Matchington Malikanesi Para Hileli MOD APK [v1.121.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Matchington Malikanesi Para Hileli MOD APK [v1.121.0] 1 Matchington Malikanesi Para Hileli MOD APK [v1.121.0] 2 Matchington Malikanesi Para Hileli MOD APK [v1.121.0] 3 Matchington Malikanesi Para Hileli MOD APK [v1.121.0] 4 Matchington Malikanesi Para Hileli MOD APK [v1.121.0] 5 Matchington Malikanesi Para Hileli MOD APK [v1.121.0] 6

Matchington Malikanesi Para Hileli MOD APK [1.121.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Matchington Mansion olan bu bulmaca oyununu kesinlikle deneyin.


Matchington Malikanesi 1.121.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
Matchington Malikanesi, birçok oyun türüyle zorlu bir mobil oyundur. Matchington Malikanesi'ndeki her şeyi mantığa göre düzenleme göreviniz var. Oyuncular diğer birçok gizli odayı keşfedecekler ve keşiflerinizin her biri mutlaka yapılması gereken bir şey. Örneğin villada su kaçağı, elektrik kaçağı, yangın, patlama sorunları var, bunu düzeltmek için her şeyi yapmanız veya alet aramanız gerekiyor. Matchington Malikanesi, oyuncuları her zaman bir şeyi çözmek için bir duruma sokar. Oyunu zor olarak değerlendiriyoruz ve oynarken çok fazla zihin kullanmamız gerekiyor. Bu oyun, mobil cihazlar için ilginç bir üçlü eşleştirme oyunudur. 


Matchington Malikanesi v1.121.0 MOD APK


Görüntüler ailedeki tanıdık nesnelerdir. Matchington Mansion'ın oynanışı, diğer tanıdık görüntü bulma oyunları gibidir. Oyuncular seviyeyi fethedecek ve son derece benzersiz destek öğelerinin kilidini açacak. Oyunda oyuncular topladıkları eşyaları çaydanlık, saksı, havlu, çiçek, bonsai gibi evi süslemek için kullanacaklar. Evi dekore etmek için daha kullanışlı eşyalar olacak. Kazanılan puan sayısına bağlı olarak, karşılık gelen bir yıldıza sahip olacaksınız. Mükemmel oyuncunun ödülü üç yıldıza kadardır. Matchington Malikanesi'nde normal eşyaların yanı sıra çift çizgili eşyalar da bulunuyor. Oyuncu bu eşyaları toplarsa, yüksek puan vererek satır ve sütundaki tüm eşyaların kaybolmasına neden olur. Matchington Mansion'ın arka plan ekranı oyun sırasında sürekli değişecek. Villanın şekli yavaş yavaş ortaya çıkacak ve sizi daha da meraklandıracak. Oyun basit bir oynanışa sahip ancak en iyi sonuçları elde etmek ve adayı temizlemek zor.


Matchington Malikanesi Para Hilesi


Matchington Malikanesi, Microsoft Store'da ücretsiz olarak yayınlanan bir üçlü eşleştirme oyunudur. Oyun sizi sevimli mobilyalarla dolu bir eve getiriyor ve onları yeniden düzenlemek bizim işimiz. Oyunda uşak ile evin bakımını yapacaksınız. Oyuncu, evi bahçe temizliği ile düzenleyecek ve her seviyede her odaya gidecek. Oyunda ekranda beliren widget dizilimi ile zorlu bulmacalar üzerinden konumların kilidini açmak için döneceksiniz.


Matchington Malikanesi Altın Hilesi


Her ekranda belirli sayıda hamle ve norma göre bir puanımız olacak. Aynı şekle sahip nesneleri en az üç şey içeren satırlara veya sütunlara taşımanız gerekir. Ancak, yüksek puanlar elde etmek için oyuncuların en etkili kombinasyonları oluşturması gerekir. Ekranda görünen nesneler, oyuncuların çekiciliğini artırmaya yardımcı olacak ailedeki tanıdık öğelerdir.


Matchington Malikanesi Elmas Hilesi


Çaydanlık, saksı, havlu, çiçek, bitki gibi topladığınız eşyaları evi süslemek için kullanacaksınız. Oyuncunun aldığı puan sayısına bağlı olarak, karşılık gelen yıldız sayısını alacağız. Mükemmel oyuncu için ödül olacak üç yıldıza kadar vardır. Matchington Mansion, Firecraft Studios tarafından arka planda ev avlusu dekorasyonu ve oyun olarak üçlü eşleştirme ile başlatılan bir bulmaca mobil oyunudur. Oyuncular, üçlü eşleştirme bulmaca oyunuyla iç tasarımlarını ve dekorasyonlarını değiştirecek, Matchington Malikanesi'nde bir maceraya başlayacak, gizemli odaların kilidini açacak ve malikanede saklı sırları keşfedecekler.


Matchington Malikanesi Android oyun CLUB


Matchington Malikanesi oynanışı, Yaxin Xiaozhu tarafından geçen yılın Ekim ayının sonunda tanıtılan Home Design Renovation King'in mobil oyununa benziyor. Matchington Mansion'a daha fazla rol yapma ve bulmaca çözme öğesi eklendi. Ve kendine özgü kişilikleri olan birçok NPC karakteri eklediler. Yan görevlerin yardımıyla NPC'ler canlı kişilikler yarattı.


Matchington Malikanesi Hile türkçe


Oyuncular, malikanedeki her odanın kilidini açmak ve dönüştürmek için Matchington Mansion'daki üçlü eşleştirme oyununda kazanılan ödüller aracılığıyla yeni mobilyalar ve dekorasyonlar alacaklar. Kilidi açarken ve dönüştürürken malikanedeki arazinin her santimini keşfetti. Happy Match 3 gibi sıradan oyunlar sizi ele geçiriyorsa Matchington Mansion mükemmel bir seçimdir. Bu gündelik bulmaca mobil oyunu, tema olarak avlu dekorasyonu ve içerik olarak üçlü eşleştirme oyunuyla birlikte gelir. 


Matchington Malikanesi apk hile indir


Kesinlikle en iyi seçim olacaktır. Şu anda Matchington Malikanesi'nde oyuncuların mücadele edebileceği 3.000'den fazla seviye var. Yeni eklenen şehir kabinleri ve belediye başkanının ofisinin kilidinin 3135 seviyeden sonra açılması gerekiyor. Oyun şu anda resmi uygulama pazarındaki en iyi ücretsiz oyunlar listesinde on milyondan fazla kurulum ve herkese uygun içerik derecelendirmesiyle 27. sırada yer alıyor.


Matchington Malikanesi apk 2022


Yıldız oyunu Lily's Garden'da yorucu bahçe bakımına hazır olun. Bu ücretsiz bulmaca oyunuyla göreviniz Lily'nin sevgili teyzesinin bahçesini eski ihtişamına kavuşturmasına yardım etmektir. Ayrıca burada birçok ilginç sır da keşfediyorsunuz.Android için Lily's Garden'ın benzersiz hikayesine dalın ve beklenmedik olaylarla başa çıkın. Lily renkli karakterlerle etkileşime girecek. 


matchington malikanesi apk | yıldız hilesi


Yakışıklı komşu Luke ile ağaç dikecek ve eski erkek arkadaşı Blaine'i vazgeçireceksin. Ardından, aynı renkteki yapboz parçalarına dokunun ve yıldız kazanmak ve bir peri bahçesi oluşturmak için Blossom Blast Saga gibi yüzlerce büyüleyici seviyede çiçekler toplayın.


Matchington Malikanesi Hile son sürüm


Lily's Garden'da oyuncular, ana hikayeye sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan benzersiz konumlara sahip bahçeler dikebilir ve genişletebilir. Bağımlılık yapan yüzlerce eşleştirme seviyesinde dokunarak çiçekleri toplayın. Kendinizi güzel elle çizilmiş çiçekler ve canlı 3 boyutlu karakterlerle dolu bir dünyaya bırakın. İnsanlık dolu, ancak sohbetler yoluyla mizah eksikliği olmayan hoş bir hikayenin tadını çıkarın.


Matchington Malikanesi yıldız hilesi nasıl yapılır


Lily's Garden oyuncuları benzersiz bir hikayeye dalacak ve beklenmedik sürprizlerle uğraşacak. Lily renkli karakterlerle etkileşime girecek. Komşu Luke ile romantik bir şekilde ağaç dikmek ve eski erkek arkadaşı Blaine'i vazgeçirmek. Aynı renkteki yapboz parçalarına dokunun ve yüzlerce büyüleyici seviyede çiçekler toplayarak yıldız kazanın ve bir peri bahçesi büyütün.


Matchington Malikanesi hile indir


Oyun basit bir oynanışa sahip, tanıdık üçlü eşleştirme zorluklarını aşarak eski malikanenizi yeniden dekore edeceksiniz. Düz bir çizgi veya yatay bir çizgi üzerinde üç özdeş bulmacayı eşleştirmeniz gerekir, o zaman bir puanınız olacaktır. Ödüller almak, dekorasyonlar satın almak ve konak için eşyaları yükseltmek için görevleri üçüncü eşleştirmede tamamlayın.Peki ya tüm oturma odalarını dekore etmek istersek? Merak etmeyin, banyoyu, mutfağı ve bahçeyi zevkinize göre dekore edeceksiniz. Bu nedenle, kendinize bir labirent veya her zaman istediğiniz bir periler diyarı inşa etmek için hızlıca oynayın. Dahası, oyunda karakterlerin arkasında hikayeler de var. İnsanlardan evcil hayvanlara kadar oyuna girebilir ve bu son derece ilginç detayları keşfedebilirsiniz.


Matchington Malikanesi Apk indir


Ayrıca, arkadaş edinmek ve herkese hediyeler vermek için Facebook'a bağlanabilir ve mümkün olduğunca eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun güzel grafiklere ve çok sayıda eğlenceli renge sahiptir. Basit bir oyun arayüzü ile, oyunu tanımak kolaydır ve birçok yaş için uygundur. Oyundaki alanlar, haritalar ve karakterler son derece titiz ve detaylı. Üçlü eşleştirme oyununun etkileri ayrıca birçok renge, patlama efektlerine ve gök gürültüsüne yatırılır. Oyuncular için bir eğlence ve eğlence duygusu getiriyorlar. Bu üçlü eşleştirme oyununda kazanırken veya inşa ederken melodik bir arka plan ses sistemine ve benzersiz ses efektlerine sahip olacaksınız. Hepsi oyunu oynarken size büyük bir keyif hissi verecek.


Matchington Mansion Yıldız Hilesi


Matchington Malikanesi, mobil cihazlarda ilginç bir bulmaca oyunudur. Renkli üçlü eşleştirme mücadelelerini tamamlayarak muhteşem malikanenizi inşa edecek ve yeniden dekore edeceksiniz. Facebook'ta arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için güzel grafikler ve işlevlerden oluşan bir sistemle oyun kesinlikle size çok ilginç ve eğlenceli bir deneyim getirecek. Villayı güzelce dekore edin ve sevincinizi arkadaşlarınızla paylaşın!


Matchington Malikanesi indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Property Brothers Home Design APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar