Cars Arena 3D Yarış Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.63]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cars Arena 3D Yarış Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.63] 1 Cars Arena 3D Yarış Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.63] 2 Cars Arena 3D Yarış Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.63] 3 Cars Arena 3D Yarış Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.63] 4 Cars Arena 3D Yarış Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.63] 5 Cars Arena 3D Yarış Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.63] 6

Cars Arena 3D Yarış Oyunu Para Hileli MOD APK [1.63] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Geçtiğiniz yerlerde birçok delik oluşturmak için sürekli sahada hareket edeceksiniz. Elbette rakibiniz de bu yeteneğe sahip ve oyuncular seviyeyi kazanmak için sürekli birbirini tuzağa düşürüyor.


Cars Arena 3D Yarış Oyunu 1.63 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Reklamsız
Cars Arena Fast Race 3D, birçok oyuncunun arabasını sürerek rakiplerinin suya düşmesi için bir delik açacağı bir oyundur. Oyuncular oyunun kontrolünü çabucak kavrayabilirler, ancak deneyim kazanmak ve kazanmak uzun sürecektir. Aynı zamanda oyuncunun becerisinin yanı sıra oyundaki yardımcıları kullanırken de birçok ilginç şey bulabilirler.


Cars Arena 3D Yarış Oyunu v1.63 MOD APK


Oyuncular arabaları düşündüklerinde hemen benzersiz yarışları düşünecekler ve birçok farklı oyuncunun üstesinden gelecekler, ancak Cars Arena ile bu tamamen farklı. Oyuncuların diğer oyuncuların arabalarını suya düşürme fırsatı bulacağı bir beceri maçına katılacaksınız. Sonunda kim hayatta kalırsa kazanan o olacak ve elbette bölümü en iyi şekilde tamamlamak için dikkat etmeniz gereken birçok şey olacak.


Cars Arena 3D Yarış Oyunu Para Hilesi


Arabanızı yukarıdan aşağıya bir perspektiften ve eşit altıgenlerden oluşan beyaz bir düzlemde göreceksiniz. Elbette, herhangi bir oyuncu o ortam içinde özgürce hareket edebilecektir, ancak bu ortamın çevreyi ve dışarıdaki suyu ayıran duvarları olmadığını bilmelidir. Yani sahadan düşerseniz, kaybeden olarak kabul edilecek ve başka bir maçla yeniden başlayacak. Oyunda kontrollere hakim olmak için zaman ayıracaksınız.


Cars Arena 3D Yarış Oyunu Hile Apk


Cars Arena'da deneyimlediğiniz oyun zevkli ama düpedüz zorlu; kabaysanız, muhtemelen kaybedersiniz. Arabanızı kontrol edecek ve rakibin arabasını düşürmek için sahada sürekli boşluklar oluşturacaksınız. Aynı zamanda, delik oluşturma sürecine çok fazla odaklanmanıza gerek kalmayacak çünkü bir oyuncu bir alandan her geçtiğinde kırmızı hücreler görünecektir. Yakında, bu kırmızı hücreler kaybolacak ve bir delik açacaktır.


Cars Arena 3D Yarış Oyunu Apk indir


Geçtiğiniz yerlerde birçok delik oluşturmak için sürekli sahada hareket edeceksiniz. Elbette rakibiniz de bu yeteneğe sahip ve oyuncular seviyeyi kazanmak için sürekli birbirini tuzağa düşürüyor. Elbette hiç kimse kendi yarattığı bir deliğe düşmek istemez, bu yüzden sahada hareket etmek ve ustaca sürüklenmenin yanı sıra her arabanın bir atlama yeteneği vardır. Bu beceri, önünüzdeki deliklerin üzerinden hızlı bir şekilde atlamanızı sağlar.


Cars Arena 3D Yarış Oyunu Araba Hilesi


Cars Arena'da seviyeyi kazanmanın birçok yolu var. İlk faktör, oyuncuların diğer oyuncular için zorluklar yaratmasına yardımcı olan beceridir. Zamanla, oyuncular saha eski haline gelene kadar hızlarını korumaya ve yeni delikler açmaya çalışacaklar. Maçın başında, genellikle dört oyuncu olacak ve alan sadece iki oyuncu olana kadar sürekli olarak birbirleri için zorluklar geliştirecekler. Becerilerin yanı sıra, güçlendiriciler de bu sorun için değerli bir çözümdür.


Cars Arena 3D Yarış Oyunu Apk Son Sürüm


Güçlendiriciler, bir maça başladığınızda size yardımcı olan özelliklerdir ve kullanmak istediğiniz güçlendirici türünü seçebilirsiniz. Oyundaki iki ilginç güçlendirici roketler ve boks eldivenleridir. Gauntlet'e gelince, düşmanlara saldırabileceksiniz ve yakınlarda bir delik varsa diğer oyuncuların düşmesini sağlayabilirsiniz. Ek olarak, füze bir uzun menzilli saldırı silahı olarak kabul edilir; aksiyon filmlerindeki gibi diğer arabaların patlamasına neden olmamasına rağmen sizi uzaklaştırabilir ve bazen savaşın dışına çıkabilir.


Cars Arena 3D Yarış Oyunu indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Reklamsız)


Bir önceki android oyun Coin Dozer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar