Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.12] 1 Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.12] 2 Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.12] 3 Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.12] 4 Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.12] 5 Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.12] 6

Stone Miner Para Hileli MOD APK [2.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kamyonunuzla taşları ezin, Kaynakları çıkarın, onları tabanda satın ve daha fazlasını elde etmek için kamyonunuzu yükseltin!


Stone Miner 2.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma.
  2. Reklamsız.
Şu anda oynamak için birçok eğlenceli simülasyon oyunu var. Simülasyon türü birçok kişi tarafından seviliyor ve şu anda milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Bugün oynayabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz her türden simülasyon oyunu var. Her simülasyon oyunu, sürüş, mekanik, keçiler ve daha pek çok benzersiz konu ile oynamanıza izin verir. Ancak Stone Miner ile taş çıkarmanın ve ondan para kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz!


Stone Miner v2.12 MOD APK


Bu oyunda senin işin, bugün çeşitli seviyelerde ve adalarda mümkün olduğunca çok taş çıkarmak. Burada tırınızı kullanarak taş çıkararak taşları satabilir ve gelirinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Adanın etrafında dolaşırken ve farklı renk ve türde kayaları çıkarırken kamyonunuzu kullanarak taşları ezerken eğlenin. Ne kadar çok geliriniz olursa, o kadar çok para kazanabilir ve kamyonunuzu yükseltmek için o kadar çok harcayabilirsiniz! Bugün farklı şeyleri yükselterek eğlenebilirsiniz.


Stone miner apk para hilesi


Şu anda oynanacak çok sayıda harika oyun var ve bunları istediğiniz kadar indirmekte özgürsünüz. Ama eski oyunların aynısını istemeyen biriyseniz simülasyon oyunlarıyla eğlenebilirsiniz. Bunlar, oynaması çok eğlenceli olduğu için bu günlerde popülerlik kazanan oyunlar.


Stone miner apk dayı


Bugün simülasyon altında pek çok kategorinin keyfini çıkarabilir ve birçoğuyla eğlenmekte özgürsünüz. Ancak Stone Miner ile işiniz, satabileceğiniz taşları çıkarmaktır. Bir madenci olarak, burada çalıştırabileceğiniz kamyonunuz ve tamamlamanız gereken birçok seviye olacak. Para kazanmak için satabileceğiniz farklı taş türleri için madenciliğin keyfini burada çıkarabilirsiniz.


Stone miner apk hile android oyun club


Ardından, öğütücüyü, kamyonu ve vagonu yükseltirken kamyonunuzu yükseltmek için bu parayı yeniden yatırabilirsiniz. Burada da dikilecek çok keyifli yapılar var. Bu oyunda, burada ziyaret etmek için çok sayıda taş ve ada ile eğlenebilirsiniz. Madencilikle ilgili eğlenceli bir simülasyon oyununun keyfini hemen şimdi çıkarın.


Stone miner apk son sürüm


Eğlenceli bir simülasyon oyunundan hoşlanan biriyseniz, şimdi Stone Miner'ı indirin ve birçok seviyenin kilidini açın. Maden taşları – Bugün oynayabileceğiniz çok sayıda fantastik simülasyon oyunu var. Günümüzde çoğu simülasyon oyunu popülerdir ve oyuncuların tamamen zevk alabilecekleri belirli şeyleri yapmalarına izin verir.


Stone miner apk hile


Örneğin, keçi simülatörü oyunu, oyuncuların sokaklarda ortalığı kasıp kavuran bir keçiye dönüşmesini sağlıyor. Ama madencilikle ilgileniyorsanız, bugün Stone Miner oynarken eğleneceksiniz! Bu, onları satarak para kazanmak için mümkün olduğunca taş çıkarmanıza izin veren bir oyundur. ZPlay Games tarafından yayınlanan bu, bugün yapabileceğiniz pek çok şeyin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir oyundur. Burada, farklı doku, renk ve fiyatlara sahip taşları kazmak için sayısız seviyeden geçeceksiniz.


Stone Miner Apk indir


Şimdi birçok seviyenin tadını çıkarmaktan çekinmeyin ve yaptığınız gibi para kazanın. Daha sonra kamyonunuzun farklı parçalarını yükseltmek isteyebilirsiniz, böylece daha fazla taş toplayabilir ve daha hızlı madencilik yapabilirsiniz. Genel olarak, bu, madencilik yaparken kazanmanıza izin verecek eğlenceli bir oyundur.


Stone Miner Altın Hilesi


Taşları Sat – Bir iş insanıysanız, bu oyunu oynamayı seveceksiniz. Çıkardığınız taşları burada satabileceğiniz için burada başarılı bir madencilik işletmesi yürütmek için ne gerektiğini öğreneceksiniz. Para kazandıkça burada madencilik yapabileceğiniz ve satabileceğiniz birçok taşın tadını çıkarmaktan çekinmeyin. 


Stone Miner Elmas Hilesi


Bu oyunda, bugün işinize yeniden yatırım yapmak için paranıza ihtiyacınız olacak! Birçok seviye oynayın – Bu oyunda, bugün birçok seviyede oynayabilirsiniz, bu da farklı taşlar çıkarmanıza izin verir. Yabancı kazançlar için çeşitli taşları satabilir, farklı yerlerde madenciliğin keyfini çıkarabilirsiniz.


Stone Miner Hile


Burada kazılacak çok keyifli yerler ve alınacak taşlar var. Bugün kayaları çıkarmak için kamyonunuzu kullanmaktan çekinmeyin. Kamyonunuzu yükseltin – Bu oyunda, daha fazla taş taşıyabilmek ve daha hızlı maden çıkarabilmek için aracınızı sürekli olarak yükseltmeniz gerekecek. Öğütücü, kamyon ve demiryolu arabası gibi burada yükseltilecek birçok şey var. Madenciliğin tadını çıkarmak istiyorsanız hemen Stone Miner'ı indirin ve para için taş çıkarabileceğiniz bir oyunun tadını çıkarın!


Stone Miner indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Starlit Kart Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar