3D Bilardo Çizgi Hileli MOD APK [v2.2.3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 7)
3D Bilardo Çizgi Hileli MOD APK [v2.2.3.4] 1 3D Bilardo Çizgi Hileli MOD APK [v2.2.3.4] 2 3D Bilardo Çizgi Hileli MOD APK [v2.2.3.4] 3 3D Bilardo Çizgi Hileli MOD APK [v2.2.3.4] 4 3D Bilardo Çizgi Hileli MOD APK [v2.2.3.4] 5 3D Bilardo Çizgi Hileli MOD APK [v2.2.3.4] 6

3D Bilardo Çizgi Hileli MOD APK [2.2.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kolayca bilardo oynayabilir ve bilardo oyununun ustası olabilirsiniz.


3D Bilardo 2.2.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Uzun çizgi hilesi (Long Lines)
  2. Vuruş yaparken kolaylık olması açısından çizgiler vardır.

3D Bilardo - yaratıcıları en önemli noktalara odaklanan gerçekçi bir bilardo simülatörü. Böylece mükemmel üç boyutlu grafikler, ayrıntılı seviyeler, hem bir süre oynamanıza hem de konumsal oyunda becerilerinizi sergilemenize izin veren geniş oyun modları yelpazesi bulacaksınız, buna ek olarak, bu projede performansı bileyebilirsiniz. her türlü hile ve muhteşem vuruşlar. Ayrı olarak, bu tür oyunlarda son derece önemli olan, masadaki durum üzerinde size tam kontrol sağlayan ayrıntılı kontrole dikkat etmek gerekir.


3D Bilardo v2.2.3.4 MOD APK


Bilardo masasında şansınızı denemek için en yakın kulübe gitmenize gerek yok ve sadece 3D Bilardo oyununu indirmeniz yeterli . Bu spor simülatöründe, dünyanın dört bir yanından bilgisayar rakiplerine ve gerçek oyunculara karşı savaşabilirsiniz. Başarılı olmak için çarpmanın gücünü ve yönünü doğru bir şekilde saymalısınız. Eğitimlerin ardından şampiyonaya katılabilir, ödüllere hak kazanabilir ve dünya sıralamasında yer alabilirsiniz. Ayrıca burada kumaşın rengini, masaların tasarımını ve ipucunu değiştirebilirsiniz.


3D Bilardo Para Hilesi


Android tabletinizde veya Android cihazınızda 3D bilardo topları kurarak, daha önce hiç görmediğiniz harika 3D grafiklere sahip en iyi mobil bilardo oyunlarından birini deneyimleyeceksiniz Dünyanın en iyi havuzu olduğunu ve kendime unutulmaz bir miras bıraktığımı kanıtlıyor! Dünyadaki diğer kullanıcılarla çevrimiçi rekabet edin veya turnuvalar ve profesyonel bilardo oyuncuları kazanın.   Çevrimiçi olarak diğer kullanıcılarla çevrimiçi olarak rekabet edin veya 8 kişilik turnuvaya katılın.


3D Bilardo hile apk


Biri profesyonel bilardo oyuncuları ve ödüller kazanma yeteneği; 2D ve piyano 3D görünümü görüntüleme yeteneği! Bu türde heyecan verici bir bilardo oyunu deneyimi ve ilginç ve kompakt oyunları seviyorsanız, hiçbir 3D Bilardo Topunu kaçırmayın. Bu, mobil cihazlarda hiç görmediğiniz gibi otantik bir 3D havuz deneyimidir. Diğer bilardo oyunlarından farklı olarak, 3D Bilardo Topu, gerçek dünyada oynanması gerektiği gibi 3D görünümde bilardo oynamayı (diğer bir deyişle cep bilardosu) sunar.


3D Bilardo hile nasıl yapılır?


Barlarda ve bilardo salonlarında ilgi odağı olun ve gezegendeki en gerçekçi bilardo oyununda size bir miras bırakın. Dünyanın her yerinden diğer gerçek oyunculara karşı yarışın veya yetenekli bilardo oyuncularına karşı kupa kazanmak için turnuvalara katılın. Güzel bir bilardo oyununa ne dersiniz? On beş top ve isteka topuyla oynanan sekiz topun amacı, bir renk talep etmek, hepsini cebe sokmak ve ardından 8 topu yasal olarak cebe sokmaktır. En iyi yanı, insanların çevrimiçi olarak başkalarına karşı oynaması olsa da - dünyanın dört bir yanından diğer gerçek oyunculara karşı rekabet edin veya oyunculara karşı ödüller için rekabet edin. Ayrıca 3D bilardo toplarında bilgisayara karşı çevrimdışı oynayabilirsiniz. Sadece diğer oyuncularla rekabet ederek en iyi oynamayı ve en çok jetonu kazanmayı öğrenebilirsin.


8 Ball Pool hile


Sadece oyunun özünü anlayın - dikkatlice nişan alın ve güçlü vuruşlar yapın. Bilardo toplarını masa ceplerine taşımaya çalışın ve puan kazanın. Bu Android oyununda profesyonel bir bilardo oyuncusu olun. Bireysel modda antrenman yapın, dünyanın dört bir yanından güçlü rakiplere meydan okuyun, şampiyonalara katılın ve zengin ödüller kazanın. Oyununuzu daha keyifli ve verimli hale getirecek tablolar ve benzersiz hareketler oluşturun. Becerilerinizi geliştirin, rakiplerinizi alt edin ve kişisel puanınızı yükseltin.


3D Bilardo indirin (MOD, Çizgi Hilesi)


Bir önceki android oyun Fast and Furious Takedown APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar