Bubble Kvass Para Hileli MOD APK [v1.1.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bubble Kvass Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 1 Bubble Kvass Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 2 Bubble Kvass Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 3 Bubble Kvass Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 4

Bubble Kvass Para Hileli MOD APK [1.1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Topluluklarda yaygın olarak kullanılan öfkeli Ruslar veya meme karakterleri etrafında komik kavramlar içeren, tamamen kaotik ve eğlenceli bir döner dövüş oyunudur.


Bubble Kvass 1.1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Bubble Kvass, oyuncuları sayısız heyecan ve neşe duygusuna kaptırmak için esas olarak saf eğlenceyi vurgulayan içerik ve oynanışa sahip bir dövüş oyunudur. Ayrıca karakterleri veya animasyonlu ve doğrusal olmayan efektleri çizmek için eğlenceli ve hoş bir grafik kalitesi kullanır. Bununla birlikte, en göze çarpan özellik, daha önce hiç sahip olmadıkları en yüksek kalite ve nihai eğlencenin tadını çıkarmak için çevrimiçi çok oyunculu mekanizmadır.


Bubble Kvass v1.1.8 MOD APK


Bubble Kvass'ın içeriği, yenilikçi ve özgün dövüş oyun modları aracılığıyla esas olarak eğlence ve kahkaha getiriyor ve birçok popüler kızgın Rus memlerini tanıtıyor. Ayrıca, kontrol mekanizması basittir, ancak oyuncuların dövüş stilleri oluşturması için birçok benzersiz kombo sistemi vardır. Her şeyden önce, etkinlikleri ve günlük zorlukları, oyuncuları kariyer ilerlemelerinde aktif kalmaya motive edecektir.


Bubble Kvass Para Hilesi


Oyunun oynanabilir karakterleri birçok garip tasarıma sahiptir ve savaş sırasında daha eğlenceli unsurlar yaratmak için kutudan çıkarılmıştır. Ayrıca çeşitli dövüş sistemleri veya yerleşik kombinasyonlarla birlikte gelirler ve herkese rakibe karşı şık bir şekilde karşı koymak veya onu yenmek için gereken refleksleri verirler. Oyuncunun ana oyun modundaki ilerlemesine bağlı olarak, sistem herkesin heyecanını artırmak için kademeli olarak daha fazla yeni karakterin kilidini açacak.


Bubble Kvass Elmas Hilesi


Ruslar her zaman çılgın aksiyon seviyeleriyle tanınırlar ve Bubble Kvass, işleri daha kaotik hale getirmek için daha etkileşimli haritalar sunacak. İşin komik yanı, her haritanın Rusya'daki ünlü yerlere dayanması ve çevresinde şişeler, çöp kutuları, sandalyeler gibi birçok nesne olacak. Oyuncunun etkileşime girebileceği her şey bir silah olarak kullanılabilir ve en gürültülü kombinasyonları oluşturabilir. atmosferi yükseltmek ve kahkahalara boğulmak için.


Bubble Kvass Altın Hilesi


Oyuncunun çeşitli ilerlemelerdeki savaş ilerlemesine bağlı olarak, karakterlerin savaş performansını artırmak için kademeli olarak daha fazla yeni öğenin kilidini açabilirler. Eşyalar, işleri daha gülünç hale getirmek için tipik Rus ürünleri olan votka veya kutular gibi özel ürünlerdir. Bu öğeler biraz benzersiz olsa da, oyuncular oyun boyunca yeni savaş potansiyellerini ortaya çıkarmak için her karakteri kişiselleştirebilir.


Bubble Kvass apk happymod


Bubble Kvass ile ilgili en iyi şey, oyunun genellikle uluslararası olarak ev sahipliği yaptığı belirli maçlarda veya oyun modlarında insanların ölümüne savaşabilmesidir. İçinde, insanların daha esnek hale gelmesi için daha yaratıcı oyun modları sunarken her karakterin ciddiyeti yeni bir seviyeye getirildi. Tabii ki, turnuvalardaki ödüller cömerttir ve boks kariyerindeki oyuncular için her zaman yeni potansiyeller açar.


Bubble Kvass Hile Apk


Bubble Kvass, dünya topluluğundan memleri veya lanetli karakterleri kullanmanın gülünç unsuru nedeniyle söz konusu olmayan oyunlardan biridir. Dahası, içindeki mekanikler ve sistemler, oyuncuların her zaman en heyecan verici ve egzotik eğlenceye dalmaları için yenilikçi ve sıradan dövüş oyunlarından daha üstündür.


Bubble Kvass Apk indir


Oyuncuların kendilerini stresten veya diğer ilgili dövüş faktörlerinden kurtarmaları için eğlence dolu faktörlere sahip en kaotik ve en tuhaf dövüş oyunu. Oyuncuların Ruslardan gelen lanetli memler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine izin verirken eğlenceyi artırmak için gülünç karakter tasarımları.


Bubble Kvass indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dark Steel APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar