Case Opener Para Hileli MOD APK [v2.18.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Case Opener Para Hileli MOD APK [v2.18.1] 1 Case Opener Para Hileli MOD APK [v2.18.1] 2 Case Opener Para Hileli MOD APK [v2.18.1] 3 Case Opener Para Hileli MOD APK [v2.18.1] 4 Case Opener Para Hileli MOD APK [v2.18.1] 5 Case Opener Para Hileli MOD APK [v2.18.1] 6

Case Opener Para Hileli MOD APK [2.18.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu bir tıklama oyunu değil ve diğer tıklama simülatörleri gibi sonsuz dokunmaya gerek yok


Case Opener 2.18.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Premium Kilit Açma
En iyi koleksiyona sahip olana kadar kutuları açmak ve içerikleri karşısında şaşırmak, kesinlikle bağımlılık yapan popüler bir duygunun bir parçası. Case Opener, size iyi bir his veren sürpriz açılışa sizi ikna eden bir simülatördür. Farklı vakalar açıldıkça koleksiyonunuzu genişletmek eğlenceli hale gelir. Bu oyunun sağladığı tüm avantajlardan yararlanmak için çok sayıda işlev vardır. Bu nedenle, sizi onu elde etmeye yönlendirecek bazı amaç ve arayüz tasarımlarını kaçırmazsınız.


Case Opener v2.18.1 MOD APK


Tüm kasaların açılması macerayı başlatır. Bu nedenle, Case Opener aracılığıyla, kaybetmek istemediğiniz bir dizi değiş tokuş ve kaynakların elde edilmesi serbest bırakılır. Davalar açıldığı müddetçe, sıra dışı bir görüşe sahip olmaktan başlayarak bir dizi macera yaşanmaya başlar. Oyun, vakaların ve anıların ortaya çıktığı bir 3D modunda oynanır. Hepsinden iyisi, mini oyunlar büyük ölçüde eğlencenin artmasına neden olur. Bahse girip para çekebilen bu macera üzerindeki kontrol her kullanıcıyı yakalar. Şansınızı test edebilmeniz için doubleleroulette özelliği de vardır. Tercih ettiğiniz renge bahis oynayabilir, hatta maskelerinizi ikiye katlayabilirsiniz. Nesne ne kadar genişse, o kadar çok kazanabilir veya ondan yararlanabilirsiniz. Ek olarak, ciltler konusunda gerçek bir uzman olup olmadığınızı görmek için bir cilt testi tercih edebilirsiniz.


Case Opener Para Hile Apk


Başka bir eğitim noktası, bombanın patlamaması için bir kodu ezberleyebileceğiniz noktadır. Buna Bomba Etkisizleştirme denir ve daha sonra çabalarınızla elde ettiğiniz kapsamlı bir envantere sahip olursunuz. Bu yüzden zirveye doğru bir yarış olarak görülüyor. Bu oyunun sunduğu çok çeşitli seçenekler, oyunculardan gerçek istatistikler elde etmektir. Hatta oyunun geliştirilmesiyle etkileşime girdikçe açılabilen 30 başarının da tadını çıkarabilirsiniz. Bu, sizi en iyi olarak sıralamak için sizi oyunun sıralama tablosunda konumlandıracaktır.


Case Opener Premium Apk


Case Opener'da bir kutu açma zamanı geldiğinde. Sizi hemen ne bulacağınızı bilmenin gerginliğini hissetmeye bağlayan tam bir 3B deneyimi var. Paranın mevcudiyeti kararlarınızı önemli kılar, diğer yandan 10 maskeye ulaşmak için sözleşmeler yaparsınız. Oyunun bir hedefi olarak, üstün bir seviye ve StarTrak da var. Steam Market söz konusu olduğunda, her seçenek veya görüntü erişilebilir ve karmaşıklık olmadan derinin fiyatını sorunsuz bir şekilde görselleştirebilir. Geniş arayüz geniş bir dil kabulünü kabul eder. Oyun İngilizce, Çince, Lehçe ve Rusça olarak mevcuttur ve herhangi bir kullanım veya konumla uyumlu bir indirme olmasını sağlar. Bu sadece bir tıklama oyunu değil, bir kutuyu açmanın getirdiği tüm sürprizlerle birlikte mutlak bir gerçekçilik.


Case opener APK -- PARA hilesi


Bu modalitenin geliştirilmesinde dokunmaya gerek yoktur. Her bir vakayı ortaya çıkarırken size harika bir duygu uyandıracak, üretilen tüm sürprizleri takip etmek istemenize neden olacak eksiksiz bir simülatördür. Standart kasaların her biri ücretsiz olarak açılabilir. Bu tür bir eğlenceyi denemek için bu davaları açmak için beklemenize gerek yok. Birçoğu için bir soru işareti olabilir. Ancak tüm koleksiyoncular onun dinamiklerini onaylıyor, davanızı seçtikten sonra, şansınızın sınandığı bir dünyaya açılıyor ve giriyorsunuz. Eğlence veya temalı mini oyunlar da iyi bir seçenektir. Ana oyuna alternatif olarak sunduğu her şeyle eğlenmemek imkansız. Her ne kadar maskelerin değerinin değiştirilemeyeceği veya gerçek envantere aktarılamayacağı unutulmamalıdır.


Case Opener apk hile


Counter-Strike: Global Offensive ile uyumluluk sadece yukarıdaki sınırlamaya sahiptir. Gerisi, ihtiyacınız olanı, birinci seviye silahları ve envanterinize daha fazla güç veren diğer öğeleri sağlamak için olağanüstü bir özgürlük. 3D, bırakamayacağınız en beğenilen değerlerinden biridir. Case Opener'ın muhteşem gelişimi, kutuları açıp sizi şaşırtmak için tavsiye edilir. Diğer uygulamalarda çıkması bir dünyaya mal olan bıçakları ve diğer silahları almak. Ancak her açılışta sunulan unsurların çeşitliliği, bu uygulamayı tercih etme yönünde hareket eden ana eklemedir.


Case Opener Ultimate APK


Çok gerçekçi bir arayüzle bu oyunun içinde olmak çok eğlenceli. Standart modda kutuların açılmasına izin vermenin yanı sıra. Başka bir seviyeye geçmek için bir dizi adil teklif var. En iyi envanterle mükemmelleşmek için bir tavır almak ve onu kullanmayı seçmek bir şeydir. Bu kutuda ne olduğunu görmek heyecan verici, gerçekleşene kadar bir entrika haline geliyor ve bir dizi çok çekici silahınız var. Bilmeye değer bir uygulamadır, sadece bu tür bir kutuyu açma zamanı geldiğinde sizi heyecan ve gerilim beklemektedir.


Case opener apk DAYI


Mini oyunlar sayesinde bu kutunun sahip olduğu sürprizi genişletmek mümkün. Dikkat dağıtmaktan daha fazlası olduğu için, becerilerinizi test ederler ve bu gelişme içinde ilerlemek için gerekli parayı alırlar. Bu oyun her kurulduğunda heyecanın mevcudiyeti garanti edilmektedir.Bu uygulamanın modundan keyif alıp anladıktan sonra çekici bir envantere sahip olun. Her kutuyu açarken özel bir tedariğe sahip olmak için önemli bir fırsat yaratır. İyi vakit geçirmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre ve harika silahlar toplayın.


Case Opener'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Premium)


Bir önceki android oyun Zombie Idle Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar