Eyes The Horror Game v6.1.60 Mega Hileli MOD APK

Puan: 3.75 (Oylar: 4)
Eyes The Horror Game v6.1.60 Mega Hileli MOD APK 1 Eyes The Horror Game v6.1.60 Mega Hileli MOD APK 2 Eyes The Horror Game v6.1.60 Mega Hileli MOD APK 3 Eyes The Horror Game v6.1.60 Mega Hileli MOD APK 4 Eyes The Horror Game v6.1.60 Mega Hileli MOD APK 5 Eyes The Horror Game v6.1.60 Mega Hileli MOD APK 6

Eyes The Horror Game v6.1.60 Mega Hileli MOD APK - en son sürüm Android için ücretsiz indirin! Korkularınla yüzleşmenin zamanı geldi. Nasıl mücadele edeceksin?


Eyes The Horror Game v6.1.60 AÇIKLAMASI


Korkunç, tuhaf bir görünüme sahip, antik hayalet hayalet Charlie ve kana susamış, intikam peşinde koşan canavar Krasue (daha fazla hayalet ve canavar gelecek) şeklinde büyük tehlikeyle yüzleşin.

Tüyler ürpertici terk edilmiş konağı, ürkütücü eski bir hastaneyi ve diğer korkutucu yerleri keşfedin ve yağmalayın.Eyes The Horror Game 6.1.60 Para Hileli APKKonumun benzersiz özelliklerini kendi yararınıza kullanın - canavarın sapkın zihnini anlamak için göz rünlerinin mistik güçlerini kullanın, geçici geliştirmeler elde etmek için eczacı iksirleri için, riskli çabanızı planlamak için elle çizilmiş haritaya bakın.

Rahatsız edici ortam müziği ve acayip, olağanüstü hayalet sesler ve seslerle derin, karanlık korku ve dehşet atmosferini yaşayın.


Eyes The Horror Game 6.1.60 Göz Hile ApkZorlu sonsuz modda diğer oyuncularla yarışın, çok sayıda başarı kazanın ve küresel liderlik tablolarında ilk sırayı alın.

Eyes – The Horror Game Apk Mod

Sprintinizi artırın! Harika bir yeni yükseltme: 2 saniye daha uzun sprint süresi
+ bekleme süresi% 20 azaldı

MOD İÇERİĞİ


Tüm ücretli oyun içeriğinin kilidi açılır (tüm oyun modları, kartlar ve karakterler seçilebilir);
Düşmanlar sizi öldürmez;
Reklamlar Gösterilmez.
Gözlerin kullanımı sayılarını artırır.
Sınırsız Para

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar