Stupid Zombies 2 Mermi Hileli MOD APK [v1.7.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stupid Zombies 2 Mermi Hileli MOD APK  [v1.7.3] 1 Stupid Zombies 2 Mermi Hileli MOD APK  [v1.7.3] 2 Stupid Zombies 2 Mermi Hileli MOD APK  [v1.7.3] 3 Stupid Zombies 2 Mermi Hileli MOD APK  [v1.7.3] 4 Stupid Zombies 2 Mermi Hileli MOD APK  [v1.7.3] 5

Stupid Zombies 2 Mermi Hileli MOD APK [1.7.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanlara sanatsal çekimler yaparken en canlandırıcı deneyimi veya hissi vermek için zombileri öldürmede sınırsız mizahla birleştirilmiş yaratıcı bir oyundur.


Stupid Zombies 2 1.7.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi

Stupid Zombies 2, herkese çok eğlenceli zombileri öldürmeyi amaçlayan, samimi ve eğlenceli bir tema veya konsepte sahip bir aksiyon-bulmaca oyunudur. En ilginç nokta, fiziksel sistem ve benzeri birçok faktörün, tüm hedefleri yok etmek için çevredeki ortamı etkin bir şekilde kullanma konusunda herkesin zekasını harekete geçirmesidir.


Stupid Zombies 2 v1.7.3 MOD APK


Oyundaki fizik, zombileri öldürürken herkese eğlenceli ve sürükleyici bir oyun sunmak için mükemmeldir. Görevleri, atışlarını etkili bir şekilde kullanmak ve gizli köşelerdeki hedefleri vurmak için sekme etkisinden yararlanmak ve tüm hedefleri yok etmek için bir efekt zinciri oluşturmaktır. İstenen sonuçları elde etmek için küçük değişiklikleri gözlemlemeleri gerektiğinden, her oyuncu için de büyük bir zorluktur.


Stupid Zombies 2 Para Hilesi


Oyun modlarının çeşitliliği, birçok genel bakış öğesinin değiştirilmesi de dahil olmak üzere, insanların silah kullanma şeklini de büyük ölçüde etkileyecektir. Bu, insanları silah kullanma konusunda daha esnek ve yaratıcı olmaya teşvik edecek ve aynı zamanda birçok heyecan verici ve eğlenceli aktivitede maksimum puanı almak için mevcut kuralları takip edecek. Ayrıca, seviyede yeni zombiler görünecek ve oyuncular için keşifler veya zorluklar olacak.


Stupid Zombies 2 Mermi Hilesi


Zorlu oyun modları sayesinde, seviyeler de birçok ilginç tasarıma sahip ve oyuncuların yararlanabileceği birçok tuzak içeriyor. Aynı zamanda, tüm hedefleri yok etmek için tam olarak kullanıldığında, birçok faktör yararlı olduğunda, insanların çevreyi gözlemleme yeteneğini de geliştirir. Birçok çarpma alanı da dikkatlice gizlenir ve herkesin mükemmel bir çekim açısı bulmasını zorlaştırır.


Stupid Zombies 2 Silah Hilesi


Karakter özelleştirmesi, birçok komik kostümde zombi katillerine tanık olurken herkese çok fazla rahatlama sağlamak için benzersizdir. İlginç olan şu ki, ödül sistemi birçok yeni görünüm modeline sahip olacak ve oyuncuların bir şeyi en iyi sonuçlar veya başarılarla tamamlamaları için en önemli teşvik olacak. Oyuncular ayrıca görev sistemindeki diğer birçok benzersiz öğeyi de arayabilir ve oyundaki en göz alıcı etkilere sahip olabilir.


Stupid Zombies 2 Hile Apk


Esprili kreasyonlar sayesinde, silahlardaki çeşitlilik tüm stratejiyi veya oyuncularla savaşma şeklini önemli ölçüde değiştirecek. Her silahın kendine özgü işlevi vardır ve oyuncular, zombileri öldürmek için ortamdaki çeşitli şeyleri tetiklemek için zıplayan mermilerini kullanabilirler. Komplikasyon, silahların her seviyede sabitlenmesidir, ancak her seviyedeki insanların esnekliğini teşvik eder.


Stupid Zombies 2 Apk indir


Stupid Zombies 2, insanlara sanatsal çekimler yaparken en canlandırıcı deneyimi veya hissi vermek için zombileri öldürmede sınırsız mizahla birleştirilmiş yaratıcı bir oyundur.


Stupid Zombies 2 indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Braveland Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar