Sky Surfing Uçak Hileli MOD APK [v1.2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Sky Surfing Uçak Hileli MOD APK [v1.2.6] 1 Sky Surfing Uçak Hileli MOD APK [v1.2.6] 2 Sky Surfing Uçak Hileli MOD APK [v1.2.6] 3 Sky Surfing Uçak Hileli MOD APK [v1.2.6] 4 Sky Surfing Uçak Hileli MOD APK [v1.2.6] 5 Sky Surfing Uçak Hileli MOD APK [v1.2.6] 6

Sky Surfing Uçak Hileli MOD APK [1.2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sevdiğiniz her havalı uçağı toplayın ve gökyüzünün sınırlarına meydan okuyun!


Sky Surfing 1.2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Uçak hilesi (Tüm uçakların kilidi açıldı.)
Sky Surfing, tarih boyunca insanların yarattığı en tehlikeli sporlardan biri olarak bilinir. Bu sporda oyuncu uçaktan belli bir yükseklikte paraşütle atlayacak ve gökyüzünde sörf yapacaktır. Bu spor için puanlama mekanizması% 50 sanat ve% 50 tekniktir. Bu nedenle, bu disiplindeki katılımcılar sadece iyi tekniklere sahip olmamalı, aynı zamanda etkileyici akrobasi yaratmalıdır. Sky Surfing sadece bir spor olarak biliniyor, ancak bu yazıda sizlere tanıtacağım oyunun adı da bu. Meraklı hissediyorsanız, nasıl oynanacağını ve Sky Surfing'in özelliklerini öğrenmeye devam edin!


Sky Surfing v1.2.6 MOD APK


Sky Surfing, pilot olacağınız, zeplininizi yöneteceğiniz ve gökyüzünde sörf yapacağınız bir spor oyunudur. Başlangıçta, bu oyunun meydan okumasına başlayabilmeniz için size bir mini uçak verilir. Oyun başladığında, uçak otomatik olarak düz hareket edecek, yolda görünen kayaları atlatmak için yukarı veya aşağı kaydırmanız yeterli. Aynı zamanda bu oyunu puanlamak ve geçmek için de beyaz çizgilerle yolda kaymanız gerekiyor. Çok fazla şeyi görmezden gelirseniz, mücadeleyi tamamlayamazsınız ve yeniden başlamanız gerekir.


Sky Surfing 1.2.6 Para Hile Apk


Oynanış oldukça akıcı olsa da herkesin oynayabileceği basit bir kontrol mekanizması var. Ancak bu oyunda yüksek puanlar kazanmak için oldukça fazla pratik yapmanız gerekiyor. Ekranın hızı kademeli olarak artacak ve hedefe yaklaştıkça daha fazla engel görünecektir. Yani, ivmeyi devam ettirmezseniz, bitene kadar tekrar tekrar oynamanız gerekir. Ancak merak etmeyin, çünkü ilk oyunu geçmeniz oldukça kolay. Daha iyi beceriler edinmek için daha çok çalışın.


Sky Surfing Uçak Hilesi


Ayrıca oyun sırasında yeni uçaklar satın almak için altın para toplayabilirsiniz. Klasik uçağa ek olarak kendinize bir balık, panda, kaplumbağa, penguen veya kedi satın alabilirsiniz. Uçan bir hayvan nasıl kontrol edilir? Mağazada tasarlanan 100'den fazla karakterde daha ilginç karakterlerin kilidini açmak için daha fazla para toplayın.


Sky Surfing Hile Apk


Tüm işi, tüm sıkıntıları bir kenara bırakıp kendinizi açık havada uçarken mi bırakmak istiyorsunuz? Sky Surfing'i mobil cihazınıza indirin, ardından keyfini çıkarmaya başlayabileceğiniz gibi oyuna başlayın. Oyun ayrıca Facebook sosyal ağına da bağlanabilir. Hesabınıza bağlanabilir, ardından arkadaşlarınızı davet edebilir ve meydan okuyabilirsiniz. Sky Surfing gibi heyecan verici bir oyunu kaçırmayın!


Sky Surfing'i İndirin (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Be the Manager 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar