Сlash of Сars Elmas Hileli MOD APK [v1.8.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Сlash of Сars Elmas Hileli MOD APK [v1.8.2] 1 Сlash of Сars Elmas Hileli MOD APK [v1.8.2] 2 Сlash of Сars Elmas Hileli MOD APK [v1.8.2] 3 Сlash of Сars Elmas Hileli MOD APK [v1.8.2] 4 Сlash of Сars Elmas Hileli MOD APK [v1.8.2] 5 Сlash of Сars Elmas Hileli MOD APK [v1.8.2] 6 Сlash of Сars Elmas Hileli MOD APK [v1.8.2] 7

Сlash of Сars Elmas Hileli MOD APK [1.8.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular arabalarından birini kontrol edecek ve kazanmak için ilk sıraya ulaşmaya çalışacaktır.


Сlash of Сars 1.8.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sandık alırken (Sandık) elmas sayısı artar;
  2. Kartların iyileştirilmesiyle birlikte jeton sayısı artar;
  3. Oyuna başladıktan sonra, botları aptal hale getirme özelliğine sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın.

Eğlenceli ve heyecanlı oyunlar mı arıyorsunuz? Size neşe, kahkaha veren ve zamanı etkili bir şekilde yakmanıza yardımcı olan oyunları seviyor musunuz? Elbette, Playgendary şirketinin oyunlarına çok ilgi duyacaksınız, çünkü bu şirketin ürünlerinin tümü sizin belirlediğiniz gereksinimleri karşılıyor. 


Crash of cars saklı arabalar


Flip the Gun, Kick the Buddy, Bouncemasters, Happy Racing veya Polysphere harika oyunlardır. Ancak, zaten biliyor olabileceğiniz çok popüler görünüyorlar. Bu nedenle, bu makalede öğrendiğimiz içerik, Racemasters - Сlash of Сars oynayan başka bir ürün, en son Playgendary ürünü . İlk görüntülerini gördüğünüz andan itibaren son derece heyecanlı ve katılmaya hevesli hissedeceğinizi tahmin ettiğim eğlenceli bir yarış oyunu.


Сlash of Сars v1.8.2 MOD APK


Racemasters - Сlash of Сars bir yarış oyunudur, ancak oyun mekanizması, tüm dünyada sevilen Asphalts 8 gibi diğer yarış oyunlarına benzemez. Racemasters - Сlash of Сars'taki yarışlar, arabayı kontrol etme veya tüm Drift tekniği sahnelerini gerçekleştirme becerilerini göstermiyor, ancak yarışlar yalnızca 2D platformda gerçekleşiyor, diğer rakipleri eliyor ve ilk önce bitiş çizgisine varıyor. 


Сlash of Сars hile nasıl indirilir?


Yarışlar, aynı sistemdeki diğer oyuncuların katılımı ile çevrimiçi olarak gerçekleşir. Her kişi arabalarından birini kontrol edecek ve amaç kazanmak için ilk sıraya ulaşmaktır. Racemasters - Сlash of Сars'taki her araca bağlı bir silah vardır ve oyuncuların bu silahları, sizden önce bitirmelerine izin vermeden başkalarına müdahale etmek için kullanmaları gerekir.


Сlash of Сars 1.8.2 Para Hile Apk


Oyuncular silah atabilir, füze fırlatabilir, dart kullanabilir ve hatta onları bıçaklayabilir. Temel olarak, oyuncuların herhangi bir şeyi sürmesi veya kontrol etmesi gerekmiyor gibi görünüyor. Sistem tasarımı, oyuncuya ekranın altında bir beceri arayüzü sağlar; oyuncuların bu becerileri yalnızca araç otomatik olarak hareket ederken kullanması gerekir. Düşmanları füzelerle vurun, savunma kalkanları kullanın vb. Bu becerilerin iyileşmesi biraz zaman alır ve oyuncu yeniden kullanabilir. Çevrimiçi mod sizi arkadaşlarınızla birlikte çalışmanız için bağlayabilir, ancak ayrıca ağ bağlantısı olmadığında botlarla çevrimdışı da oynayabilirsiniz.


Сlash of Сars Elmas Hilesi


Racemasters - Clash of Cars, başka hiçbir yerde arayamayacağınız benzersiz bir araba koleksiyonuna sahiptir. Bu koleksiyonda Ferrari, BMW veya Lamborghini gibi ünlü marka arabalar değil, tasarımcı tarafından yaratılmış arabalar var. Her arabanın farklı yetenekleri vardır. Ateş edebilen bir araç var, bazıları aynı anda birçok füze fırlatabiliyor, bazıları rakiplerine zarar vermek için UFO'lar çağırabiliyor. Kilidini açmak zorunda olduğunuz zaferlerden bonus biriktirebilirsiniz. Büyük bir mağazadan seçim yapabileceğiniz çok sayıda araba var. Mükemmel becerilere ek olarak, savaş ve savunma özelliklerini destekleyen bir araç da zafere önemli ölçüde katkıda bulunur.


Crash of Cars hile


Genel olarak, Racemasters - Сlash of Сars çekici bir oyundur ve bilginiz olmadan sizi saatlerce uzaklaştırabilir. Yine Playgendary, oyunculara kaliteli bir ürün veriyor. Lütfen destekleyin ve sonraki ürünleri beklemeye devam edin!


Racemasters Сlash of Сars indirin (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Plants vs. Zombies Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar