FL Racing Manager 2021 Pro Full MOD APK [v1.0.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
FL Racing Manager 2021 Pro Full MOD APK [v1.0.5] 1 FL Racing Manager 2021 Pro Full MOD APK [v1.0.5] 2 FL Racing Manager 2021 Pro Full MOD APK [v1.0.5] 3 FL Racing Manager 2021 Pro Full MOD APK [v1.0.5] 4 FL Racing Manager 2021 Pro Full MOD APK [v1.0.5] 5 FL Racing Manager 2021 Pro Full MOD APK [v1.0.5] 6

FL Racing Manager 2021 Pro Full MOD APK [1.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu heyecan verici yarış yönetimi simülasyonunda 2021 sezonunda ve sonrasında kendi açık tekerlekli yarış takımınızın kontrolünü elinize alın.


FL Racing Manager 2021 Pro 1.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm (20.90 TL olan bu oyun bedava)
FL Racing Manager 2021 Pro, oyunculara bir yarış takımı yöneticisi olma deneyimini yaşatacak. Diğer yarış oyunları gibi profesyonel bir yarışçı olmayacaksınız. Bunun yerine artık kontrolünüzdeki onlarca araba ile bir koç ve yönetici olacaksınız. Senin işin, en güçlü araç filosunu yaratmak, onları sürekli seçip en iyi maçlar için eğitmek.


FL Racing Manager 2021 Pro v1.0.5 MOD APK


Diğer oyunlardan farklı olarak FL Racing Manager 2021 Pro, oyunculardan birçok gereksinim gerektirir. Bu, uygulamayı deneyimleyenler için hem bir meydan okuma hem de mükemmel bir teşviktir. Burada üye seçiminde iyi olacaksınız ve ekibin ekonomisini nasıl dengeleyeceğinizi bilmek zorunda kalacaksınız, hatta mühendislik ve teknoloji hakkında bilgi sahibi olacaksınız, teknolojiyi geliştireceksiniz. Ayrıca, ekip üyelerinizi yönetme ve değerlendirme, deneyimlerden öğrenme ve sezonlar boyunca daha iyi yarış çiftleri oluşturma yeteneğine de sahip olmanız gerekir.


FL Racing Manager 2021 Pro Para Hilesi


Size sıfırdan kaliteli bir filo sağlanmaz. Bunun yerine, ekip üyelerini kendiniz bulmalısınız. Kendi yarış takımınızı oluşturun, takım adını seçin, ardından doğru sürücüleri seçin. Paranız sınırlı olduğundan, ekibiniz için hangi sürücüyü alacağınızı düşünmeye değer. İlk sezonlarda küçük turnuvalara katılmaya, para biriktirmeye, daha iyi sürücüler satın almaya, arabaları yükseltmeye ve daha geniş alanları fethetmeye odaklanın.


FL Racing Manager 2021 Pro Full Apk


FL Racing Manager 2021 Pro'da yarış takımları birkaç üyeyle sınırlı olacak, bu nedenle her sezon katı seçimi kabul etmelisiniz. Bu, takımın her bir üyesinin yeteneğini, her maçın performansını gözlemlemenizi gerektirir. Bununla birlikte transfer piyasasındaki yarışçılara dikkat edin, uygun yedek pozisyonları seçin, ekonomiyi dengeleyin ve transfer sezonu başlar başlamaz satın alın.


FL Racing Manager 2021 Pro Apk Hile


Akıllı bir patronun yapması gereken bir iştir. Aksi takdirde, yarış takımınız her an modası geçmiş olacaktır. Gelişmiş bileşenler ve teknoloji sürekli güncellenmektedir ve bunları hemen yarış ekibine getirmelisiniz. Bu, yöneticinin cesaretini gerektirir. Ekipman ve araçlardaki iyileştirmeler üyelerin hızını artıracaktır. Rakibin kalitesi ne kadar geç olursa; ileri teknolojiyi takımınıza getirmeden kazanamayacaksınız.


FL Racing Manager 2021 Pro Apk indir


Her sürücü en yüksek kariyer dönemine sahip olacak, sonra yaşlanacak ve artık eskisi kadar etkili olamayacak. Her yarışçıya yakından bakmalı ve bu kuralı bulmalısınız. Ardından, düşük performanslı yarışçıları ortadan kaldırmayı ve en üstte olanları satın almayı kabul edin. Prestijli yarışçıları kolayca işe almak için imajınızı, markanızı ve yarış ekibinizi oluşturun.


FL Racing Manager 2021 Pro Tam Sürüm Apk


FL Racing Manager 2021 Pro için tercihlerinize göre uzun, orta veya kısa yarışları seçebileceksiniz. Bu yarış yolculuklarında, güzel hava, bulutlu, yağmurlu, kasırga, fırtına gibi farklı hava koşullarıyla yüzleşmek zorunda kalacaksınız… Bu hava koşulları size en farklı zorlukları sunacak ve işte burada iyi yarışçılar ve ileri teknoloji devreye giriyor. . Kalan rakipleri hızlandırmak ve üstesinden gelmek için yarış ekibindeki temel becerilerden yararlanın. Kazanmak için sadece kendi zirve becerilerinizi kullanabilirsiniz.


FL Racing Manager 2021 Pro indir


Bir önceki android oyun Mega Tower APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar