Proje Savaşı Mobil Mega Hileli MOD APK [v1130]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Proje Savaşı Mobil Mega Hileli MOD APK [v1130] 1 Proje Savaşı Mobil Mega Hileli MOD APK [v1130] 2 Proje Savaşı Mobil Mega Hileli MOD APK [v1130] 3 Proje Savaşı Mobil Mega Hileli MOD APK [v1130] 4 Proje Savaşı Mobil Mega Hileli MOD APK [v1130] 5 Proje Savaşı Mobil Mega Hileli MOD APK [v1130] 6

Proje Savaşı Mobil Mega Hileli MOD APK [1130] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Project War Mobile olan bu keskin nişancı oyununu kaçırmayın.


Proje Savaşı Mobil 1130 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Godmode/Dumb AI
  2. Sınırsız Mermi Hilesi
  3. Zombileri tek atışta öldür
  4. Zombi Boyutu
Proje Savaşı Mobil adlı isyan ve bombardıman dünyasına hoş geldiniz. Bu benzersiz atış aksiyon oyunu, ürkütücü panoramanın bir bölümünü keşfetmenize yardımcı olacak. Oyuncular, bu soğukkanlı zombileri vurma ve durumu tersine çevirme görevine sahip olacaklar. Oyun her zaman çekici şekiller, karakterlerin büyümesi ve kendi heyecan verici özelliklerini yaratan seslerle izlenimler yaratır. Tüm zorlukların üstesinden gelmek için cesur bir savaşçı olun.


Proje Savaşı Mobil v1130 MOD APK


Önceleri ruhsuz bir cesettin ve bu hayatta yavaş yavaş yönünü kaybettin. Ancak bilimin ilerlemesi ve gelişmiş icatlar sayesinde son derece etkili bir ajan haline geldiniz. Şehre dönüyorsunuz ve bir zombi kıyametine tanık oluyorsunuz. Tabii ki şehrin çocuğu ile yalnız bırakılmayacaksınız ve tüm insanların zombiler tarafından saldırıya uğradığını göreceksiniz. Zombiler böyle büyür çünkü bir doz aşı bakteri ile enfekte olur ve yavaş yavaş bunun gibi bir dizi zombi oluşturur.


Proje Savaşı Mobil Mermi Hilesi


Bu savaş çok zaman alacak ve zombilerin büyümesi gün geçtikçe gösteriliyor. Bu sayede zombiler çoğaldı ve şehirdeki insanlar yaklaşan tehlikeye tanık oldular. Şehri bu şekilde terk etmeleri için insanları hızla kaçmaya gönderin. Hepsini kurtardıktan sonra siz de bu yıkım bombardımanını gerçekleştirmek için şehre dönmelisiniz.


Proje Savaşı Mobil Para Hilesi


Tek başına şehirdeki tüm zombilerle savaşmak için yeterli güce sahip olmayacaksın. Öyleyse sizinle sonuna kadar savaşmak için ölümsüz güce sahip bir grup insan oluşturalım. Şehirdeki insanlar bu orduyu kurmanıza yardım edecekler çünkü zombileri en iyi onlar tanıyor. Proje Savaşı, tüm zombileri öldürmek için herkese birinci sınıf silahlar sağlayacak.


Proje Savaşı Mobil Hile Apk


Bu savaş birçok yönden gerçekleşecek ve savaşmak için dengelenmesi gerekiyor. Zombiler her geçen gün büyüyor ve hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Project War Mobile, size oluşturdukları zehirli gazı engelleyebilecek zırh plakaları sağlar. Modern bombalar da dahil olmak üzere çeşitli silahlar, cephane savaşa hizmet edecek. İnlerini yakmak için ateş ışınlarını yaymak için helikopterleri kullanın.


Proje Savaşı Mobil Apk indir


Şimdiki kadar başarılı olmak için oyuncuların binlerce kritik zorluğun üstesinden gelmeleri gerekiyor. Oyuncular neredeyse kesinlikle kendi inlerinde sıkışıp kalacaklar. Ve kanınızın kokusunu çoktan tespit ettiler. Bir sonraki testle yüzleşmek için hızla saklanmak ve kaçmak için gizliliği kullanmalısınız.


Proje Savaşı Mobil Apk Son Sürüm


Ya da ipuçları zaten ölümsüz bir güce sahip olduğu için şiddetli saldırılar var. Kana susamışlar ve bizi elde etmek için her türlü aşağılık yola meydan okuyacaklar. Bir de orduyla bağlantımızı kaybettiğimiz bir durum var ve şimdi tüm bunlarla yüzleşmek zorundasın. Onları yok etmek ve sona ermeden önce bir kaçış yapmak için silahı hızlı ateş şeklinde kullanın. Project War Mobile, bu sayede size binlerce zorluk ve büyük başarı getiriyor. Herkesin bir görevi olacak ve kazanmak için çok savaşmalıyız. Oyunun bize verdiği hedefin verdiği kötü zombileri tamamen yok edin. Onlarla savaşmak için silah tutabilen cesur bir savaşçı olun.


Proje Savaşı Mobil indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Real Coaster Idle Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar