World Chef Hızlı Pişirme Hileli MOD APK [v2.7.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World Chef Hızlı Pişirme Hileli MOD APK [v2.7.7] 1 World Chef Hızlı Pişirme Hileli MOD APK [v2.7.7] 2 World Chef Hızlı Pişirme Hileli MOD APK [v2.7.7] 3 World Chef Hızlı Pişirme Hileli MOD APK [v2.7.7] 4 World Chef Hızlı Pişirme Hileli MOD APK [v2.7.7] 5 World Chef Hızlı Pişirme Hileli MOD APK [v2.7.7] 6

World Chef Hızlı Pişirme Hileli MOD APK [2.7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda gerçek bir şef olacaksınız. Elinizden geleni yapın.


World Chef 2.7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı Pişirme hilesi
Yemek pişirme, uzun zamandır insanların keşfetmesi için birçok farklı bölgenin kültürlerinden biri olmuştur. Dünyanın hemen hemen tüm ülkeleri, insanların onları keşfedebilmesi için kendi mutfak kültürlerine sahiptir. Günümüzde insanların hayatları çok daha iyi hale geldi; yiyecekleri deneyimleme yetenekleri daha fazladır. Geçmişe giderse, insanlar o yemeğin tadını çıkarmak için değil, hayatta kalmak ve çalışmak için yediler. Ancak günümüzde insanların yemeklerin lezzetini keşfetmeleri için birçok lüks restoran var.


World Chef v2.7.7 MOD APK


Bu yemekleri yapanlar şefler; müşterilerine hitap eden yemekleri yapıyorlar. Peki burada kim aşçı olmak ister? Gerçekte, aşçı olmak için yetenekli olmanın yanı sıra, pratik yapmak için çok zaman harcamalısın. Ancak oyuncular oyun dünyasına ve özellikle World Chef oyununa geldiğinde, oyuncu yetenekli bir şef olacak. Oyuncunun aşçı olma hayali, deneyimlemek için bu oyuna geldiğinde gerçekleşecek. Oyuncu bu oyuna geldiğinde rüya artık sadece bir rüya değildi; şimdi gerçek oldu.


World Chef Hızlı pişirme hilesi


World Chef oyununa gelen oyuncular, oyunu deneyimlemek için genç bir aşçı olacak. Çocukken, ona şef olma konusunda ilham veren büyükbabasının küçük restoranında yaşıyordu. Bir yetişkin olarak, kendi şefinin hayatına başlamak için burayı terk etti. Ancak bir gün büyükbabasının öldüğü haberini aldı ve küçük restoranına miras olmak için geri dönmek zorunda kaldı. Büyükbabası vefat ettiğinde, büyükbabasının eski bir arkadaşı ona restoranı inşa etmesine yardım edeceğini söyledi. Emekli bir aşçı olan arkadaşı, büyükbabasını miras alacak yeni bir restoran yaratması için ona yardım etmeye karar verdi. Peki bu nereye gidiyor? Bu restoranı işletebilecek misin? Her şey oyuncuya bağlıdır, oyunun eğlencesini yaşamak için oyuna gelin.


World Chef apk Hile


Zaten bir restoran ise, en önemli şey müşterileri memnun etmek için ihtiyaç duydukları yemekleri müşterilere sunmaktır. Bir müşteri restorana geldiğinde, tadını çıkarabilmek için bir veya daha fazla farklı yemek isteyecektir. Ve oyuncunun şimdi görevi, müşterilere hizmet etmek için o yemeği pişirmek. Ancak bunu yapmak için, oyuncuların işlerini tamamlayabilmeleri için birçok adım atmaları gerekir. Öncelikle oyuncuların gerekli malzemeleri satın almak, gerekli ekipmanları hazırlamak ve daha birçok şey yapmak için mağazaya gitmesi gerekiyor. Yemek tamamlandığında garson tarafından garsona getirilecektir. Müşteri yemekten memnun kalırsa, oyuncu daha birçok şeyi yapabilmesi için para ve bahşiş alır.


World Chef hile nasıl yapılır


Bir oyuncu oyuna yeni başladığında, oyuncunun restoranı sadece küçük bir seviyededir. Bu çağda, oyuncunun restoranını onurlandırmak için herhangi bir yıldız almadınız. Bu yüzden oyuncular sürekli olarak çalışmalı ve restoranın ölçeğini genişletmeye çalışmalıdır. Oyuncular çok para kazandığında, oyuncular yemeğin kalitesini artırabilir. Daha fazla yeni mobilya ve daha pek çok şey satın alın. Ancak bunu pek çok benzer oyunda olduğu gibi tamamlamak kolay değil. Diğer oyunlarda, oyuncu bu alandaki tek restorandır, böylece hızla büyüyebilir. Ancak bu sefer olmadı, oyuncuların başarıya ulaşmak için diğer birçok rakiple rekabet etmesi gerekecek. Oyuncular, restoranları için daha fazla yıldız almak için sürekli olarak gelişmeye çalışmalıdır.


World Chef hile 2021


Bu oyunda oyunun temposu çok hızlı değil; Bu bir fast-food restoranından ziyade lüks bir restoran, bu yüzden acele edecek bir şey yok. Buraya gelen müşteriler yemeklerini beklerken daha çok vakit geçirecekler. Ancak her şey basitçe oyuncunun restoranı henüz gelişmediğinde, işler büyüdükçe, oyuncuların tüm müşteriye hizmet verebilmek için hızlı çalışması gerekir.


World Chef Hile 2.7 5


Bu noktada oyuncuların bekleyen çok sayıda müşteriye yemek pişirebilmesi için daha çok çalışması gerekir. Şu anda, oyuncular daha hızlı yemek pişirmek için daha fazla şef kiralayabilir. Daha fazla şef olduğunda, oyuncunun restoranı çok daha çeşitli bir menüye sahip olacak. Bu arada, oyuncular müşterilerin birçok ihtiyacını karşılayabilmek için daha fazla yemek sunabilirler.


World Chef'i İndir (MOD, Depolama / Anında Pişirme)


Bir önceki android oyun Farm Dream APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar