Zombie War New World Para Hileli MOD APK [v1.37.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie War New World Para Hileli MOD APK [v1.37.1] 1 Zombie War New World Para Hileli MOD APK [v1.37.1] 2 Zombie War New World Para Hileli MOD APK [v1.37.1] 3 Zombie War New World Para Hileli MOD APK [v1.37.1] 4 Zombie War New World Para Hileli MOD APK [v1.37.1] 5 Zombie War New World Para Hileli MOD APK [v1.37.1] 6

Zombie War New World Para Hileli MOD APK [1.37.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok oyunculu bir işbirliğine dayalı atış oyunudur.


Zombie War New World 1.37.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın hilesi
Grup atış oyunlarını hiç deneyimlemediyseniz, Zombie War New World kötü bir seçim değil. Bilmeyenler için size ekip tabanlı, birleşik ekip özellikleri getiriyoruz. Sonuç olarak, daha önce hiç olmadığı gibi takım arkadaşlarınızla stratejileri birleştirmeyi öğrenebilirsiniz. 


Zombie War New World v1.37.1 MOD APK


Bu savaşta yalnız olsaydınız, muhtemelen tek bir nota içinde mağlup olurdunuz. Orada durmak yok; rakipleriniz insan kılığına girmiş zombiler ve sizi öldürmeyi bekliyorlar. Bu oyunda tanışma fırsatına sahip olduğunuz karakterlerin hepsi eşsiz kahramanlardır. 


Zombie War New World Para Hilesi


Her şeyden önce, bu dünyaya ayak bastığınızda, sınırsız güzelliği karşısında büyüleneceksiniz. Bununla kalmayıp, bu karakterler de doğuştan gelen zekalarıyla milyonlarca oyuncuyu kendine çekiyor. Bu, karakterinizin yaratıcı stratejilerle düşmanı yenmesine yardımcı olan güçlü yönlerden biridir. Bu özelliği nedeniyle birçok ağır sorumluluğu omuzlamanıza yardımcı olabilir.


Zombie War New World Altın Hilesi


Bununla da kalmayıp Zombie War New World, benzersiz silahları ve savaş alanındaki yenilmezliği ile de tanınıyor. Bu efsanevi bir atış oyunu olduğundan, birçok model ve türün sınırsız görünümü normal bir şey olarak kabul edilir. 


Zombie War New World Hile Apk


Ancak oyunun öne çıkan özelliği, silahınızı özgürce seçip kendi tarzınıza göre tasarlayabilmenizdir. Başkaları silaha baktığında, kişisel renginizi hemen tanıyabilir. Ayrıca resmi olarak savaş alanına girebilmeniz için birçok oyuncu ile işbirliği yapmanızı gerektiren bir oyundur. 


Zombie War New World Apk indir


Özellikle, üç arkadaş, çalışmanız için gerekli ve yeterli sayıdır. Spesifik olarak, dünyanın her yerinden gerçek oyuncular olabilir veya rol yapma AI'dan da kaynaklanabilir. Güçlü ordunuzun rakibi, etrafınızda ortaya çıkan olağandışı zombiler ve vahşi güç ile generaldir.


Zombie War New World indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun MotorBike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar