Johnny Trigger Para Hileli MOD APK [v1.12.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Johnny Trigger Para Hileli MOD APK [v1.12.24] 1 Johnny Trigger Para Hileli MOD APK [v1.12.24] 2 Johnny Trigger Para Hileli MOD APK [v1.12.24] 3 Johnny Trigger Para Hileli MOD APK [v1.12.24] 4 Johnny Trigger Para Hileli MOD APK [v1.12.24] 5 Johnny Trigger Para Hileli MOD APK [v1.12.24] 6

Johnny Trigger Para Hileli MOD APK [1.12.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir mafya mı olmak istiyorsun buna hazır mısın hemen dene.


Johnny Trigger 1.12.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tüm silahlar ve kostümler açık;
  3. VIP Kilidi Açıldı

Johnny Trigger , oyuncuların keşfetmesi için oyuncuları mafya dünyasına getiren heyecan verici bir oyundur. Gelecekte daha fazla savaş ya da büyülü güçler olmayacak ve tek şey silahlar ve mermiler. Çok basit ama oyunculara, oyuncuların şimdiye kadar yaşadıklarından çok daha fazla ilginç deneyimler sunuyor.


Johnny Trigger v1.12.24 MOD APK


Bu oyunu oynarken, oyuncunun oyunu oynayabilmesi için ekrana basması gerekir, başka bir şey yapmasına gerek yoktur. Bu, bu oyunu diğer oyunlardan çok daha kolay hale getirir. Ancak çok kolay olursa oyuncular oyunu tamamen deneyimlemeyecek ve oyunu oynarken bir yetersizlik hissi yaratacaktır. Dolayısıyla bu oyun, oyuncuların oyunu mükemmel bir şekilde tamamlamak için teknik unsurlara ve mümkün olduğunca doğru zamanlama yeteneğine sahip olmasını gerektirecek. 


Johnny Trigger hile apk Son Sürüm


Oyuncular, tek başlarına savaşmak için bir tabanca dışında herhangi bir hayvan olmadan yalnızca düşmanın inine saldıracaklar. Ancak oyuncunun düşmanları öldürmek için teknik desteğine sahip olması önemli değil. Ne zaman bir düşman varsa, belirli bir engel olacaktır ve o zaman karakterimiz bariyerin üzerinden atlamanın ve havadayken düşmanı öldürmenin bir yolunu bulacaktır.


Johnny Trigger Para Hilesi


Yapması kolay bir şey değildi, çünkü o zamanlar oyunculara düşmanlarını öldürmeleri için zaman vermek yavaşlayacaktı. Oyuncu havadayken, oyuncunun düşmanı vurmasını kolaylaştırmak için silahtan çıkan kırmızı bir çizgi olacaktır. 


Johnny Trigger apk anahtar hilesi


Oyuncular, kırmızı çizgilerin düşmana işaret ettiği zamanı izleyecek ve ardından ateş etmek için ekrana basacaksınız. Ancak oyuncular yalnızca belirli sayıda mermi alır, bu nedenle tüm düşmanları yok edebilmek için dikkatli olun. 


Johnny Trigger apk, android oyun Club


Çünkü eğer oyuncu düşmana vurmazsa, oyuncu onlar tarafından öldürülür ve ardından oyuncu oyunu kaybeder. Bu nedenle oyuncular doğru kararı vermek için her durumu dikkatlice gözlemlemelidir. Oyuncunun düşmanı yok etmek için yeterli mermiye sahip olmadığı ve oyuncunun tüm düşmanları patlatmak ve havaya uçurmak için yağ sepetlerine ateş ettiği zamanlar olacaktır.


Johnny Trigger Vip Hilesi


Bir mafya için silahlar vazgeçilmezdir çünkü mafyanın en iyi silahıdır. Sonra bu oyunda aynı olacak; Başlangıçta, oyuncunun yalnızca kullanması için bir tabancası olacaktır. Ancak daha sonra, oyuncu birçok görevi tamamladığında, oyuncu daha fazla paraya sahip olacak ve daha fazla silah satın almak için kullanacaktır. O dönemde oyuncular daha fazla mühimmatla silah kazandılar ve her şeyi kolaylaştırdı.


Johnny Trigger Sniper Son Sürüm Apk indir


Bu oyunun tamamlanması kolay olmadığından, oyuncular kontrol noktaları alacak ve böylece oyuncular öldüklerinde canlanabilecekler. Oyuncuların her öldüğünde oyunu en başından oynamak zorunda kalmamalarına yardımcı olacaklar. 


Johnny Trigger apk hile Oyun indir Club


Ancak oyuncu ölürse, oyundaki ödül miktarı azalacaktır, bu yüzden ölmemeye çalışın. Çünkü oyunu mükemmel bir şekilde tamamladığında ödül çok olacak ve oyuncular daha fazla silah satın alabilecekler.


Johnny Trigger İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Kilitler Açık / VIP)


Bir önceki android oyun Airport City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar