Idle Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v3.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 1 Idle Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 2 Idle Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 3 Idle Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 4 Idle Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 5 Idle Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 6

Idle Zombie Survival Para Hileli MOD APK [3.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdi dünyanın durumu tehlikede ve insanlık çok yüksek bir yok olma riskiyle karşı karşıya kalacak.


Idle Zombie Survival 3.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Paranız olmasa bile ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz.
Idle Zombie Survival, zombi salgını temasından esinlenen bir isimdir, ancak nispeten yeni bir oyun tarzında gelişir ve dört gözle beklemeye değer. Artık çok para kazanmak için tesisler kuracağınız ve kazandığınız paranın zombi öldüren kahramanlardan oluşan ordunuzu yükseltmek ve insan dünyasını korumak için kullanılacağı diğer oyunlar gibi şiddetli ve kanlı savaşlar yok.


Idle Zombie Survival v3.0.4 MOD APK


Tüm oyunlarda oyuncunun arzusunu harekete geçirmek için kendinizi çekici bir açılışla donatmanız gerekecek. Idle Zombie Survival, zombi salgını şiddetli bir şekilde patlak verdiği için dünyadaki durum stresli ve karmaşık olduğunda ayarlanır. Sayısızdılar ve hayatta kalanların hepsini kendi türlerine dönüştürmek için saldırmaya başladılar.


Idle Zombie Survival Para Hilesi


Şimdi dünyanın durumu tehlikede ve insanlık çok yüksek bir yok olma riskiyle karşı karşıya kalacak. Oturup her şeyin yavaş yavaş ölüme gömülmesini izleyemezsiniz, bu yüzden zombilere saldırmak için ayağa kalkmak için tüm güçlü savaşçıları toplarsınız. Hedeflemeniz gereken asıl görev, zombilerin hızla yayılmasını bir an önce durdurmak ve hepsini yok etmeye başlamak.


Idle Zombie Survival Hile Apk


Ve kullanıcılarının beklentilerini karşılayabilmek için Idle Zombie Survival ayrıca son derece çekici bir oyun yarattı. Oyuncular, çok kolay bir şekilde kiralayabileceğiniz birçok farklı karakter ile zombi savaşlarına dahil olacaklar. Zombileri kolayca yenebilmeleri için karakterleri en uygun şekilde bir araya getirmeniz yardımcı olacaktır.


Idle Zombie Survival Apk indir


Bununla birlikte, karakterlerin doğrudan savaşlarında kullanılabilecek çeşitli becerileri de olacak. Ve farklı savaşlarla oyuncular belirli başarılar elde edebilecek ve kendilerine sayısız değerli ödül kazanabilecekler. Ve oyunun tüm benzersiz özelliklerini bir araya getirebilmek için, yapımcılar kendileri için son derece basit ama çok dramatik olan Idle türünü seçerken çok psikolojik davranıyorlar.


Idle Zombie Survival indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Construction 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar