Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.1.1] 1 Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.1.1] 2 Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.1.1] 3 Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.1.1] 4 Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.1.1] 5 Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.1.1] 6

Lep's World 3 Kristal Hileli MOD APK [5.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahramanın düşmanı yenmesi için çeşitli beceriler ve aksesuarlar kullanmasına yardım edin.


Leps World 3 5.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kristal Hilesi. Çok sayıda kristal elde etmek için herhangi bir güçlendirici satın alın!
Lep's World 3 - Sadece bağımlılık yapmakla kalmayıp aynı zamanda oldukça eğlenceli olabilecek harika bir oyun arayışındaysanız, Lep's'in heyecan verici sporuna bir göz atmalısınız. Dünya. Bu muhteşem oyun Tom Van Winkleburg tarafından yaratılmıştır. Oyun endüstrisinde uzmandır ve bu oyun onun tanıtımı olarak kabul edilebilir.


Leps World 3 v5.1.1 MOD APK


Let's World 3 bu oyunun adı, Lep's Magic World adlı ünlü bir filme dayanmaktadır. Bu filmde ana karakter Leopold olarak adlandırıldı. Bu özel oyunda, Leopold olarak adlandırılan ana karakter, filmdeki ile aynıdır. Bu oyunun hikayesi Leopold'un çok aç olmasıyla başlar. Yiyecek bir şeyler bulmaya çalışıyor, ama nereye bakacağına dair hiçbir fikri yok. Sonunda bir şey bulduğunda, sadece bir parça çiğ sığır etidir. Sonra bu eti yiyen başka hayvanlar olduğunu fark eder.


Leps World 3 Para Hilesi


Leopold'un bir sonraki yaptığı şey, yiyeceğin kaynağının nerede olduğunu bulmaya çalışmasıdır. Yerel restorana gider ve sonunda yiyecekleri sattıkları bir yer bulur, ancak et için sorulan fiyat çok yüksek olduğunda şok olur. İşte o zaman Leopold intikamını almaya ve restoran sahibine geri dönmeye karar verdiğinde, bu kişinin restoranın sahibinden başkası olmadığını öğrenir. Sahibinin adı Bob ve o da oldukça aç.


Lep's World 3 apk indir


Bununla birlikte, bu oyun, birçok farklı bükülme ve dönüş olması anlamında diğer oyunlardan farklıdır. Ana karakter Leopold, “Chasm” olarak bilinen bir maça hapsolur ve oyun çeşitli farklı seviyelerden atlamayı içerir. Ayrıca bir sonraki dereceye geçmek için çözmesi gereken bir gizem oyunu var.


Lep's World 3 APK Dayı


Bu oyundaki diğer bir bükülme, etrafta yaratıkların olduğu ve Leopold'a zarar vermeye çalıştıkları gerçeğidir. Oyunun başında, Leopold farklı derecelerde atlar ve ona vurmaya çalışan farklı düşmanlar vardır. Onları geçince bir sonraki seviyeye giriyor ve o seviyenin sonuna ulaşırsa arkadaşı Bob'un duvara asılı halini izliyor.


Lep's World 3 Apk Android oyun CLUB


Bu nedenle, sporun anlatı çizgisinde çok fazla bükülme ve dönüş olsa da, oyunun kendisi, bir oyunun sahip olması gereken tüm eğlence ve eğlenceye sahiptir. Görüntüler harika ve bu oyun kesinlikle zaman ayırmaya değer. Oyun hareket ettiği sürece, oyunda herkesin görmesi çok eğlenceli olan bol aktivite, bol mizah ve tonlarca aksiyon var. Bol aksiyonlu ve gerilimli oyunları seviyorsanız kesinlikle oyundan keyif alacaksınız. Bu oyunda oyunun oldukça hızlı olduğunu ve tüm oyunu tek oturuşta oynayabileceğinizi göreceksiniz.


Lep's World 3 Apk elmas hilesi


Lep's World 3'de yapabileceğiniz birkaç farklı şey var. Örnek olarak, oyununuzu kaydetmeyi ve daha sonra spora devam etmek istediğinizde oynamaya devam etmeyi seçebilir veya oyunu durdurabilir ve bir sonraki sporu oynamak istediğinizde bekleyebilirsiniz. Bir dahaki sefere ihtiyacınız olduğunda oynamaya başlayabileceğiniz ve istediğiniz sıklıkta oynamaya devam edebileceğiniz için uzun süre beklemenize gerek yoktur.


Lep's World 3 Hile Apk


Oyunda birçok farklı seviye var ve grafikler mükemmel. Oyundaki ses efektleri de harika ve kesinlikle keyif alacaksınız. Siz de sporun nasıl oynandığını düşünebilirsiniz, ancak bu oyunun gerçek bir başyapıt olduğunu ve herkesin oynaması gereken gerçek bir oyun olduğunu söyleyebileceğiniz için hayal kırıklığına uğramayacaksınız.


Lep's World 3 Apk Son Sürüm


Çevrimiçi oyunlardan hoşlanıyorsanız, Lep's World'ü denemelisiniz. Heyecanı ve sahip olduğu farklı bükülmelerle birlikte, oyundan zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu yeni arkadaşlar için harika,  Kahramanın düşmanı yenmek için çeşitli beceriler ve aksesuarlar kullanmasına yardım edin. 


Lep's World 3 Can Hilesi


İlerlemek için çok çalışın, düşmanı yenmek için çok sayıda sahne ve altın toplayın! Süper Mario tipi bir macera oyunudur. Oyunda oyuncuların kendi altınlarını almak için karakteri kontrol etmeleri gerekiyor. Altın bulma yolunda engellerden ve küçük canavarlardan kaçınmaları gerekiyor. Oynanış ve işlemler çok basit.


Lep's World 3 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun WORLD of SUBMARINES APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar