PHOBOS 2089 Para Hileli MOD APK [v1.49]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PHOBOS 2089 Para Hileli MOD APK [v1.49] 1 PHOBOS 2089 Para Hileli MOD APK [v1.49] 2 PHOBOS 2089 Para Hileli MOD APK [v1.49] 3 PHOBOS 2089 Para Hileli MOD APK [v1.49] 4 PHOBOS 2089 Para Hileli MOD APK [v1.49] 5 PHOBOS 2089 Para Hileli MOD APK [v1.49] 6 PHOBOS 2089 Para Hileli MOD APK [v1.49] 7

PHOBOS 2089 Para Hileli MOD APK [1.49] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Marsta bilinmeyen canavarların saldırısına maruz kalıyorsunuz. Nasıl kurtulurdunuz ?


PHOBOS 2089 1.49 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça artar.)

PHOBOS 2089, yüksek kaliteli grafikler ve heyecan verici oyun deneyimi sunan üçüncü şahıs nişancı oyunu. Oyunculara uzak gelecekten özel bir asker rolü veriyor. Mars'taki insan kolonilerinden biri çok ciddi bir sıyrıkta. Dikkatsiz bilimsel araştırmalar, insanların enfekte olmayanları avlayan kana susamış canavarlara dönüşmeye başlamasına neden oldu. Ana karakter sadece hayatını kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda enfeksiyonun büyük ölçekli kompleksin diğer yerlerine yayılmasını da önleme fırsatı bulur. Ve bunu yapmak için bir risk almanız ve birçok tehlikeyle yüzleşmeniz gerekecek.


PHOBOS 2089 v1.49 MOD APK


En zorlu oyuncuları bile tam olarak tatmin edecek ve her yerde ve her zaman çok sayıda olumlu duygu verecek mobil platformlar için mükemmel bir oyun! PHOBOS 2089 Idle Tactical'de, düşmanı yenmenin ana anahtarının yetkin planlama ve cilalı ekip çalışması olduğu destansı savaşlarda, takım saldırılarında ve zorlu görevlerde yer alabilirsiniz. En yüksek özel kuvvetler birimlerinin bir ajanı olarak, birçok testten geçmeli ve en güçlü rakiplerle savaşmalısınız.


PHOBOS 2089 1.49 Para Hile Apk


PHOBOS 2089 Idle Tactical, RPG, taktik nişancı ve strateji türlerinin başarılı bir kombinasyonuyla sizi memnun edecek ve hızlı ve verimli bir şekilde karar verme yeteneğiniz, herhangi bir savaşta en iyisi olmanıza yardımcı olacaktır! Her rakip özel bir yaklaşım gerektirecek ve çok çeşitli silahlar her göreve yaklaşırken esnek olmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca PHOBOS 2089 Idle Tactical, yüksek kaliteli grafiklere ve çığır açan görsel efektlere, kullanıcı dostu arayüze ve kontrollere, bağımlılık yaratan oynanışa ve birçok ilginç oyun mekaniğine sahiptir.


PHOBOS 2089 Mermi Hile Apk


Tehdit altındaki tesiste savaşın ve altında gömülü sırları ortaya çıkarın.Başka bir yerdeki yaratık sürülerini bulun. Her ne pahasına olursa olsun şeytani istilayı durdurun. Her karşılaşma için çok çeşitli Balistik, Lazer, Plazma, Kaos ve Uzaylı silahlarını bir araya getirin.Oyun bir bakıma HalfLife'a benziyor. Oyuncunun karakteri, oldukça gerçekçi fütüristik konumlarda koşan ve yolda farklı türden mutantlarla tanışan özel bir birim askerdir. Bazı çetelere karşı iyi olan ve diğerlerine karşı etkili olmayan farklı silah türleri vardır. Silah, modern ateşli silahlarla veya yakın gelecekte ortaya çıkabilecek bir silahla temsil edilir. Sık sık yalnız değil savaşacaksınız - eşlik eden savaşçılar bazı nedenlerle oldukça sık görünüyorlar.


PHOBOS 2089 Hile Apk


Modern bir ortamda askeri taktik planlama ve boş RPG'nin benzersiz bir karışımı. Müthiş cephaneliğinizi oluşturun, savaş durumlarına hazırlanın, saldırıya hazırlanın ve bu yeni nesil mobil oyunda dikkatli planlamanızın sonuçlarının tadını çıkarın.

  1. - Özel Kuvvetlerin ana birimleri için ajan olarak oynayın
  2. - Dikkatli planlama gerektiren tehlikeli rakipler
  3. - Başa çıkılması gereken zorlu taktik savaş durumları
  4. - Toplanacak çok çeşitli gerçek dünya ve yakın gelecekteki silahlar
  5. - Cephaneliğinizi ayarlamanıza ve güncellemenize izin veren gelişmiş çalışma tezgahı
  6. - Saldırının gidişatını izlemenizi sağlayan yenilikçi görseller


PHOBOS 2089 indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffic Racer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar