Flight Simulator 2d Para Hileli MOD APK [v1.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 8)
Flight Simulator 2d Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 1 Flight Simulator 2d Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 2 Flight Simulator 2d Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 3 Flight Simulator 2d Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 4 Flight Simulator 2d Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 5 Flight Simulator 2d Para Hileli MOD APK [v1.6.6] 6

Flight Simulator 2d Full Hileli MOD APK [1.6.6] - Android için son sürüm ücretsiz indirin. Bu harika simülatör, gerçek uçaklarda uçmanın keyfini çıkarmanıza, benzersiz bir uçuş deneyimi yaşamanıza ve boş zamanlarınızdan uzaklaşmanıza olanak tanır.


Flight Simulator 2d 1.6.6 APK AÇIKLAMASI


Bu harika simülatör, gerçek uçaklarda uçmanın keyfini çıkarmanıza, benzersiz bir uçuş deneyimi yaşamanıza ve boş zamanlarınızda uzaklaşmanıza olanak tanır. Flight Simulator 2d oyununda gerçekçi sandbox simülasyonu, gerçekçi aerodinamik, rüzgar yönündeki değişiklikler dahil olmak üzere hava koşullarındaki dinamik değişiklikler, günün saati ve çeşitli yağışlar sizin için hazırlanır. Burada yüksek kaliteli 2D grafikler, uçağın nasıl kontrol edileceğine dair ayrıntılı talimatlar, ilginç görevler, çeşitli oyun modları ve gerçekçi yıkım fiziği bulacaksınız.


Flight Simulator 2d v1.6.6 MOD APK 


Arazi ve çevrenin keşfi ile serbest uçuş, mallara zarar vermemenin ve ayar noktasına güvenli bir şekilde ulaşmanın önemli olduğu kargo taşımacılığı ve farklı yörüngelerden mükemmel inişler yapmanız gereken iniş modu gibi üç oyun modunda kendinizi test edebileceksiniz. Oyun, her simülasyon sırasında pilotluk becerilerinizi değerlendirecek entegre bir yıldız sistemine ve zorluk seviyesini artırma ve zorlu zorlukları üstlenme yeteneğine sahiptir.


Flight Simulator 2d 1.6.6 Para Hile Apk


Çok çeşitli zorluklar sunmak için dahil edilen üç uçuş modu vardır. Ücretsiz uçuş, kendi hedeflerinize karar vermenize ve dünyayı keşfederken uçağınızda uçmanın keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan bir kum havuzu deneyimidir. Hava Taşımacılığı, yolcuların uçuşa dahil edilmesini sağlar ve onları varış yerlerine taşımakla görevlendirilirsiniz. Burada, uçağınızda önemli ölçüde daha fazla ağırlık vardır, bu da manevra yapmanın çok daha zor olduğu anlamına gelir ve uçaktaki yolcuların ve yükün iyiliğini düşünürken, sabit uçmak için ekstra dikkatli olmanız gerekir.


Flight Simulator 2d 1.6.6 Uçak Hile Apk


Son olarak, bir havaalanında mükemmel inişler yapmanızı sağlayan Landing Challenge var. Uçuşun sonunda iniş kalitenize göre puanlanırsınız ve ne kadar iyi yaptığınızı hesaba katan birçok uçuş ölçütü alır. Tüm bu farklı modlarla, oyun tarzınıza en uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Önceki android oyun Score Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar