Batı silahşör - West Gunfighter Para Hileli MOD APK [v1.13]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
Batı silahşör - West Gunfighter Para Hileli MOD APK [v1.13] 1 Batı silahşör - West Gunfighter Para Hileli MOD APK [v1.13] 2 Batı silahşör - West Gunfighter Para Hileli MOD APK [v1.13] 3 Batı silahşör - West Gunfighter Para Hileli MOD APK [v1.13] 4 Batı silahşör - West Gunfighter Para Hileli MOD APK [v1.13] 5 Batı silahşör - West Gunfighter Para Hileli MOD APK [v1.13] 6

Batı silahşör - West Gunfighter Para Hileli MOD APK [1.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Vahşi Batı'da kovboy olacağınız bu oyunda değişik olaylarla karşı karşıya kalacaksınız.


Batı silahşör - West Gunfighter 1.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Tutkulu bir nişancısınız ve vahşi doğada gazın arkasına gizlenmiş kötü şöhretli bir silahlı adam olmak istiyorsunuz. Dileklerinizi gerçekleştirecek Batı silahşör - West Gunfighter'a hoş geldiniz . Bu çok yeni bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Oyuncuların benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacağı geleneksel nişancı oyunlarına benzemiyor. Peki nedir? Bazı çekici özellikler nelerdir? Aşağıdaki makaleye göz atın.


Batı silahşör - West Gunfighter v1.13 MOD APK


Batı silahşör - West Gunfighter oyununda tatsız, zehirli, anormal vücutlu bir hayat yaşayacağınız vahşi ve soğuk batı ülkesinin bir kovboyu olacaksınız. Savaş silahları yapmak için bir tabancanız olacak. Meşru bir gardiyan, hayat kurtaran bir arkadaş olacaksın ya da kötü şöhretli bir silahlı adam da olabilirsin. Kötü adam veya iyi insan olmak, seçtiğiniz yoldur, bu yüzden kendiniz için doğru kararı verin.


Batı silahşör Para Hilesi


Bu vahşi batı toprakları, şehirler, çöller, vadiler, mezarlıklar, hatta ormanlar gibi birçok eşsiz alanı içerecek. Hadi kendin keşfedelim buradaki gizemli şeyler şüphesiz sana orada pek çok heyecan verici deneyimler getirecek. Oyuna katıldığınızda, birçok güçlü figürle tanışabileceğiniz, onlardan görevi alabileceğiniz ve kötülüklerle savaşarak kazanmak ve birçok çekici ödül kazanabileceğiniz mistik batı dünyasını keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. 


Batı silahşör APK Dayı


Ayrıca, çok nadir yaban hayatı vardır; ganimet elde etmek için onları avlayabilirsiniz. Çöl, şehir, vadi, derin orman, mezarlık… Hepsi bu oyunda mevcut olacak. Bu bir açık dünya oyunu olduğundan, oyuncular her yere hareket etmekte özgürdür. Çölde barışçıl insanların yaşadığı, savaşmaya hazır sağlıklı atların olduğu gizemli toprakları özgürce keşfedebilirsiniz.


Batı silahşör APK 2021


Bu harika bir şey; Aralarından seçim yapabileceğiniz 20'den fazla silahınız olacak, bunlar tüfekler, silahlar, tabancalar olabilir. Bu sizi uyarmak için yeterli değilse, o zaman silahlarınızda hançerlere geçin. Ancak karşınıza çıkan rakibe göre uygun bir silah kullanmanız gerekiyor. Küçük hayvanlarla karşılaşırsanız, onlarla hançerlerle savaşabilirsiniz. Ancak, dev bir canavarla karşılaşırsanız, onları basitçe yere sermek için bir silah kullanın.


West Gunfighter Apk Oyun İndir


Özel yerlerin keşfi sırasında, yalnızca vahşi yaşamla değil, aynı zamanda birçok tehlikeli düşmanla da karşılaşabilirsiniz, bu yüzden mümkün olduğunca dikkatli olun. Ayrıca karanlık mağaralarda birçok deforme olmuş hayvan türü vardır, bu yüzden her yönden hazır olmadığınızda onlara meydan okumayın. Ölümden bıktıysanız merak etmeyin; Kumar oynamak, at yarışı, dart, dövüş ve daha fazlası gibi vakit geçirmek gibi katılabileceğiniz başka birçok harika küçük oyun var. Ana görevden sıkıldığınızda zamanınızı boşa harcamayın.


Batı silahşor hilesi


West Gunfighter MOD oyununun grafikleri, Japonya veya Kore'den RPG oyunları kadar yüksek değil, ancak yine de oyuncuya en iyi deneyimi garanti ediyor. Oyun temel 2D grafikler kullanır. Ancak oyundaki sanat harika. Kendinizi kovboyların dünyasına en kolay şekilde kaptırabilirsiniz.


Batı silahşör - West Gunfighter hile apk


Harika bir nişancı dizisi ve mükemmel değil mi? Oyuncular çeşitli güçlü silahlar arasından seçim yapabilir, ancak kıyafetlerini ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirler. Kot pantolonlar da kovboylarla asla modası geçmeyen bir seçenektir. Çok göz alıcı bir arayüz, ses, net görüntüler ile uyum, kesinlikle tüm oyuncular için birçok ilginç deneyim getirecektir. Bu oyunla ilgileniyorsanız, en iyi kağıdın tadını çıkarmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.


Batı silahşör - West Gunfighter indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Three Defenders 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar