New Star Futbol (NSS) Para Hileli MOD APK [v4.26]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
New Star Futbol (NSS) Para Hileli MOD APK [v4.26] 1 New Star Futbol (NSS) Para Hileli MOD APK [v4.26] 2 New Star Futbol (NSS) Para Hileli MOD APK [v4.26] 3 New Star Futbol (NSS) Para Hileli MOD APK [v4.26] 4 New Star Futbol (NSS) Para Hileli MOD APK [v4.26] 5 New Star Futbol (NSS) Para Hileli MOD APK [v4.26] 6

New Star Futbol (NSS) Para Hileli MOD APK [4.26] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Piyasada bu oyun kadar ilgi çekici bir ürün olmadığını söylerken mükemmel eleştiriler yapmış birkaç oyuncu var.


New Star Futbol 4.26 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Harcama ile para artar;
  3. Gerçek parayla hava satışının kilidi açıldı.

New Star Futbol gerçekten şu anda en başarılı futbol oyun ürünlerinden biridir. Gelir açısından elde ettiği göstergelerle ilgili olarak, Google Play'de 10 milyon indirme ve ürünü deneyimlemiş 2 milyondan fazla kişinin 4,6 yıldız aldığını görebilirsiniz. Bu, oyunun etkisinin şu anda pazarda muazzam bir şekilde büyüdüğünü kanıtlıyor. Piyasada bu oyun kadar ilgi çekici bir ürün olmadığını söylerken mükemmel eleştiriler yapmış birkaç oyuncu var.


New Star Futbol v4.26 MOD APK


Bu varsayım, oraya yayılan futbol oyunlarının genellikle kazanmak için iki ödeme türüne ait olduğu veya çok önemli olduğu - yeterince eğlenceli olmadığı yönündedir. “New Star Futbol”, bir futbol taraftarının ihtiyaç duyduğu neredeyse her şey gizlendiğinde bambaşka bir duygu getiriyor. Five Aces Publishing Ltd, futbol taraftarlarına uygun oyunlar oluşturmak için çok pratik yaptı. Depolarında bu spora hizmet eden bir dizi farklı parçaya sahipler. Eğer ilgileniyorsanız, mağazalarına gidin ve deneyin. Ayrıca, en yeni futbol oyunlarını her zaman bu sayfada ilginç yan bilgiler içeren çeşitli oyun stilleri ile güncelliyoruz.


New Star Futbol Para Hilesi


Bu üründe bahsetmemiz gereken ilk nokta, birçok farklı grafik tasarım türünün kullanılmasıdır. Oyuncu oyuna girerken ekrandaki görüntü ile ilgili her şeyi seçebilir. En yetenekli tasarımcılar tarafından oluşturulan yepyeni grafikler, size EA veya Tencent'in ürünleriyle eşleşecek kadar modern bir his ve en akıcı eşleşmeleri sağlayacaktır. Buna paralel olarak, grafik arayüzü kendiniz de klasik, retro görünüme aktarabilirsiniz.


New Star Futbol Yıldız Hilesi


Bu, yalnızca oyunun önceki sürümlerinden oyunculara tanıdık gelen eski bir tasarımdır. Oyundaki her şeyi kontrol etme şeklinizde basitliğin yanı sıra oldukça ilginç bir etki yaratır. Ne tür bir kontrol seçerseniz seçin, oyunda olan şeyler hala çok fazla değişmiyor. Oyuncularınızı yukarıdan üçüncü görünümde kontrol edebileceğiniz bir maç gerçekleşir. Bu tür kamera ayarlarıyla, oyuncularınızın hareketlerini izlemenize ve oyuna en uygun taktikleri belirlemenize izin verilir. Bir menajer olarak takımınıza şan kazandırmak için pek çok şey yapmanız gerekecek.


NSS Para Hilesi apk indir


Ekibinizi kontrol ettiğinizde, dikkat edilmesi gereken ve en öncelikli olarak yerleştirilmesi gereken bazı göstergeler olacaktır. “Derecelendirme” hangi seviyede olduğunuzu gösteren bir gösterge olacaktır. Kazanan maçlar ve hatta provalar, kadronuzu geliştirmeniz için size değerli deneyim puanları da verecektir. Ayrıca sezon boyunca katılabileceğiniz maçların sayısını gösteren önemli bir gösterge olan “Enerji” dir. Endeks biterse dövüşemez. Çevrimiçi Dinle, lütfen emin olun çünkü zamanla yavaş yavaş dolacaktır. Ve düzenli olarak rekabet etmek ve kendinizi eğitmek istiyorsanız, hemen takviye etmek için diğer öğeleri kullanabilirsiniz.


Nss hile apk Dayı


Ayrıca antrenman sürecinde oyuncularınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Enerjini seviyenizi belirlemeniz gerekiyor. Durumlarını beceriler, mutluluk ve yaşam tarzı yoluyla gösterecekler. Sezon boyunca aktiviteleriniz sayesinde kademeli olarak artacaktır. Bu, oyuncunun hayatındaki her şeyi dengelemenizi teşvik ettiği anlamına gelir. Yoğun eğitim ve yarışma programında onları aşırıya kaçmayın, onlara biraz dinlenme zamanı bırakın. Uluslararası zafere giden ligler, kadronun en iyilerini korumanızı gerektiren uzun bir yolculuk yapıyor.


Nss Manager apk


Çekici futbol maçlarına ek olarak, oyuncular futbol sahasında oynamak için oyuncuyu takip ettiğinizde işinizle otomatik olarak ilgilenmek için temsilciler ve eğitmenler tutmalıdır. Bu anlaşılabilir bir durum çünkü tekrar tekrar yapmanız gereken sıkıcı günlük işler inanılmaz derecede sıkıcı. Çalışanlar bununla ilgilenir; performansı en üst düzeye çıkarabilirler. Her şey otomatik olarak programlandığında. Genç yetenekleri geliştirmek için yeni beceriler öğrenmeye odaklanmanız yeterli. Eğer özgürseniz, en ünlü kumarhanelere gidin, bir at yarış pisti satın alın ve hatta başka bir eğlenceyi satın alın. Stresli ve stresli maçlara girdikten sonra bol bol boş zamanınız olmasını sağlar.


New Star Futbol İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hard Time (Prison Sim) APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar