Multiland Online Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.1.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Multiland Online Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.1.8] 1 Multiland Online Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.1.8] 2 Multiland Online Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.1.8] 3 Multiland Online Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.1.8] 4 Multiland Online Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.1.8] 5 Multiland Online Sandbox Mega Hileli MOD APK [v0.1.8] 6

Multiland Online Sandbox Mega Hileli MOD APK [0.1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İki modu olan ücretsiz bir birinci şahıs ve üçüncü şahıs sanal alan oluşturma oyunudur: tek ve çok oyunculu.


Multiland Online Sandbox 0.1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Tanrı modu
 2. Tanrı Modu Araç
 3. Sonsuz mermi hilesi
 4. Yeniden Yükleme Yok
 5. Sonsuz Para hilesi
 6. Sonsuz yemek hilesi
 7. Para Ekle Videoyu İzle Reklamsız Tıklayın
 8. Elmas Hilesi. Elmas Ekle Tıkla Videoyu İzle Reklamsız
 9. Sonsuz Envanter Öğeleri
 10. Odada Maksimum Blok
 11. Odada Maksimum Araç
 12. PVP Modu Yokken Oyuncuları Öldür
 13. Düşmanları Kontrol Edin Araçları
 14. Anti Tekme
 15. Reklamsız
Etrafınızdaki her şeyin bir araya getirilmiş kare bloklardan oluştuğu dünya, yani Multiland Online Sandbox. Burada, evden, büyük projelere kadar karakterler çok ciddi ama kare kutu şeklinde şirin bir kıyafet giymişler. Diğer çevrimiçi oyuncuların birçok heyecan verici dünyasını keşfederek, güzel Eden bahçesinde düşmanlara saldırmak için silahlar kullanıyorsunuz.


Multiland Online Sandbox v0.1.8 MOD APK


Bu dünyaya gelirken, çok renkli bloklarla karakterinizi özgürce şekillendirmenize izin veriliyor. Multiland Online Sandbox, kendi karakterinizi kişisel renklerle oluşturmanız için size malzemeler ve kostümler sağlar. Uzun ve ince bir vücutla veya mütevazı bir boyla, siyah veya sarı tenle, saçla veya saçsız vb. görünebilirsiniz. Gerçekte kişiliğinizi, tarzınızı ve yaşam tarzınızı yansıtan bir ayna gibidir.


Multiland Online Sandbox Para Hilesi


Tek bir dokunuşla dünyayı dolaşabilir ve diğer arkadaşlarınızın fantastik ve eşsiz mimari eserlerini ziyaret edebilirsiniz. Multiland Online Sandbox, meydan okumanıza, bölgenize daha fazla oyuncu davet etmenize, düşmanlarla birlikte savaşmanıza ve birlikte kaleler inşa etmenize olanak tanır. Bu, yeteneklerinizi ve güçlü yönlerinizi göstermenin yanı sıra başkalarından birçok iyi ders öğrenmeniz için bir fırsattır.


Multiland Online Sandbox Elmas Hilesi


Bu küp yerine gelince, sahip olduğunuz devasa silah cephanesinden bahsetmeden edemiyoruz. Özünde, bu oyun ateş etme ve oyun oynamanın bir birleşimidir, bu nedenle silahlar vazgeçilmez silahınızdır. Kimin suikast veya saldırı niyeti olursa olsun, onu özel mermilerle yok edebilirsiniz. Silah koleksiyonuna hafif bir dokunuşla istediğiniz silahı alın ve kuvvet tabancaları, makineli tüfekler vb. kullanmaya başlayın.


Multiland Online Sandbox Hile Apk


Multiland, oyunculara anında değiştirebileceğiniz iki ayarlanabilir görüş açısı sağlar. Spesifik olarak, üçüncü şahıs ve birinci şahıs bakış açıları, her bakış açısıyla, her türlü bakış açısıyla her duruma uygun güçlü yönler ve özellikler getirecektir. Hedef noktaya sahip olduğunuzda, gereksiz yere mermi kaybetmemek için nesnenin tam yerini tam olarak belirleyebilmek için birinci şahıs bakış açısını kullanırsınız. Üçüncü şahıs bakış açısı, çevredeki bağlama bakarken en objektif bakış açısına sahip olmanıza yardımcı olacaktır.


Multiland Online Sandbox Mermi Hilesi


Multiland apk son sürümdeki her eylem verimli bir şekilde yürütülür, bu yüzden bu oyuna katıldığınızda asla gerçekleşmemiş gibi görünen cesur fikirler şekillenebilir. Kare bloklar ve çelik çubuklar gibi yapı malzemeleri satın alabilmek için elmasları ve sağlanan parayı kullanabilirsiniz. Ayrıca, diğer insanların binalarını başarıyla yok ettiğinizde de onları alırsınız.


Multiland Online Sandbox Apk indir


En güzel bina tasarımcısı ve en başarılı nişancı olma hayali yavaş yavaş gerçek oluyor. Küp sayısı, evler inşa etme zaferini, güçlü bas, es ve düşmandan gelen her türlü silaha karşı son derece sağlam belirler. Sadece bu değil, birçok muhafız öldürürseniz, birçok rakip daha fazla iksir, para ve elmas alır, aynı zamanda tanınan bir başarıdır.


Multiland Online Sandbox indir (MOD, Birçok Hile)


Bir önceki android oyun Metal Shooter Super Soldiers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar