World War 4 - Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World War 4 - Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] 1 World War 4 - Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] 2 World War 4 - Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] 3 World War 4 - Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] 4 World War 4 - Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] 5 World War 4 - Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] 6

World War 4 - Endgames Anahtar Hileli MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 3. Dünya Savaşı'nın ardından distopik bir dünyada hayatta kalan biri olarak oynadığınız, metin tabanlı Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Savaş Oyunudur.


World War 4 - Endgames 1.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Anahtar Hilesi. Reklam izlemeden ücretsiz anahtar alabilirsiniz.
World War 4 – Endgames, oyunculara insanların 4. savaş dediği kaotik bir dünyanın kapılarını açıyor. En çok ölümü yaşayan az sayıdaki arasında hayatta kalan bir kahramana dönüşeceksiniz. Ancak, ülkeyi inşa etmek ve restore etmek için işler barışçıl ve sakin değil, aksine, oyuncu bir ülke seçmeli ve dünyaya hakim olmak için büyük bir hırsla savaşmaya hazır olmalı.


World War 4 - Endgames v1.0.1 MOD APK


World War 4 dünyasına ayak bastığınızda, üçüncü dünya savaşının sonuçları henüz durmamışken hayatınız tamamen alt üst olur; yeni bir dünya savaşı çıkmak üzere. Buradaki dünya daha önce hiç olmadığı kadar kaos içinde ve oyuncu kaçmak ve hayatta kalmak için şanslı bir kişinin rolünü üstlenmelidir. 2030 yılında bu maceraya katıldığınızda, dünya çapında çok büyük ve yıkıcı etkileri olacak.


World War 4 Anahtar Hilesi


Etrafınızda sönmemiş alevler, henüz yok edilmemiş cesetler var. Özellikle yeni dünya düzeni yavaş yavaş küresel olarak kurulmakta ve uygulanmaktadır. Geldiğiniz zaman, yüzlerce ülke dünya haritasında yok edildi ve tamamen silindi. Bu arada, bu krizi ve durgunluğu aşmak için birlikte daha fazla güce sahip olabilmek için birçok ülke bir araya gelerek tek ama güçlü bir hükümet oluşturdu.


World War 4 Hile Apk


Avrupa, bir Avrupa birliği oluşturmak için tüm Avrupa uluslarını bir araya getirerek ve birleştirerek bir adım öndedir. Başlangıçta her Avrupa ülkesinin içinde büyük bir güç vardı ve bu birlik herkesin saygı duyması gereken sonsuz bir ejderhaya benzetiliyordu. Bu arada, yok edilmemiş kalan Orta Doğu ülkeleri, Birleşik Orta Doğu adında yeni bir ülke yaratmak için bir araya gelmeyi planladılar.


World War 4 Para Hilesi


Şu anda, bir araya gelen organizasyonların yanı sıra dünyada sadece sekiz süper güç kaldı. ABD, İngiltere, Çin, Hindistan, Japonya da dahil olmak üzere, … hala birleşik bir hükümet için savaşıyorlar, bölünmeye neden olan çok partiye bölünmemişler ve ülkeyi olumsuz yönde etkilemek için ortak bir amaç yok. Göreviniz, dünya hakimiyetinde bir kariyere hazırlanmak için strateji oluşturmak için kalan sekiz ülkeden birini seçmek.


World War 4 indir (MOD, Ücretsiz Anahtar Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman World Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar