Zombie Evil Kill 7 Mega Hileli MOD APK [v2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Evil Kill 7 Mega Hileli MOD APK [v2.6] 1 Zombie Evil Kill 7 Mega Hileli MOD APK [v2.6] 2 Zombie Evil Kill 7 Mega Hileli MOD APK [v2.6] 3 Zombie Evil Kill 7 Mega Hileli MOD APK [v2.6] 4

Zombie Evil Kill 7 Mega Hileli MOD APK [2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunculara harika bir deneyim yaşatır ve oyuncuları dev canavarlarla heyecan verici savaşlara götürür.


Zombie Evil Kill 7 2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy

Bu son derece ilginç ve heyecan verici bir oyundur; oyuncuların dev canavarları yenmesi gerekiyor. Zombiler ve canavarlarla savaşmaya meraklıysanız Zombie Evil Kill 7'yi kaçırmamalısınız. Oyuncular çekici ve ilgi çekici bir oyun alanının keyfini çıkarıyor. Her yaşa uygun basit oynanış ile herkes oyuna katılabilir ve stres atabilir.


Zombie Evil Kill 7 v2.6 MOD APK


Zombie Evil Kill 7 birçok kahraman karakter sunar ve oyunculara çeşitli agresif düşmanlar sağlar. Her düşmanın farklı bir dövüş yeteneği olacaktır. Seviye ne kadar yüksek olursa, daha fazla oyuncunun daha büyük ve daha yıkıcı canavarlarla mücadele etmesi gerekecek. Kana susamış zombiler, mutantlar ve zehirli böcekler şehrinizi kaplıyor.


Zombie Evil Kill 7 Para Hilesi


Zombie Evil Kill 7'ye gelen oyuncular, oyunun belirlediği tüm seviyeleri fethetmeye çalışmalıdır. Her seviye, oyuncunun savaş yeteneklerine meydan okumak ve aynı aktiviteyi tekrar etmeye devam ederse daha az sıkıcı hale getirmek için kendi zorluk seviyesine sahip olacaktır. Birçok zorluk ve dikenler size sürekli olarak sunulur. Oyuncuların şehri rahatsız eden canavarları yenmeleri ve bu şehir için barışı yeniden kazanmaları gerekiyor.


Zombie Evil Kill 7 Hile Apk


Atanan görevleri tamamladıktan sonra oyuncular birçok heyecan verici hediye alacaklar. Çeşitli hediyeler ve prestijli unvanlar talep etmenizi bekliyor. Kazandığınız bonus para ile oyuncuların silahlarını ve karakterlerini yükseltmelerine izin verilecek. Kupaları birlikte toplayın ve skor tablosunda diğer oyuncularla rekabet edin.


Zombie Evil Kill 7 Silah Hilesi


Oyun çok yeni bir arayüz ile önünüzde açılıyor ve oldukça gerçekçi karakter görüntüleri nedeniyle alışılmadık bir çekiciliği var. Kahraman karakterler ve canavarlar ve zombiler de Zombie Evil Kill 7'nin tasarımına odaklanmıştır. Maçların etrafındaki manzara da nefes kesicidir, eğlenceli ve çekici bir eğlence alanı yaratır. Yüksek çözünürlüklü dokularla birleştirilmiş son derece keskin HD grafikler, muhteşem, göz alıcı bir arayüz açar.


Zombie Evil Kill 7 Apk indir


Oyuncunun savaş yeteneklerine meydan okumak için zorluklar yaratmak için çeşitli kahraman karakterleri ve kana susamış zombi ve dev canavar ordularını getiriyorlar. Canavarları daha hızlı ve daha rahat bir şekilde yenebilmeniz için karakteri doğru beceriler ve savaş taktikleri ile donatmak için çok sayıda silah sağlanmıştır.


Zombie Evil Kill 7 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Only Survivor APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar