Gerand - bent barrels Para Hileli MOD APK [v1.63]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gerand - bent barrels Para Hileli MOD APK [v1.63] 1 Gerand - bent barrels Para Hileli MOD APK [v1.63] 2 Gerand - bent barrels Para Hileli MOD APK [v1.63] 3 Gerand - bent barrels Para Hileli MOD APK [v1.63] 4 Gerand - bent barrels Para Hileli MOD APK [v1.63] 5 Gerand - bent barrels Para Hileli MOD APK [v1.63] 6

Gerand - bent barrels Para Hileli MOD APK [1.63] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Top mermileri ve mermiler atın, napalm ve makineli tüfek kullanın.


Gerand - bent barrels 1.63 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma
Gerand - bent barrels, kullanıcının bir savaş aracını kontrol etme becerilerinin ve savaş alanında neler olup bittiğini ayık bir şekilde değerlendirme taktik yeteneğinin yanı sıra, kritik durumları deneyimlememek için kaynakların ve mühimmatın yetkin dağılımının sağlandığı bir arcade shooter oyunudur. tüm savaşları başarıyla tamamlar, her zaman ön plandadır. Oyuncu, tek oyunculu bir kampanyadan geçmekte özgürdür. Yolda değişen derecelerde tehlike ve serinlikteki rakiplerle tanışın. Buradaki en havalı ve en yetenekli savaşçı olduğunu diğer tüm tankçılara kanıtlayarak çok oyunculu çatışmalara katılın.


Gerand - bent barrels v1.63 MOD APK


Gerand - bent barrels, her büyük stratejist ve savaşçının beğenisine bir şeyler bulmasını sağlar. Oyunun hikayesini geçmeye başlayabilir veya 1×1 modunda gerçek rakiplere karşı şansınızı deneyebilirsiniz. Oyun modunda, birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Bir tank, şiddetli bombardıman ve güçlü patronlar üzerindeki düşmanların derinliklerini kırmanız gerekiyor. Takım ve Sturm Mouse isimleri binlerce komutan ve savaşçıyı titretiyor, ama sen değil! Savaş alanına gidin ve bu patronlara size meydan okumanın ne demek olduğunu gösterin!


Gerand - bent barrels Para Hilesi


1×1 modunda, kendinizi rastgele bir düşmanla savaş alanında bulacaksınız. Tek ihtiyacınız olan bu savaşta 60 saniye dayanmak. Rakibini yok edersen daha da iyi olacak. Kazanmak size, tankınızı geliştirebileceğiniz ve güçlendiricilerle donatabileceğiniz nakit ödüller getirir.


Gerand - bent barrels APK hile


Alınan görevleri başarıyla tamamlayarak yeni nakliye parçaları elde eder, kendinize gerçek bir savaşçı olarak itibar kazanır ve tankınızı yükseltirsiniz. Askeri araçların üzerine kademeli olarak pompalayarak, görünümünü değiştirebilir, zırhı güçlendirebilir, yeni silah platformları kurabilir, hareket hızını artırabilir ve benzersiz savaş becerileri kazanabilirsiniz. Bu, neredeyse yeni bir savaş birimi oluşturmanıza ve savaş alanında benzersiz taktikler uygulamanıza olanak tanır. Çok çeşitli donanımlar ve konumlar sayesinde uzun süre sizi sıkmayacak olan oyun, kullanıcıları doğaçlama yapmaya davet ediyor. Sadece uyum sağlayın ve yolunuza çıkan zorlukların üstesinden gelin.


Gerand - bent barrels Apk indir


Gerand - bent barrels konusu, giderek zorlaşan bir dizi görevden oluşuyor. Geçiş sırasında farklı oyun mekanlarını ziyaret etmeniz ve sayısız düşmanla savaşmanız gerekiyor. Oyun, diğer tanklar ve operatörleri ile birçok zor görevi ve dinamik savaşları tamamlayarak hikayenin kademeli bir geçişini içerir. Sağlanan listeden istediğiniz tank modelini seçin ve büyük sağlık rezervlerine, güçlü silahlara ve özel yeteneklere sahip sıradan rakipleri ve güçlü patronları yok ederek sıcak savaşlara katılın.


Gerand - bent barrels Altın Hilesi


Başlayın ve birçok tanktan birinin kontrolünü elinize alın. Bir oyuncu için uzun vadeli bir savaş kampanyasına katılın ve yüzlerce bilgisayar zırhlı araca meydan okuyun. Top mermileri ve mermiler atın, napalm ve makineli tüfek kullanın. Taktikleri değiştirin, rastgele görünen güçlendiriciler ve bonuslar alın, kutuları kırın ve dronları yok edin, bu da yararlı bir şey düşürebilir. Başka bir düşmanı ezemez misin? Geliştiricilerden benzersiz etkinliklerde nadir parçalar ve kaynaklar almaya çalışın. Kış ve yaz aylarında savaşın, zırh, palet, taret ve namlu pompalayın, havalı mermilerin ve metallerin kilidini açın, yükseltin ve yok edin. Birçok zorluğun üstesinden gelin ve basit kontrollerle grafiklerin ve efektlerin tadını çıkarın!


Gerand - bent barrels Elmas Hilesi


Gerand - bent barrels, sadece eğlenceli oynanışıyla değil, aynı zamanda hoş bir görsel stiliyle de oyuncuların ilgisini çekebilir. Şiddetin olmaması bu oyunu çocuklar için erişilebilir ve uygun kılıyor. Ek avantajlar, projenin birçok dilde yerelleştirilmesini içerir, bu da birçok oyuncunun oyunun nüanslarını ve özelliklerini anlamasına yardımcı olur.


Gerand - bent barrels Apk Son Sürüm


Yalnızca bağış için kullanılabilen birçok iyileştirmeye sahiptir. Yani, gerçek para ödemeniz gerekiyor. Ancak, modu indirebilir ve gerçek parayla ücretsiz alışveriş seçeneğine sahip olabilirsiniz. Tek oyunculu PvP savaşları, çok oyunculu mod aracılığıyla diğer oyunculara karşı kullanılabilir. Oyun tamamen birkaç dile çevrilmiştir. Sınırsız miktarda oyun para birimine mod erişimi, tüm iyileştirmeleri hemen satın almayı ve tankınızı maksimuma çıkarmayı mümkün kılar.


Gerand - bent barrels indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Nokta Sırası 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar