Bad Girls Wrestling Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bad Girls Wrestling Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 1 Bad Girls Wrestling Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 2 Bad Girls Wrestling Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 3 Bad Girls Wrestling Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 4 Bad Girls Wrestling Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 5 Bad Girls Wrestling Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 6

Bad Girls Wrestling Game Para Hileli MOD APK [1.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek amatör güreşi simüle eden bir oyun, gerçekçi bir his verir.


Bad Girls Wrestling Game 1.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Karakter Hilesi
  2. Altın Hilesi
  3. Reklamsız
İyi kızlar cennete gider ve Bad Girls Wrestling Rumble. Her kız, özellikle sağlam ve maceracı bir kişiliğe sahip olanlar ve bu amatör güreş oyununda dövüşme hissini test etmek ister. Gerçek amatör güreşi simüle eden bir oyun, gerçekçi bir his verir ve oyunla kolayca bağlantı kurar. Kızların şımartıldığı ve güreş gibi istediklerini yaptığı bir dünyaya geldiğinizde neden olmasın? Teller, kızların stillerini özgürce gösterebilecekleri, çok fazla kurala bağlı olmayan, inanılmaz derecede heyecan verici ve çeşitli seviyeler ve maçlar için ilgi çekici bir oyun alanıdır. Bu gerçek güreş savaş oyununa başlamadan seni endişelendiren başka bir şey var mı? Kadın dövüş oyunlarına hoş geldiniz.


Bad Girls Wrestling Game v1.5.6 MOD APK


Bad Girls Wrestling Rumble'da oyunun yolu ve mekanizması çok basit ve kolaydır ve sadece birkaç nazik adımla oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyun üç modda ve farklı formatlarda geliştirilmiştir. Öncelikle oyuna başlamak istiyorsanız, her kişinin karakterini seçme tercihlerine bağlı olarak kendinizi temsil etmek için kötü bir kız karakteri seçeceksiniz. Güreşin derecesi şiddetli, profesyonel kalıntı ve nihai battle royale'dir. Battle royal oyununda hikaye modu ve nakavt modu olmak üzere iki farklı okula ayrılmaktadır.


Bad Girls Wrestling Game Altın Hilesi


Kötü kız güreş süperstarlarının tüm gerçek yaşamlarının, sahanın arkasındaki aşk nefretinin güreş pistinde netleşeceği ve çözüleceği hikayesiyle güreş modu hakkında daha fazla bilgi verin. Güreşin doruk noktasına ulaşan bölümünü hızlandıran, savaşı daha da yoğun hale getiren ve izleyicileri cezbeden derin nefretler var. Ve kraliyet güreş arenasında rakiplere karşı öfkeyi artırdı. Güreş tarihinde ilk kez dikkat çekici bir şey ortaya çıktı; Hikaye modunda, süper devlerin arka bahçedeki karşılaşmaları, farklı oyun zorluklarında ve yeniliklerle dolu bireysel dövüşlere dönüştürülecek.


Bad Girls Wrestling Game Para Hilesi


Nakavt modu biraz şiddetlidir ve yarışmacıların rakiplerini nakavt etmek için ringde sadece bir şansları olduğunda çok daha fazla ısıya sahiptir. Yine, sadece bir şansınız var, bu yüzden kadın gladyatörler hayatta kalmak için bu bire bir savaşta mümkün olduğunca tutkulu olmaya çalışacaklar. Sadece ringdeki gladyatörler için değil, ringin altından izleyenler için de nasıl bir heyecan ve çılgınlıktı. Her şey tek bir yarışma ile çözülecek ve kadın gladyatörler herkesin daha saygılı görüşlerini kazanacak, kadın gladyatörlerin seviyesini ve gücünü artıracak.


Bad Girls Wrestling Game Karakter Hilesi


Bad Girls Wrestling Game oyununda kazanan kadın güreşçi, her yenilgi için bonus puan alacak, bonus puanları kendi kendine biriktirmeye tahsis edecek, güç, hızlı işleme, yumruklar, kendi etkinizi, hareket hızınızı ve beklenmedik isabetliliği yeni zirvelere verecek. Her kazanan maç için tamamen hak edilmiş bir fiyat değil. Bad Girls Wrestling Game oyununda, dövüşerek bonus puanlar kazanıyorsunuz ve her gün görevleri gerçekleştirerek bonus puanlar kazanıyorsunuz. 


Bad Girls Wrestling Game apk indir


Bu, fiyata bakmadan değerli eşyaları satın almak için en sevdiğiniz noktayı özgürce yapmak için olağanüstü yüksek bir puana sahip olmanıza yardımcı olur. Size diğer korkunç derecede güçlü kadın karakterleri açın, göz ardı edilemeyecek bir avantaj. Ayrıca oyunda yeni seviyelerin ve daha fazla zorluğun kilidini açmak için ödüllü videoları izleyerek bonus puan kazanmanın bir yolu var.


Bad Girls Wrestling Game Hile apk


Bir eksiklikten gurur duymak birçok isyankar duyguyu beraberinde getirir ve birçok duygu, duygu ve duygularla dolu bir oyun deneyimlemenize yardımcı olmak arasında değişiyor. Bununla da kalmayıp, oyunun içinden çıkamayan oyuncuları cezbeden birçok ilginç hikayeye sahip birçok sürpriz de var. Her gün savaşmak vazgeçilmez bir görev haline gelir. Kötü kızların güreş gürlemesi ile harika anların tadını çıkaralım.


Bad Girls Wrestling Rumble İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Robbery Madness 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar