paneli aracılığıyla Instagram veya YouTube simgesine tıklamanız gerekiyor.

Hız kralı Xtreme Drift 2 kısa süre sonra oyunculara sunuldu ve benzersiz izlenimlerle karşılandı. Bu heyecan verici bir yarış oyunudur; oyuncular dünyadaki her ırkı kendi başlarına fethedecekler. En ilginç şey, oyuncuların 70'lerin arabaları ve hatta fütüristik bir şekle sahip arabalar olsun, dünyadaki tüm büyük arabaları keşfedebilecek olmaları. Bu, hızın heyecanını tam olarak yakalamak için bir cennet ve olağanüstü sınıfınızı göstermenin yeridir.


Xtreme Drift 2 v2.2 MOD APK


Uzun süredir yeni nesil yarışlara karşı güçlü bir tutkunuz vardı ve şimdi tutkunuz hayat buldu. Xtreme Drift 2, birinci sınıf otomobil koleksiyonunda size en iyisini sunar. Burada kendiniz için koleksiyondaki heyecan verici noktaları keşfedebilir veya yeni arabalar yaratabilirsiniz. Oyun size bir dizi benzersiz özellik sunuyor, böylece kendi arabanızı yapabilirsiniz.


Xtreme Drift 2 apk para Hilesi


Bizim gibi oyuncuları heyecanlandıran bir dizi benzersiz özellikle açılıyor. Yavaş yavaş buradaki hayata alışın, koleksiyonun lüksüne ve çeşitliliğine alışın. Motor sesini kontrol etmenin yanı sıra o arabanın ne kadar ilginç olduğunu görmek için herhangi bir arabayı test edin. Bunlar aynı zamanda büyük arenalarda yarışmak için kullanabileceğiniz kendi arabalarınız olduğunda eğlence burada bitmeyecek.


Xtreme Drift 2 Apk Dayı


Yarışçıların genellikle maça katılmadan önce yaptığı şey, yarış arabasının görünümünü değiştirmektir. Xtreme Drift 2 size her araç için tekerlekler, tamponlar, camlar veya çıkartmalar dahil olmak üzere çok çeşitli aksesuarlar sunar. 


Android oyun Club xtreme Drift 2


Oyun, isteğe bağlı olarak hedeflerinize uygun olanı seçebilmeniz için size eşlik eden tüm aksesuarları sağlayacaktır. Daha da ilginç olanı, her yarışta prestijli ödüller kazanmanız ve daha fazla aksesuarın kilidini açmanızdır.


Xtreme Drift 2 apk son Sürüm


Ayrıca savaştan önce güvenliği sağlamak için araçtaki tüm mekanik motorları gözden geçirmek önemlidir. Büyük yarış gerçekleşecek ve en iyi aday sizsiniz. En iyi hamlelerinizi sergilemek, oyunun tam olarak sizde görmesi gereken şeydir. Oyun aynı zamanda benzersiz kullanım yeteneğinizi bulmanız için size zorluklar da sunuyor. Kazanan altın masaya girmek için hepsini kazanacak mısın?


Xtreme Drift 2 apk HappyMod


Bu oyunda, farklı ülkelerden zorlu rakiplerle tanışacaksınız. Senin işin, tüm bu rakiplerin üstesinden gelmek ve son zaferi kazanmak. Heyecan verici olan şey, oyunun amacınıza uygun bir yarış arabası seçmenize izin vermesidir. Bundan sonra, yarışın sorunsuz geçtiğinden emin olmak için arabanın parçalarını kontrol etme aşaması gelecek.


Xtreme Drift 2 Hile Apk


Bunu gergin karşılaşmalar takip edecek ve şimdi gösteriş yapma şansınız var. Pistteki engelleri aşın ve diğer arabalarla çarpışmamak için çevrenize dikkat edin. Hedefe hızlı bir şekilde ulaşabilmek için hızın ötesinde akrobasi hareketleri gerçekleştirin. Yarış tezahürat içinde gerçekleşecek ve Xtreme Drift 2'de zaferi kazanacaksınız.


Webteknohaber xtreme Drift 2


Birçok rakiple yarışlarda kendinize meydan okuyun. Kazanma şansı olan parlayan bir yıldız olmak için yarış arabanızı yükseltin. Ateşli sahneleri kendinizi keşfedebileceğiniz bir yere dönüştürün. Daha fazla uluslararası yarış arabası toplayın. Tüm turnuvaları kazanın ve arkadaşlarınızla daha üst sıraları fethedin.


Xtreme Drift 2 Apk indir


Yarış birçok insanın tutkusudur, ancak herkes bunu karşılayamaz. Bu hayalinizi gerçekleştirmek için Xtreme Drift 2 size kolaylıkla yardımcı olacaktır. Süper becerilere sahip profesyonel bir sokak yarışçısı olun. Birçok insanın arzu ettiği pahalı spor arabalara sahip olmak. Her virajlı ve tehlikeli dönüşte heyecanı ve heyecanı hissedin.


Xtreme Drift 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Heat Gear APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar