Space Marshals 2 Premium DLC Hileli MOD APK [v1.7.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 8)
Space Marshals 2 Premium DLC Hileli MOD APK [v1.7.8] 1 Space Marshals 2 Premium DLC Hileli MOD APK [v1.7.8] 2 Space Marshals 2 Premium DLC Hileli MOD APK [v1.7.8] 3 Space Marshals 2 Premium DLC Hileli MOD APK [v1.7.8] 4 Space Marshals 2 Premium DLC Hileli MOD APK [v1.7.8] 5 Space Marshals 2 Premium DLC Hileli MOD APK [v1.7.8] 6

Space Marshals 2 Premium DLC Hileli MOD APK [1.7.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uzaydaki bilim kurgu vahşi batı macerası Space Marshals 2 ile devam ediyor.


Space Marshals 2 Premium DLC 1.7.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. - Satın alınan premium sürüm ve ücretli DLC

MENU MOD:

  1. - Sonsuz mermi hilesi
  2. - Tüm eşyalar açık;
  3. - Tüm görevler açık;

Space Marshal 2, uzak evrenlerde ve teknolojik olarak gelişmiş gelişimde geçen bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun Space Marshal'ın devamı niteliğinde ancak farklı bir hikayeye sahip ve oyuncular bahsedilen yeni karakterleri deneyimleyecek. Önceki oyunla karşılaştırıldığında, birçok yeni ve çekici işlev ekleyecek, hatta oyunu her zamankinden daha etkileyici hale getirecek. Oyuncular, önceki oyundaki Space Marshal'ın kontrolünü elinde tutmaya devam edecekler, ancak oynanacak çok sayıda yeni silah, ekipman ve özellik olacak.


Space Marshals 2 v1.7.8 MOD APK


Space Marshals 2, yukarıdan aşağıya bir eylem olan önceki oyunla aynı oyun yapısına sahip ve oyuncu, esnek iki joystick kontrol mekanizmasıyla karakteri kontrol ediyor. Oyun, aksiyon çekim unsurunu vurgulayacaktır, ancak oyuncuların iyi kalibrasyon becerilerine sahip olması gerekir çünkü oyun otomatik nişan almayı desteklemiyor. Sol joystick, çevre ile hareket etmek veya etkileşim için kullanılacak ve oyuncu, nişan almak ve ateş etmek için sağ joystick'i hareket ettirecek. Önceki oyun gibi, oyuncular oyunun tadını çıkarmak için kafa kafaya dövüş veya gizlilik gibi çeşitli oyunlar uygulayabilirler. Her dövüş stilinin kendi kullanımı vardır ve oyuncular bile tüm görevleri tamamlamak için etkili stratejiler benimsemelidir.


Space Marshals 2 1.7.8 Mermi Hile Apk


Her dövüş mekanizmasının kendine has özellikleri vardır ve oyuncular ayakta veya oturma pozisyonlarını değiştirmek için ekranın herhangi bir yerine dokunabilirler. Ayrıca, oyuncu çevreyi korumak, görüşünü kesmek ve düşmanlara arkadan saldırmak için kullanmalıdır. Oyun, oyuncuları düzenli olarak gizlenmeye ve gizli öldürmeler yapmak için düşmanlara arkadan yaklaşmaya teşvik edecek. Bu arada, silah basit bir nişan alma mekanizmasına sahip olacak ve otomatik olarak en yakın düşmanı işaretleyecektir; oyuncu, oyun çubuğunu kullanarak silahın doğruluğunu artırabilir. Oyuncular, çevrede hareket ederken, düşmanların dikkatini dağıtmak ve zahmetsiz savunmaların üstesinden gelmek için diğer öğeleri veya ekipmanları kullanabilirler.


Space Marshals 2 1.7.8 Para Hile Apk


Oyuncu görevi tamamladıktan sonra, oyun tarafından verilen ödülleri seçmek için dört seçeneğe sahip olacak. Elbette kalan tüm ödülleri toplamak için bir görevi tekrarlayabilirler. Gizlilik, Rambo ve menzilli dövüş gibi çeşitli oyuncu dövüş stillerine uydukları için çeşitli silah ve ekipman Space Marshals serisinin karakteristiğidir. Zırh ve ekipman da değişiklik gösterecek ve oyuncular özel istatistikleri sayesinde istedikleri zırhı seçebilecekler. Görev için el bombaları veya yardımcı aksesuarlar gibi ekipmanlar da değiştirilebilir.


Space Marshals 2 apk premium


Oyunun ana modu kampanyadır ve uzaylı Mareşal gezegenlerinin maceralarını anlatan heyecan verici bir hikaye ile entegre edilmiştir. Her seviyenin kendi tasarımı vardır, hatta birden fazla kapak yaratır ve mükemmel programlanmış düşmanlara sahiptir. Dahası, oyuncu araziden nasıl etkili bir şekilde yararlanacağını ve yoldaşlarının onu tespit etmemesi için düşmanı yok etmeyi bilmelidir. Oyun yeni düşman türleri ekleyecektir, ancak bunlar yenilmez değildir ve oyuncuların yok etmesi gereken zayıflıklar her zaman olacaktır.


Space Marshals 2 apk hile


Space Marshals 2 sadece bu kadar basit değil, aynı zamanda sonsuz bir oynanışa sahip, eğlence dolu ve oyunculara yukarıdan aşağıya aksiyon-nişancı türünde yeni bir deneyim sunuyor. Oyunculara daha fazla bölüm, özel karakterler ve zevk alabilecekleri benzersiz silahlar sunacak. Bu oyun, internete bağlanmak zorunda kalmadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde eğlenmeniz için mükemmel bir seçim olacaktır.


Space Marshals 2 İndir (MOD, Premium / DLC)


Bir önceki android oyun Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar