Layton Curious Village in HD Full MOD APK [v1.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Layton Curious Village in HD Full MOD APK [v1.0.6] 1 Layton Curious Village in HD Full MOD APK [v1.0.6] 2 Layton Curious Village in HD Full MOD APK [v1.0.6] 3 Layton Curious Village in HD Full MOD APK [v1.0.6] 4 Layton Curious Village in HD Full MOD APK [v1.0.6] 5

Layton Curious Village in HD Full MOD APK [1.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunun karakterleri ayrıntılı fırça darbeleriyle çizilmiş ve muhteşem HD grafiklerle hayat buluyor.


Layton Curious Village in HD 1.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm

Layton oyun serisi, bulmaca video oyunu sevenler arasında oldukça popülerdir. Layton Curious Village in HD, Android'de yeni bir adla Layton: Meraklı Köy HD olarak çıktı. Bu oyun standart bir HD versiyonu ile yenilenmiştir. Oyuncunun deneyiminin her santimi mükemmel olacak.


Layton Curious Village in HD v1.0.6 MOD APK


Zor bulmacalar ve çözülmemiş sırlarla zihninize meydan okumak için oyuna katılın ve oyunun getirdiği harika duyguların tadını çıkarın. Layton Curious Village in HD, en iyi macera oyunu olarak değerlendirilen bir macera video oyunudur. Bu oyun LEVEL-5 Inc.'in bir ürünüdür ve popüler The Layton oyun serisinde yer alır.


Layton Curious Village in HD Para Hilesi


Bir zamanlar bir video oyunu efsanesi olarak kabul edilen oyun, artık mobil cihazınızda bu heyecan verici oyunun keyfini çıkarabilmeniz için yepyeni bir dijital HD sürümüyle Android'de mevcut. Profesör Layton, bu hikayenin ana karakteridir ve mesleği için büyük hırsları olan bir İngiliz arkeologdur.


Layton Curious Village in HD Full Apk indir


O ve çırağı bisiklete binerek St. Mystere'de uzak, ücra bir bölgeye gittiler, ondan bir mektup aldıktan sonra dul bir kadınla iş tartıştılar. Bu kişi, gitmeden önce vefat etmiş zengin bir baronun dul eşidir. Ailesinin en değerli hazinesi olan Altın Elma bu köyde saklıdır. Onu kim bulursa, tüm Reinhold Estate ailesinin devasa mirasının varisi olacak.


Layton Curious Village in HD Tam Sürüm


Layton: Curious Village'ın HD konusu, beklenmedik ve öngörülemeyen bölümler olduğunda oldukça tuhaf ve çılgınca. Bu oyun bir dizi gizemdir ve oyun boyunca zor bulmacaları çözmek için Profesör Layton ve arkadaşı Luke'u kontrol etmelisiniz.


Layton Curious Village in HD Apk Hile


Mystere köyünün haritası birkaç bölüme ayrılmıştır ve bazı önemli görevleri tamamladıktan sonra bazı bölümlerin kilidi açılabilir. Biraz dedektiflik unsuruyla birleştiğinde, nesneleri araştıracak ve istediğiniz nesneye parmağınızla dokunarak her biriyle konuşacaksınız. Bazen soruşturmalar sonuç verir. Sadece bir avuç insan sana ne yapman gerektiğini söyleyebilir ve diğerleri söylemez.


Layton Curious Village in HD Apk indir


Layton Curious Village in HD, Akira Tago tarafından yaratılan 100'den fazla farklı ve zorlayıcı bulmaca içerir. O, slayt bulmacaları, kibrit çöpü bulmacaları ve hatta havalı ve biraz zor hile soruları dahil olmak üzere efsanevi bulmacalarıyla tanınan bir psikologdur. Bu sadece beyninize meydan okumakla kalmaz, aynı zamanda gözlem, mantık ve düşünme becerilerinizi de geliştirir.


Layton Curious Village in HD Apk Son Sürüm 2023


Sadece liste görevlerini yapmakla kalmayacak, aynı zamanda araştırdığınız köylüler üzerinde çalışarak kendi bulmacalarını ortaya çıkarabileceksiniz. Oradan, büyük hazinenin nihai konumunun gizemini yavaş yavaş ortaya çıkarabilirsiniz.


Layton Curious Village in HD indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Dream Town Story APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar