Bad Piggies HD Para Hileli MOD APK [v2.4.3348]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bad Piggies HD Para Hileli MOD APK [v2.4.3348] 1 Bad Piggies HD Para Hileli MOD APK [v2.4.3348] 2 Bad Piggies HD Para Hileli MOD APK [v2.4.3348] 3 Bad Piggies HD Para Hileli MOD APK [v2.4.3348] 4 Bad Piggies HD Para Hileli MOD APK [v2.4.3348] 5 Bad Piggies HD Para Hileli MOD APK [v2.4.3348] 6

Bad Piggies HD Para Hileli MOD APK [2.4.3348] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Devasa bir parça koleksiyonundan derme çatma mekanizmalar oluşturun ve aracınızı parçalara ayırmadan hedefe ulaşın!


Bad Piggies HD 2.4.3348 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Altın Hilesi
Bad Piggies HD, etrafta ev yapımı arabalar süren sevimli domuzlara hayran olan mobil kullanıcılar için eğlenceli bir eğlence oyunudur. Birçok farklı arazide sürün, heyecan verici araçlarla tüm yolları fethedin. En rahatlatıcı ve heyecan verici anları hissetmek, domuzların mümkün olduğunca uzağa gitmesine yardımcı olmak, görevi tamamlamak ve daha birçok ödül almak için oyunu hemen cihazınıza indirin.


Bad Piggies HD v2.4.3348 MOD APK


Mevcut mobilyalarınızı ve araçlarınızı sevimli, ev yapımı, iyi monte edilmiş araçlara dönüştürün, böylece araba parçalara ayrılamaz ve yolculuğun mümkün olduğunca uzağa gitmesini sağlayın. Bad Piggies HD, oyuncuların oyunun tam kalitesinden tamamen emin olabilmeleri için IGN tarafından 2012'nin en iyi mobil oyunu seçildi. Domuzların kayalıklardan geçip bir yığın patlayıcıya sıçradığını gören herkes mutlaka heyecan duyacaktır, size pek çok sürpriz gelecek.


Bad Piggies HD Para Hilesi


Uçabilen, dönebilen, koşabilen, yuvarlanarak hareket edebilen ve hedefe koşabilen cihazlar, hızlı ve güvenli bir şekilde yumurtalardır. Bu talihsiz domuzlar yumurta kovalayacak kadar akıllı olsunlar, olanlar planlandığı gibi gitmeyecek, engebeli yollar ve kazalar. Hedeflerine güvenli bir şekilde ulaşmaları için optimum uçak boyunları oluşturun; bu domuzlar, makineyi yapmak için yardımınıza ihtiyaç duydukları tüm malzemelere sahipler.


Bad Piggies HD Altın Hilesi


Oyun, oyunculara 200'den fazla oyun seviyesi sunar; oyunculara çok sayıda düzenli güncelleme sağlanıyor, bu da oyuncuların büyülenmesini ve oyun, çarpma ve patlamalarla saatler geçirmesini sağlıyor. Sonraki 40 seviyede açılabilir üç yıldız daha aldığınızda, tüm hedefleri tamamlamak için 1 seviyede birden çok kez oynamalısınız. En makul olanları kullanarak oyundaki tüm yıldızları almak için birkaç yeni makine yapmak için çok çalışın.


Bad piggies Android oyun CLUB


Birçok oyun özelliği, oyuncuları ilgilendirir ve etkiler; oyuncuların fethetmesi için 200'den fazla seviye var, üç yıldız açtığınızda 40'tan fazla özel seviye açılacak. Oyun güncellemelerinin sonraki sürümleri ücretsizdir; Oyunu geliştirmek için düzenli olarak oyuncular sağlıyoruz. Oyuncuların yaratıcılıklarını göstermeleri için dokuz sandbox içerir; düşüncenize göre makineler oluşturarak ne istediğinizi gösterebilirsiniz.


Bad Piggies Full İndir


Korumalı alan seviyelerimiz olağanüstü ve gizlidir ve bunların kilidini açmak kolay değildir. Kilidi açmak istiyorsanız, heyecan verici sandbox seviyesini açmak için görevleri tamamlamaya ve on kafatasının hepsini toplamaya çalışın. Buna ek olarak oyun, oyunculara eski makineleri inşa etmek için kullanabilecekleri birçok ekipman ve araç sağlar: güçlü motorlar, fanlar, dönen bıçaklar, roketler, şemsiyeler, balonlar ve diğer birçok nesne.


Bad Piggies Apk Hile


Her türlü araziyi aşarak bozulmadan kalan en gelişmiş, dayanıklı makineyi oluşturmak için her cihazın benzersiz özelliklerinden ve özelliklerinden akıllıca yararlanmalısınız. Bu sevimli domuzlarla birlikte makine yapmak için çalışma sürecinde size çok yardımcı olacaklar; onların işi, sizi desteklemek için bileşenleri bir araya getirmek ve taşımaktır. Sorumlusu olduğunuz makineyi test etme sorunu, makineyi test çalıştırmasına getirip, uzun süre koşmaya yetecek dayanıklılığa sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz; Eksik bir şey varsa, lütfen tamamlayın ve değiştirin.


Bad Piggies APK son sürüm


Oyunda yer alan grafik platformları özenle parlatılmış; birçok resim ayrıntılı ve karakterli olarak çizilir. Keskin çizimler üzerindeki renk uyumu oyunu daha gerçekçi ve canlı kılıyor; yaramaz domuzlar ve makineler birçok nesneden toplanmıştır. Farklı arazi haritaları dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır, oyundaki zorluğu ve zorluğu açıkça göstererek korkunç çarpışmalar yaratır. Ayrıca oyundaki arka plan sesinin net ve esnek olması, domuzların patlama veya uğultu sesleri, ses ve görsellerin mükemmel birleşimi oyunu büyüleyici kılıyor.


Bad Piggies HD Apk indir


En heyecanlı ve heyecanlı anları, en heyecanlı domuzların maceralarını hissetmek için Bad Piggies oyununu hemen telefonunuza indirin. Sıkıcı eğlence saatlerinize oyunumuz eşlik ederek daha eğlenceli ve heyecanlı hale geldi. Umarım, uygulama kullanıcılardan çok sayıda olumlu geri bildirim alır. İncelemek istediğiniz bir şey varsa, lütfen bize bir gelen kutusu gönderin.


Bad Piggies HD indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Darkrise APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar