Easy Game - Zeka testi oyunu ipucu Hileli MOD APK [v2.10.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Easy Game - Zeka testi oyunu ipucu Hileli MOD APK [v2.10.2] 1 Easy Game - Zeka testi oyunu ipucu Hileli MOD APK [v2.10.2] 2 Easy Game - Zeka testi oyunu ipucu Hileli MOD APK [v2.10.2] 3 Easy Game - Zeka testi oyunu ipucu Hileli MOD APK [v2.10.2] 4 Easy Game - Zeka testi oyunu ipucu Hileli MOD APK [v2.10.2] 5 Easy Game - Zeka testi oyunu ipucu Hileli MOD APK [v2.10.2] 6

Easy Game - Zeka testi oyunu ipucu Hileli MOD APK [2.10.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm zorlukları geçebilir misin?


Easy Game 2.10.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız İpucu Hilesi. İpuçları harcandığında artar!
Bilgi yarışması oyunları son zamanlarda popüler olmuştur. Onların ortaya çıktığını görmüş olabilirsiniz veya arkadaşınız bir tanesini oynuyor olabilir. Önemli olan, aynı anda hem eğlenceli hem de zorlayıcı olmalarıdır! Easy Game - Zeka testi oyunu APK, Easybrain tarafından Google Play Store'da 10 milyondan fazla indirilmiş bir bulmaca oyunudur! Burada bir sürü hileli soru olduğu için bu oyun tipik bir bulmaca oyununuz değil. Zorlukları geçmek istiyorsanız, kutunun dışında düşünecek kadar mantıklı olmanız gerekir. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!


Easy Game v2.10.2 MOD APK


Oyunları düşündüğümüzde onları daha çok aksiyon, spor ya da simülasyonlarla ilişkilendiririz. Ama şimdi, hayal edebileceğimizden daha fazla tür var! Bunlardan biri de bulmaca oyunlarıdır. Easy Game - Zeka testi oyunu, şu anda çok popüler olan popüler bir bulmaca oyunudur. İnsanlar özellikle oyunlarda her zaman zorluklar ararlar. Aksi takdirde, bu oyunlar sıkıcı olurdu. Beyninizi gerçekten geliştirmenizi gerektiren bulmaca oyunlarıyla ilgileniyorsanız, Easy Game Brain Test tam size göre bir oyundur. Bu oyunun çalışma şekli basittir - sadece her seviyeyi tamamlayın. Ama bu o kadar kolay değil! İlerledikçe, seviyeler zorlaşacaktır.


Easy Game - Zeka testi oyunu İpucu Hilesi


Genel olarak, bu oyunun tasarımı ve öncülü, oyunculara zorlukları tamamlamaya çalışırken keyifli bir zaman verir. Vakit geçirmenin basit ve eğlenceli bir yolu. Bu harika oyun hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin! Easy Game Brain Test, ilk başta diğer tüm bulmaca oyunlarına benziyor gibi görünebilir. Ancak, bu oyun daha önce hiç görmediğiniz bazı ilginç özellikler içeriyor! İşte özellikler: Zorlu seviyeler – Bu oyunda, yüzleşmen gereken sayısız seviye var. Başlangıçta, seviyeler sizi oyunu oynamaya ikna etmek zor olmayacak. Ancak seviyeleri geçtikçe, normal düşünmenin sizi seviyenin dışına çıkarmayacağını göreceksiniz. Bu yüzden çoğunlukla kutunun dışında düşünmeniz gerekiyor. Geleneksel mantığın işe yaramayacağını göreceksiniz.


Easy Game - Zeka testi oyunu Hile Apk


İpuçlarını kullanın – Bu oyunda, ne kadar akıllı olursanız olun, sonunda çözemeyeceğiniz bir seviyeyle karşılaşacaksınız! Bu durumlarda, ipuçları kesinlikle size yardımcı olacaktır. Ama özgür değiller! Onları seviyeleri tamamlayarak kazanabilir veya satın alabilirsiniz! Her iki durumda da, kendinizi bir çıkmazda bulursanız, bu ipuçları bulmacaları tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Ama mümkün olduğunca, ipuçlarına çok fazla güvenmeden gitmeye çalışın çünkü eğlence burada yatıyor! Zaman sınırı yok – Diğer bulmaca oyunlarından farklı olarak, Easy Game Brain Test'te zaman sınırı yok! Bu, oyunu oynarken çok gergin olmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ancak, bir zaman sınırı olmaması, zorlukların zor olmayacağı anlamına gelmez! Aslında, oyunda bir zaman sınırı varsa bu da bir o kadar zor.


Easy Game - Zeka testi oyunu Apk indir


Kolay kontroller – Bu bir bulmaca oyunu olduğundan, kontroller ekrana dokunmak kadar kolaydır. Diğer seviyelerde, seviyeleri tamamlamak için bazı öğeleri tutmanız veya sürüklemeniz gerekebilir. Ancak genel olarak, bu oyunu yeni indirmiş olsanız bile kontrolleri anlamanız yeterince kolaydır! Yüksek kaliteli grafikler - Harika bir geçmiş zaman arayanlar için bu sizin için! Bu oyunun göze hoş gelen yüksek kaliteli grafiklere sahip olduğunu bilmekten memnun olacaksınız.


Easy Game - Zeka testi oyunu Apk Son Sürüm


Easy Game Brain Test, arkadaşlarınız ve ailenizle oynamak için zorlu ve eğlenceli bir oyundur! Ancak bazı bölümlerde takılıp kaldıysanız ve hiç ipucunuz kalmadıysa, sınırsız ipuçları modunu indirmeniz yeterli!


Easy Game - Zeka testi oyunu indir (MOD, İpucu Hilesi)


Bir önceki android oyun IDBS Bus Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar