Taps to Riches Para Hileli MOD APK [v2.75]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Taps to Riches Para Hileli MOD APK [v2.75] 1 Taps to Riches Para Hileli MOD APK [v2.75] 2 Taps to Riches Para Hileli MOD APK [v2.75] 3 Taps to Riches Para Hileli MOD APK [v2.75] 4 Taps to Riches Para Hileli MOD APK [v2.75] 5 Taps to Riches Para Hileli MOD APK [v2.75] 6

Taps to Riches Para Hileli MOD APK [2.75] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dokun ve tıkla mekaniğine sahip benzersiz bir şehir kurma simülasyon oyunudur.


Taps to Riches 2.75 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Harcadığınızda para artar
Game Circus LLC artık oyun dünyasında garip bir isim değil. Adlarını oluşturan ana oyunlardan bazıları Taps to Riches, Coin Dozer ve Brick Breaker Hero! Bu oyunda, Taps to Riches yakın zamanda güncellendi ve 10 milyondan fazla yükleme aldı. Bu, bu simülasyon oyununun karşı konulamaz çekiciliğini kanıtlıyor. Hemen şimdi deneyimlemeliyiz ve oyunda da olsa zengin kişi olmalıyız.


Taps to Riches v2.75 MOD APK


Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bir eve veya özel bir krallığa sahip olmak istiyoruz. Taps to Riches dünyasına adım atın, bu şehrin rahatlığından memnun kalacaksınız. Şehrinizi inşa edin ve çok sayıda para kazanın. Bu, rahatlamak isteyen birçok insan için harikadır, ancak oyun oynamak için daha az boş zamanları vardır. İşiniz sadece şehri inşa etmek ve para kazanmak ve gerekli malzemeleri yükseltmek için tıklamak.


Taps to Riches Para Hilesi


Daha fazla kar elde etmek için, mümkün olduğunca çok Danışman ve Bizbot toplayarak sanayi parkları ve ticari bölgeler inşa etmeniz gerekir. Bununla birlikte, gelirinizi artırmak için başka binalar ve diğer eşyaları da kiralayabilirsiniz. Terk edilmiş bir yerden, onu para kazanmak için yararlı bir yere inşa edebilirsiniz. Hisse senetlerine yatırım yapabilir veya daha fazla sermaye kullanmak için iş yapabilirsiniz. Belki başarılı veya başarısız olabilir, ancak her şeyi iyi yapabileceğinizden emin olun. Küçük toplantılardan, her yerden paraları kullanmak için Coin Dozer ve Brick Breaker Hero'yu öğrenebilirsiniz.


Taps to Riches Elmas Hilesi


Oyuncular, aşamalar boyunca birçok zorluk ile krallıklarını genişletmeye yatırım yaparlar. Doğru yere yatırım yaparsanız deneyiminiz daha iyi olacaktır. Yorgun olduğunuzda dinlenebilir ve para toplamak için her zaman oturum açabilirsiniz. Bonusunuzu her zamankinden daha fazla artıracak sermaye ve Bizbotlardan yararlanın. Daha zengin hale getirmek için bazı işletmeleri veya şirketleri yükseltmek için bonusları kullanın. Oyun, macera yapmak ve sonsuz hazineyi kendinizden çıkarmak isteyenler için benzersizdir. Şehriniz ne kadar büyürse, o kadar fazla özelliği vardır. Para kazanmayı ve yeni şehirler kurmayı seveceksiniz, sadece tıklayın, tıklayın ve tıklayın.


Taps to Riches Hile Apk


Taps to Riches adı gibi, oynamanın kolay olduğunu düşünmenize gerek kalmayacak. Servetiniz tıklamalara, daha büyük binaları yükseltmeye ve daha fazla yere yatırım yapmaya bağlıdır. İşletmeye yatırım yapmak için sermaye kullanın, sizin için üretim sürecindeki karı paylaşacaklar. Göz alıcı renklere sahip 3D grafikler, oyuncuyu heyecanlandırıyor. Özel olarak tasarlanmış ve zarif ses ile ilgi çekici arayüz, molalarınızı daha heyecanlı hale getirir.


Taps to Riches APK Son Sürüm indir


Taps to Riches, onu akıllı telefona ayarlamak isteyen herkes için ücretsizdir. Bugünlerde en son güncellemelere sahipsiniz ve oyunlar birçok kişi tarafından boş zamanlarında seviliyor. Game Circus LLC'nin yayıncısı, bu tür oyunların gücünü ve dünyanın her yerindeki kullanıcıların zevklerini kullanma konusunda çok başarılı. Lütfen bugün Tap to Riches'i kurun ve eğlenceli anları yaşayın.


Taps to Riches İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Warhammer Quest Silver Tower APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar