Ocean Is Home Island Life Simulator Para Hileli MOD APK [v0.630]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Ocean Is Home Island Life Simulator Para Hileli MOD APK [v0.630] 1 Ocean Is Home Island Life Simulator Para Hileli MOD APK [v0.630] 2 Ocean Is Home Island Life Simulator Para Hileli MOD APK [v0.630] 3 Ocean Is Home Island Life Simulator Para Hileli MOD APK [v0.630] 4 Ocean Is Home Island Life Simulator Para Hileli MOD APK [v0.630] 5 Ocean Is Home Island Life Simulator Para Hileli MOD APK [v0.630] 6

Ocean Is Home Island Life Simulator Para Hileli MOD APK [0.630] - Android için son sürümü ücretsiz indirin! Kendinize özel bir adanız olduğunu düşünün burada ne inşa etmek isterdiniz?


Ocean Is Home Island Life Simulator 0.630 MOD APK AÇIKLAMASI


Bu, sıkılmanıza izin vermeyecek devasa bir açık dünya. Adayı gezip keşfedin. Eşsiz olaylara katılın ve adanın yaşamını etkileyin. Bütün ada emrinizde. Burada evinizi inşa edebilir, yeni teknolojilere erişmek için bir kariyer inşa edebilir, ticaret yapabilir, seyahate hazırlanabilir ve iş yapabilirsiniz. Takımadalarda seyahat ederken birçok farklı türde kaynak, ganimet, irfan ve daha fazlasını bulabilirsiniz! Ancak, yeni adalar keşfetmek onlara ulaşmak kadar kolay olmayabilir.


Ocean Is Home Island Life Simulator 0.630 Para Hile Apk


Adadaki ilk işiniz hiç kimse tarafından pek fark edilmeyecek, ancak gelişiminizin yolu çok ileride. Yakında daha fazla alet ve kıyafet üretebilecek, gelişmiş silahlar üretebilecek, çiftlik yapabilecek ve hatta gayrimenkullerle uğraşabileceksiniz! Evlere ikinci bir hayat verin ve içlerinde yaşayın ya da kâr için onları satın. Evleri yenileyip satarak bir servet kazanın! Birçok farklı ayrıntıdan kendi benzersiz evinizi veya tüm yerleşim yerinizi inşa edin. Farklı yapı malzemeleri kullanın, kendi ev tasarımınızı yaratın. Duvarları boyayın, fayansları yapıştırın, duvar kağıdını yapıştırın, mobilyaları düzenleyin, resimler asın, aydınlatmayı düşünün, yeni unsurlar keşfedin ve deneyin. Adadaki en iyi tasarımcı olun! Bütün bunlar yeni gelişmiş inşaat sistemiyle mümkün!


Ocean Is Home Island MOD APK


Tam teşekküllü bir şehirde yaşayın. İnsanlarla tanışmak. Ölçülü şehir hayatının tadını çıkarın. Zevkinize uygun bir iş seçin: itfaiyeci, çöpçü, kamyon şoförü, sağlık görevlisi ve diğer birçok meslek. Kendinizi farklı mesleklerde test edin ve para kazanın. Kendi araban var. Dahası, bu sadece bir ulaşım aracı değil, malları da taşıyabiliyor, bu da adada refahta başarıya ulaşmada kilit bir faktör olduğu anlamına geliyor! 3D yaşam simülatörü. Kariyerinizi oluşturun, yeni bir yerde kök salın veya daha önce bilinmeyen yeni yerleri keşfedin.


Ocean Is Home Island Life Simulator APK indir


Ocean Is Home: Island Life Simulator'da oyuncular, yolların kenarları boyunca palmiye ağaçları ve tepelerinde açık gökyüzü ile uzak bir adada hayatta kalırlar. Geliştiriciler bir ev ve hatta kariyerlerini inşa etme sözü veriyor. Zamanla kendi işinizi açacak ve diğer adalara erişim sağlayacaksınız. İlk noktayla ilgili olarak, seçim çok büyük değil: esas olarak ya çiftçilik ya da gayrimenkul satışı. Ancak aşağıda daha fazlası olan başka meslekler de var.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Oceanishome 2"

Emircan

3 yıl önce

Çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar