Make It Fly Reklamsız Hileli MOD APK [v1.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Make It Fly Reklamsız Hileli MOD APK [v1.3.1] 1 Make It Fly Reklamsız Hileli MOD APK [v1.3.1] 2 Make It Fly Reklamsız Hileli MOD APK [v1.3.1] 3 Make It Fly Reklamsız Hileli MOD APK [v1.3.1] 4 Make It Fly Reklamsız Hileli MOD APK [v1.3.1] 5 Make It Fly Reklamsız Hileli MOD APK [v1.3.1] 6

Make It Fly Reklamsız Hileli MOD APK [1.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sertifikalı bir uçuş meraklısı mısınız? Sıfırdan uçaklar yarattığınız Make it Fly adlı oyunun keyfine varacaksınız! Bugün farklı zorlukların tadını çıkarın.


Make It Fly 1.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kaldırılan reklam alanı. Reklamsız
Uçaklar icat edildiğinde dünya çok daha yakın ve daha ilerici hale geldi. İlk olarak 1903'te ilk başarılı uçağı uçurduklarında Wright kardeşler tarafından başarıldı. O zamandan beri çeşitli uçaklar yapıldı ve artık dünyanın her yerine gidebilen ticari uçaklarımız var. Uçaklar sayesinde daha önce gidemediğimiz yerlere gidebiliyoruz. Yani, eğer uçaklardan hoşlanan biriyseniz, Make it Fly oyununu hemen oynamalısınız.


Make It Fly 1.3.1 MOD APK


TapNice tarafından yayınlanan bu oyun, mevcut farklı öğelere dayalı olarak sıfırdan uçaklar oluşturmanıza olanak tanır. Burada, nihai uçan makineyi yaratırken ve farklı görevleri üstlenirken yaratıcı olabilirsiniz. Uçağınızı belirli bir uzunlukta uçurmanız, hatta daire toplamanız istenebilir. Sizi bekleyen birçok zorluk var ama aynı zamanda motorunuzu, yakıtınızı ve bonusunuzu da yükseltebilirsiniz! Bugün birçok görevi tamamlayın ve kendi uçağınızı yapmanın keyfini çıkarın.


Make It Fly Para Hilesi


Uçaklar, dünya çapında farklı ülkelere gitmemize izin verdiği için şimdiye kadar yapılmış en iyi icatlardan biridir. Çoğu uçuş, ortalama 880-926 km/saat hıza ulaştığı için bugün yalnızca saatler sürüyor. Ayrıca yüzlerce yolcu taşıyabilirler, bu da tüm aileniz ve hatta arkadaşlarınızla binebileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle farklı ülkelere, özellikle de adalara ulaşımın ana ulaşım aracıdır. Günümüzde farklı oturma kapasitelerine, motorlarına, markalarına ve amaçlarına sahip birçok uçak türü bulunmaktadır.


Make It Fly Uçak Hilesi


Bu inanılmaz makinelere hayransanız, hemen Make it Fly oynamalısınız! Bu oyun, halihazırda inşa edilmiş bir uçağın olduğu ve sadece onu uçurmanız gereken tipik uçak oyununuzdan farklıdır. Bunun yerine, kartonlar ve daha birçok malzeme gibi mevcut farklı unsurlardan kendi uçağınızı burada inşa edebilirsiniz. Görevleri göz önünde bulundurarak yapabileceğiniz en iyi uçağı yaratmak için hayal gücünüzü kullanmakta özgürsünüz. Burada, ödül kazanabilmeniz için uçarken farklı görevleri tamamlamanız istenecek. Ardından, motor, yakıt ve hatta bonus gibi uçağınızın farklı parçalarını yükseltebilirsiniz.


Make It Fly Hile Apk


Uçaklar inşa etmek için çok fazla insan gücü, kaynak ve uzmanlık gerektirir. Make it Fly'da becerilerinizi ve bilginizi göstermeye hazır olun! Kendi Uçağınızı Yaratın – Bugün tüm dünyada özel ve ticari olanlar da dahil olmak üzere yapılmış pek çok uçak var. Bunlar birincil ulaşım araçlarımızdan biri olduğu için, birçoğunu yapmak doğru olur. Ancak gerçek dünyada, bir tane yaratmak çok fazla para ve çaba gerektirir. Uçak meraklısı biriyseniz, Make it Fly oynamayı seveceksiniz! Sıfırdan kendi uçağınızı yaratabileceğiniz için bu sizin normal uçak oyununuz değil.


Make It Fly hile nasıl indirilir?


Oyundaki mevcut öğelerden ve parçalardan kendi uçağınızı özgürce inşa edebilirsiniz. Burada, hayal gücünüze ve ilgili görevlere göre bir tane oluşturabilirsiniz. Farklı görevlerin üzerinden geçebilen ancak gerektiğinde ayarlanabilen bir tane oluşturmalısınız. Ardından, farklı bölümleri yükseltebilmeniz için daha fazla görevi tamamladıkça para kazanacaksınız. Bir Uçak İnşa Et – Bu oyunun en iyi yanlarından biri, kendi uçağınızı inşa etmekte ve düzenlemekte özgür olmanızdır! Bu oyun, belirli bir seviye için mükemmel olanı oluşturabilmeniz için farklı parçaları ve yapıları test etmenizi sağlar. Farklı seviyeleri tamamlamak için hayal gücünüzü ve problem çözme becerilerinizi test eden bir bulmaca oyunu gibidir. Bugün hayal gücünüzü test edin ve birçok görevi tamamlayın! Uçağınızı inşa etmenin pek çok eğlenceli yolu var.


Make It Fly Son Sürüm apk indir


Parçaları Yükselt – Birçok seviyeyi tamamlayarak Make it Fly'da çok para kazanabilirsiniz. Burada, uçağınızın farklı bölümlerini yükselterek birçok seviyeyi aşabilirsiniz. Burada motoru, yakıtı ve bonusu iyileştirebilirsiniz! Motoru yükselterek uçağınız daha güçlü hale gelebilir ve daha yükseğe uçabilir. Ardından, yakıtı yükseltmek daha uzun süre uçmanızı sağlar. Son olarak, bonusu yükselterek daha fazla para kazanabilirsiniz. Make it Fly'da birçok seviyeyi geçmeniz gerekecek! Her biri, bir sonrakine geçmek için yerine getirmeniz gereken belirli görevleri gerektirir. Burada daireler toplamanız, belirli uzunluklarda uçmanız, belirli hedeflere ulaşmanız ve daha pek çok şey istenebilir. Ne kadar çok seviye tamamlarsanız, zorluklar o kadar zor olacaktır! Bugün eğlenceli vakit geçirin.


Make It Fly indirin (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Days After APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar