Evolution Ütopya için savaş Mermi Hileli MOD APK [v3.5.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Evolution Ütopya için savaş Mermi Hileli MOD APK [v3.5.9] 1 Evolution Ütopya için savaş Mermi Hileli MOD APK [v3.5.9] 2 Evolution Ütopya için savaş Mermi Hileli MOD APK [v3.5.9] 3 Evolution Ütopya için savaş Mermi Hileli MOD APK [v3.5.9] 4 Evolution Ütopya için savaş Mermi Hileli MOD APK [v3.5.9] 5 Evolution Ütopya için savaş Mermi Hileli MOD APK [v3.5.9] 6

Evolution Ütopya için savaş Mermi Hileli MOD APK [3.5.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Göreviniz kazanmak için savaşa girmek.


Evolution Ütopya için savaş 3.5.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi (yeniden doldurma yok);
  2. Öğelerin yeniden yüklenmesi kaldırıldı (el bombaları ve ilk yardım çantaları gibi).
Aksiyon strateji oyunlarının tadını çıkarmak istiyorsanız, Evolution Battle for Utopia sizin için samimi bir seçimdir. Yüksek puan alan atış oyunlarından biri olan ve oyunculardan çok sayıda coşkulu destek alan oyun, dünya çapında oldukça popüler. Bu eşsiz versiyon, aksiyon oyunu tarzını sevenler için en iyi oyun olacak. Bu makale de oyunun detaylarını tanıtacağız.


Evolution Ütopya için savaş v3.5.9 MOD APK


Eşsiz strateji oyunlarından biri olan Evolution, tamamen yeni içerikle piyasaya sürüldü. Görünüşe göre oyundaki her oyun ve detay strateji oyunlarından farklı kurgulanmış. Modern bir strateji oyunu olarak oyun çok zordur; bu, My.com BV'nin getirdiği oyunun en önemli özelliğidir. Bu oyunda, oyuncular Ütopya ve kahramanların savaş alanlarında savaşmak zorunda kalacaklar. Oyunun farklı seviyelerden oldukça fazla görevi var; oyun bu oyuna katılmak için birçok oyuncuyu çekiyor. Çekim, rol yapma ve bulmaca gibi üç türle mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Bu dünyada, ne yazık ki Utopia gezegenine düşen bir uzay gemisinin komutanı rolünü oynayacaksınız ve buradan oyuncu bu gezegende karmaşık zorluklarla yüzleşmek zorunda. Ayrıca oyun, her oyuncuyu tatmin edecek benzersiz bir şekillendirme stiliyle birleştirilmiş birçok olağanüstü özelliğe sahiptir.


Evolution Ütopya için savaş Mermi Hilesi


Evolution Battle for Utopia'da oyuncu uzay gemisi komutanı olarak hareket etmeye başladığında, bu gezegende ortaya çıkan birçok canavarla karşılaşacaksınız. Oyun, Utopia gezegeninde selden zarar görmüş bir ovada bir savaşta gezegen örümcekleriyle çatışan acımasız haydutları ve katil robotları tasvir ediyor. Göreviniz kazanmak için savaşa girmek.Ayrıca, kendilerini güvenli bir şekilde korumak için, oyuncuların kendilerine bir savunma üssü inşa etmeleri, o gezegende yoldaşlar bulmaları, farklı silah türleri kurmaları ve yaratmaları ve kaynak hazinelerini bulmak için birlikte bulmacaları çözmeleri gerekecektir. Ardından, hızlıca rakiplerle ekip kurun ve eski rakipleri değerli ganimetler için avlamaya ve nefret dolu canavar ordularını katletmeye hazır bir kahraman takımı haline getirin.


Evolution Ütopya için Savaş Hile


Genel olarak, Evrim, karakter yaratmada oldukça özeldir. Oyuncuların hayran kalması gerçekten farklı ve benzersiz. Bu canavarlar aslında normal insanlardı, ancak vücutları yavaş yavaş insanlıktan çıktı ve genetik mutasyon nedeniyle korkunç mutant canavarlar haline geldi. Köpek karakteri ayrıca canavarlarla savaşma sürecinde önemli bir rol oynar; oyunda önemli bir silahtır.Ayrıca modern bir strateji oyunu olarak oyundaki grafik mekanizması çok iyi kurgulanmıştır. Görüntüler, oldukça dikkat çekici, çarpıcı bir sanat stiliyle tasvir ediliyor. Her görev boyunca oyuncular, boş arazi ile birlikte oyundaki birçok yeni alanda keşfedilecek ve onu bir cennete çevirecek. Ses efektleri de hayranlık uyandırıyor, oyunculara özgünlük ve son derece çekici bir his veriyor.


Evolution Ütopya için Savaş Para Hilesi


Evolution birçok etkili özellik içerir ve oyuncuların oyun sırasında birçok heyecan verici şeyi keşfetmesine olanak tanır. Oyun, oyunculara yeni deneyimler sunan harika bir oynanışa sahip olan PvP arena görevleriyle benzersiz bir oynanışa sahiptir. Ek olarak, ateş etmekten mini oyunlara kadar yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Oyuncuların bir takım kurmalarına ve kahramanları yükseltmelerine, görevleri tamamlamak için savaş alanını yağmalamalarına izin verilir. Ayrıca canavarlarla yüzleşme esnasında size silahlar sağlanacaktır. Görevi tamamladıktan sonra oyuncu değerli bir ödül alacak ve bunu karakterinizi yükseltmek ve düşmanları daha hızlı yok etmek için daha güçlü silahlar satın almak için kullanabilirsiniz. Böylece, dünya dışı dünyayı birlikte keşfetmek ve gizemleri çözmek, gizemli hazineleri aramak için robot köpeğe eşlik edebilirsiniz. Üstelik oyun sürecinde doğru teknik ve teknikleri kullanırsanız, kazanırsanız puanınız artacaktır.


Evolution Ütopya için Savaş XP Hilesi


Yukarıdaki bilgilerle, bu strateji oyununun son derece önemli ve tüm oyuncular için uygun olduğu teyit edilebilir. Oyuna geldiğinizde, canavarlara karşı savaşlara katılma ve çeşitli silahlar toplama yeteneğine sahipsiniz. Gerçekten ilgileniyorsanız, oyunun eğlencenize eşlik etmesine izin verin. Oyunda bulunan birçok güzel şeyin keyfini çıkarmak için oyunu hızlıca yükleyin.


Evolution Ütopya için savaş indirin (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Hidden Hotel Miami Mystery APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar