Pocket Farming Tycoon Idle Para Hileli MOD APK [v0.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Pocket Farming Tycoon Idle Para Hileli MOD APK [v0.3.0] 1 Pocket Farming Tycoon Idle Para Hileli MOD APK [v0.3.0] 2 Pocket Farming Tycoon Idle Para Hileli MOD APK [v0.3.0] 3 Pocket Farming Tycoon Idle Para Hileli MOD APK [v0.3.0] 4 Pocket Farming Tycoon Idle Para Hileli MOD APK [v0.3.0] 5 Pocket Farming Tycoon Idle Para Hileli MOD APK [v0.3.0] 6

Pocket Farming Tycoon Idle Para Hileli MOD APK [0.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir çiftlik imparatorluğu kurmayı ve zengin bir çiftçi milyarderi olmayı düşündünüz mü?


Pocket Farming Tycoon 0.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Harcadıkça artar)
Pocket Farming Tycoon Idle– oyuncuların yakın geçmişe gideceği ve son derece başarılı çiftçiler olmaya çalışacağı tapa simülatörü. Sadece kendi niteliklerinde gelişmek ve sürekli büyümekle kalmayıp, aynı zamanda yalnızca diğer endüstrilere değil, aynı zamanda yakındaki şehrin gelişimine de doğrudan yatırım yapmaları. 


Pocket Farming Tycoon v0.3.0 MOD APK


Aynı zamanda, kaynak biriktirme süreci, çeşitliliği ve çok yönlülüğü ile memnun edecektir. Böylece yakın zamanda sıkılmazsınız. Güzel grafikler, tüm bunları modern bir oyuncunun gözüne layık bir görüntü ile sağlıyor.


Pocket Farming Tycoon Para Hilesi


Android için Pocket Farming Tycoon idle, tam özellikli bol oyun olması için özel olarak tasarlanmış bir tycoon oyunudur. Heyecan verici simülasyon çiftçiliği oyunuyla eğlenin! Yeni üretime başlamak ve çok çeşitli mamul ürünler sağlamak için çeşitli çiftlik binaları satın alın ve inşa edin. Arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın çünkü komşuların yardımı çiftçiliği daha keyifli hale getirir. Arkadaşlarınızla kooperatiflerde ticaret yapın ve en iyi çiftçi olmak için diğer komşularla rekabet edin! Düzenli etkinlikler ve zorluklar, çiftlik hikayenizi gerçekten heyecan verici hale getirecek!


Pocket Farming Tycoon Hile Apk


Eşsiz ve süslü tasarımlara sahip eğlenceli bir çiftlik oyunu olan Pocket Farming Tycoon, günümüzün oyun forumlarını bastı. Herkesin coşkulu desteğiyle oyun yapımcısı Kolibri, bu oyunu çok ilgi çekici içeriklerle piyasaya sürdü. Şu anda oyun güncellendi ve Google Play'de mevcut; Oyuncular bunu Android cihazlarına yükleyebilir ve rüya gibi bir para kazanma planı yapabilir. Ayrıca, ücretsiz bir oyundur, bu nedenle oyuncular çeşitli faktörlerle sınırlandırılmadan rahatça oynayabilirler.


Pocket Farming Tycoon Apk indir


Buna ek olarak, oyun, oyuncuların çiftlikte ek bir değer yatırımı ile daha fazla öğe elde etmek için daha fazla deneme ve görev yaparak kendi yollarını oynamalarına izin verir. Ayrıca bu oyunun çevrim içi ve çevrim dışı oyun modları bulunmaktadır. Diğer oyunlar dışında, genellikle düğmeye düzenli olarak basmanız gerekir; Bu oyunun, bölgedeki en ünlü tarım milyarderi olmak için kendinize benzersiz ve en etkili bir strateji hazırlaması gerekiyor. Bu yüzden lütfen çiftliğinizi en güvenli ve verimli şekilde yönetin.


Pocket Farming Tycoon idle indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Soccer Kick APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar