Helicopter Simulator 2021 Mega Hileli MOD APK [v1.0.6]

Puan: 4.43 (Oylar: 15)
GIF
Helicopter Simulator 2021 Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 1 Helicopter Simulator 2021 Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 2 Helicopter Simulator 2021 Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 3 Helicopter Simulator 2021 Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 4 Helicopter Simulator 2021 Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 5 Helicopter Simulator 2021 Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 6

Helicopter Simulator 2021 Mega Hileli MOD APK [1.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uçma tutkumuz ve sanal gerçekliğin inanılmaz deneyimi bu harika uçuş simülatöründe bir arada


Helicopter Simulator 2021 1.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Level Hilesi. Tüm seviyelerin kilitleri açık. 
  2. Helikopter Hilesi. Helikopterlerin kilidi açıldı (Helikopterin Şimdi satın al!'a tıklanması gerekiyor ve bir süre sonra kullanabilirsiniz).
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın ve oyuna girin.

Helicopter Simulator 2021 SimCopter Flight Sim, sizi yetenekli bir pilota dönüştüren, gökyüzünde uçan bir helikopter simülatörüdür. Uçuş simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu harika oyunu kaçırma fırsatını kaçırmayın. Birçok farklı yerden helikopter uçurma oyunu, oyuncuların keşfetmesi için birçok açık alan sunar. Bu aynı zamanda geleceğe hizmet etmek için pilotluk yapmanız için de harika bir fırsat.


Helicopter Simulator 2021 v1.0.6 MOD APK


Her şeyden önce, oyunculara uçsuz bucaksız gökyüzünü deneyimlemeleri için çeşitli fırsatlar sunan, ünlü olarak geliştirilmiş ve yaygın olarak geliştirilmiş bir uçuş simülasyon oyunudur. Helikopter Simülatörü 2021, birçok farklı uçak türü, mevcut uçuş modelleri ve hassas fiziksel efektlerle tasarlanmıştır. Oyun size masmavi gökyüzünde seyahat ederek ve güzel doğayı izleyerek keşfetme imkanı sunuyor.


Helicopter Simulator 2021 Para Hilesi


Daha önce pek çok uçuş simülasyonu oyunu doğdu ama oyuncular üzerinde pek bir etki bırakmadı. Bu nedenle oyunun dönüşü büyük bir başarıya imza attı ve gökyüzünde uçmayı sevenler için ödüllendirici bir oyun getirdi. Tutkunuza göre sadece uçak uçurmakla kalmıyor, bunda da birçok heyecan verici görev yaşıyorsunuz.


Helicopter Simulator 2021 Helikopter Hilesi


Yetenekli bir pilot olmak birçok insan için her zaman büyük bir hayaldir, ancak herkes gerçek bir pilot olamaz. Bu nedenle, Helicopter Simulator 2021 gibi bir uçak simülasyon oyunu, oyunculara pilotların uçaklarda sıklıkla yaptıklarını deneyimletebilir. Oyun ile uçağı kontrol etmek için talimatlara göre oynayabilir, önceden ayarlanmış uçuş yolunu takip edebilir ve güvenli bir şekilde inebilirsiniz. Ayrıca oyun, hafif uçak ve planörlerden Cessnas ve diğer helikopterlere kadar her şeyi simüle eder.


Helicopter Simulator 2021 Level Hilesi


Oyun, oyuncuların sezgisel olarak kontrol etmesini kolaylaştırmak için tüm sistemi kokpitte gerçek bir uçak gibi önceden ayarladı. Üstelik birçok temel hareket Helicopter Simulator 2021'i daha canlı hale getiriyor. Bununla birlikte, oyuncular gerçek bir helikopteri kullanmak için tüm araçları öğrenmeli, geliştirmeli ve ustalaşmalıdır. Bazı görevler oyuncunun uçağı hareket ettirmesini zorlaştıracaktır, ancak önce oyuncu sorunlarını çözmek için sakinleşmelidir. Bazı durumlarda, helikopter takılıp kalır ve oyuncu bu mücadeleyi daha önce eğitilmiş olana göre almak zorundadır. Bu aynı zamanda oyuncuların becerilerini daha yetkin bir şekilde uygulamak için daha iyi anlamalarına yardımcı olan bir faktördür.


Helicopter Simulator 2021 Apk Hile


Bazı insanlar, bir grup yolcuyla uçak uçurmanın kolay ve eğlenceli olduğunu düşünür. Ancak Helicopter Simulator 2021, bir helikopter uçurmanın hayal ettiğinizden çok daha karmaşık olduğunu uyandırmanıza yardımcı olacak. Uçağınız dağ duvarına çok yüksek veya çok yakın uçtuğunda, oyuncu uçağın davranışındaki değişiklikleri fark edecektir.


Helicopter Simulator 2021 Apk indir


Bu nedenle, uçağın irtifasının arttırılması önemli bir görevdir. Oyuncular bunun 360 derecelik dinamik bir helikopter uçuş oyunu olduğunu unutmamalı, bu nedenle önceden tanımlanmış sınırların dışına çıkmamaya dikkat edin, aksi takdirde oyunu bitirirsiniz. Kısacası bu, gerçek hayattaki helikopterlere kıyasla oldukça gerçekçi bir uçuş simülatörüdür. Oyuna katılmak, pilotun işini daha iyi anlamanıza ve diğer bazı becerileri geliştirmenize yardımcı olacaktır.


Helicopter Simulator 2021 indir (MOD, Tüm Seviyeler ve Helikopter Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Farming PRO 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 15 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar