The Grand Wars San Andreas Full MOD APK [v1.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
The Grand Wars San Andreas Full MOD APK [v1.9] 1 The Grand Wars San Andreas Full MOD APK [v1.9] 2 The Grand Wars San Andreas Full MOD APK [v1.9] 3 The Grand Wars San Andreas Full MOD APK [v1.9] 4 The Grand Wars San Andreas Full MOD APK [v1.9] 5 The Grand Wars San Andreas Full MOD APK [v1.9] 6

The Grand Wars San Andreas Full MOD APK [1.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Araba hırsızları ve polis memurlarının bu suçlulara karşı bir dövüş oyunudur.


The Grand Wars San Andreas 1.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm (Oyun Google Play'de yoktur.)
Günümüzdeki silahlı dövüş oyunlarının çoğuna oldukça benzer. The Grand Wars San Andreas aynı zamanda San Andreas'ın araba hırsızları ve polis memurlarının bu suçlulara karşı bir dövüş oyunudur. Şu anda oyun versiyonu kısa bir süre önce yayınlandı ancak iyi bir izlenim bıraktı ve başta silahlı oyun hayranları olmak üzere birçok oyuncunun ilgisini çekti. Peki bu oyunu bu kadar başarılı yapan nedir? The Grand Wars San Andreas hakkında bilgi edinelim.


The Grand Wars San Andreas v1.9 MOD APK


Orijinal sahne simülatörü sadece bizim tarafımızdı - genellikle para ve araba almak için savaşan nesne. Ve birkaç saniye sonra bir rakip ortaya çıkacak. Rakip yenildiğinde, daha fazla rakip ortaya çıkar. Atış, oyuncuların sadece iyi gözlem yapabilmelerini, doğru hedefleri hedeflemelerini değil, aynı zamanda savaş sırasında kendilerini korumalarını da gerektirir. The Grand Wars San Andreas katılırken oyuncuların temel gereksinimleri budur . Her oyuncunun savaş yeteneğine eşdeğer, sürekli yükseltme. Ayrıca, oyuncular daha kolay hareket edebilmek için daha fazla alana geçebilirler çünkü alan genişletildiğinde vurulma riski artar. Bu nedenle, mevcut tüm deri alanlarını mümkün olan en etkili şekilde kullanın.


The Grand Wars San Andreas Apk indir


Bunlar daha yüksek seviyelerde giderek daha büyük savaşlar olduğundan, grafik gereksinimleri de en güçlü 3D motorla çok özeldir. Bu nedenle, The Grand wars oyunu, gerçekçi fizik ve 3D grafikleri mükemmel gerçek zamanlı kontrol sistemi ile birleştiren tek oyundur. Oyunun aşağıdaki gibi birkaç özelliği vardır:

  1. Vurma ve koşma, araba çalma, hatta polis ve daha fazlası gibi polise karşı eylem için sonsuz alan.
  2. Arabaları ve gerçek yerleri en doğru şekilde titizlikle simüle eden detaylı grafikler.
  3. Ayrıca kullanıcı, Üçüncü şahıs oyunu olan bir oyunu da oynayabilir. Oyuna benzeyen bu oyunda oyuncunun asıl görevi arabayı çalıp rakibi yenmektir. O zaman alacağınız araba size ait olacak. Daha sonra bir sonraki özelliğe yükseltme kıyafeti değiştirmektir.
  4. Paranız olduğunda, alışveriş yapmak ve oyun içinde oyuncular için şablonlar oluşturmak da bir zorunluluktur. Oyuncular, beğendikleri herhangi bir kostümü seçebilirler, elbette, 10'dan fazla aksesuar kategorisi nedeniyle sahip olduğunuz para miktarına da bağlı olacaktır.
  5. İyileştirilmiş seviyeler, gerçek zamanlı ve oyuncuların dövüş yetenekleri.


The Grand Wars San Andreas Full Apk


İşte The Grand Wars San Andreas hakkında bazı temel bilgiler . Sadece dokunmatik ekranlı telefon ile araba hırsızlarının kralı olmak için bir karakter olmaya çalışabilir ve ardından silahı rahatça kullanma hissini yaşayabilirsiniz. Endişelenme, canın yanmaz ama bir kahramanın savaşacağını hissetmeye çalış. Telefon versiyonunun çıkması da oyuncuların oyuna daha kolay erişmesi için yeni bir adım.


The Grand Wars San Andreas indir


Bir önceki android oyun First Strike Klasik APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar