Torque Drift Para Hileli MOD APK [v2.20.0]

Puan: 4.00 (Oylar: 2)
Torque Drift Para Hileli MOD APK [v2.20.0] 1 Torque Drift Para Hileli MOD APK [v2.20.0] 2 Torque Drift Para Hileli MOD APK [v2.20.0] 3 Torque Drift Para Hileli MOD APK [v2.20.0] 4 Torque Drift Para Hileli MOD APK [v2.20.0] 5 Torque Drift Para Hileli MOD APK [v2.20.0] 6

Torque Drift Para Hileli MOD APK [2.20.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun drift deneyimini en üst düzeye çıkaran bir joystick tasarımına sahiptir.


Torque Drift 2.20.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Para harcandığında azalmaz

Misafir olarak giriş yaparken oyun hata verirse lütfen telefonunuzu yeniden başlatıp tekrar deneyin;

Modu kullanırken ban riskiniz vardır sorumluluk size aittir, lütfen dikkate alınız!


Yarış, hız tutkunlarının ilgi alanlarını tatmin etmesine izin verdiği için ekstrem bir spordur. Yarış tekniğinde belli bir ölçüde ustalaştıklarında, amaçladıkları şey driftti. Hala bu tekniğin ne olduğunu ve neden en popüler tekniklerden biri olduğunu merak ediyorsanız Torque Drift DRIFT KRALI OLUN oyununu deneyimleyebilirsiniz . Birçok hevesli oyuncunun yorumlarına göre, bu sadece bir yarış oyunu değil, aynı zamanda gerçekten tutkulu insanlar için bir DRIFT Simülatör oyunu. 


Torque Drift v2.20.0 MOD APK


Torque Drift her ayrıntıya gerçekten doğrudur, her şey güzelce parlatılmıştır. Bu oyunlara dikkatinizi çeken ilk şey kesinlikle banner ve Google Play'de gösterilen fragman. Neredeyse her şey bir AAA oyununun standartlarını karşılar. Grafiklerinin Asphalt 8 ile karşılaştırılacak kadar güçlü ve yeni güncellemelerle bazen daha da güzel olduğu söylenebilir.Torque Drift Para Hilesi


Audi, Bentley, Porsche gibi inceleme sitelerinde rahatlıkla görebileceğiniz ünlü spor yarış arabaları oyunda gösteriliyor. Buradaki özel bir özellik, bu görüntülerin telif hakkıyla korunmuş olmasıdır. Yani oyunda gösterilen arabaların en üst seviyede gösterileceği kesin. Kilidini açmak için harcadığınız para da rahat değil. Gerçek dünyadaki değerle karşılaştırıldığında, bir araba ne kadar değerli olursa, kilidini açmak için o kadar çok para kullanmanız gerekir. Ancak detayı ve güzelliği de harcadığınız emeğe değer.


Torque Drift Hile Apk


Yorumlandığı gibi, "Torque Drift" bir DRIFT Simülatörü gibidir, bu nedenle kendi benzersiz izlerine sahip olması gerekir. Eğer ilgileniyorsanız hemen oyunu indirip deneyimleyebilirsiniz. Bu oyun ile kardeşleri arasındaki en önemli fark, parkurların drift tekniğini en iyi şekilde kullanmasıdır. Eğriler son derece yüksek frekansla oluşturulur ve düzenli olarak oyuncuların son derece hızlı olmasını ve iyi karar vermesini gerektirir. Zamanında yanıt vermezseniz, çite çarpacağınızdan emin olabilirsiniz ve hareket hızınız önemli ölçüde etkilenecektir. Oyun ayrıca oradaki atmosferi yaşayabilmeniz için sizi birçok farklı yere götürüyor. Plaja kurulan yarış pisti kendinizi iyi hissettiriyor, manzarası da güzel.


Torque drift apk dayı


Günümüzde birçok yaygın yarış oyununda, insanlar oyuncu için maksimum rahatlığı sağlamak için direksiyon simülatörünü kullanıyor. Veya seçenekler için, joystick'i 4 yöne de ayarlayabilirsiniz. Ancak Torque Drift, oyuncunun drift deneyimini en üst düzeye çıkaran bir joystick tasarımına sahiptir. Ekranın solunda sol ve sağ yönlerde iki kontrol düğmesi olacaktır. Diğer tarafta gaz ve fren pedalları olacak. Buradaki özel bir özellik, ekranın ortasında bulunan bir vites kolu.


Torque Drift APK -- PARA Hilesi


Bir drift aşaması yapmak istiyorsanız, bu vitese dokunarak vites küçültmeniz gerekir. Vites kolunu çektikten sonra, aynı anda gezinme tuşlarını ve gazı basılı tutmanız gerekir. Aracın herhangi bir yönde hareket etmesini istiyorsanız, navigasyon tuşunu o yönde basılı tutun. Her yarış pisti farklı virajlara sahip olacaktır, bu nedenle düğmeye basmak ve düğmeyi düzgün bir şekilde bırakmak için koordine etmeniz gerekecektir. Bu kombinasyon biraz yanıltıcı ise, gereksiz hareketler yaratacak ve hızınızı düşerek kayba yol açacaktır. En önemli zorluk, bir daire içinde sürüklenmenizi gerektirmektir. Doğru zamanları hissetmek için çok çalışın.


Torque Drift Apk nasıl indirilir?


Satın aldığınız her araba kendi mülkünüzdür, böylece onunla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Satın aldığınız arabaların temel bir tasarımı var ve üretici bunu gerçek hayatta yapıyor. Ancak, bu arabadaki her şeyi kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin, şık görünmesini istiyorsanız, daha fazla çıkartma çıkartmasının kilidini açmayı deneyin. Bu tasarımlar araca yeni bir görünüm kazandıracak. Ve eğer büyük bir araba ağlayacaksanız, daha fazla aksesuar satın alarak hızı daha hızlı artırabilir, hızlanma durumunu daha uzun süre koruyabilir ve daha fazla avantaj yaratabilirsiniz.


Torque Drift İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Dragons Rise of Berk APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar