Rescue Dash Para Hileli MOD APK [v2.20.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rescue Dash Para Hileli MOD APK [v2.20.2] 1 Rescue Dash Para Hileli MOD APK [v2.20.2] 2 Rescue Dash Para Hileli MOD APK [v2.20.2] 3 Rescue Dash Para Hileli MOD APK [v2.20.2] 4 Rescue Dash Para Hileli MOD APK [v2.20.2] 5 Rescue Dash Para Hileli MOD APK [v2.20.2] 6

Rescue Dash Para Hileli MOD APK [2.20.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehirde ortaya çıkan sorunları çözmek için sizi bir kurtarma rolüne götürür. Kaynakları toplamaya, işi karaktere makul bir şekilde tahsis etmeye ve ayrılan süre içinde tamamlamaya çalışacaksınız.


Rescue Dash 2.20.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça para artar!

Rescue Dash, kurtarıcı olarak oynayacağınız ve insanların isteklerini yerine getireceğiniz bir oyundur. Kullanacak birçok kaynak bulmaya, yoldaki nesneleri kaldırmaya ve kurtarma hedefine ulaşmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda görevin tamamlanmasını hızlandırmanıza yardımcı olmak için göreve katılabilecek karakter sayısı artacak ve kesinlikle size zorluklar getirecektir.


Rescue Dash v2.20.2 MOD APK


Rescue Dash dünyasında oyuncular, şehir içinde ortaya çıkan sorunları çözmekle görevli bir kurtarıcı olarak oynayacaklar. Oyun, oyuncu şehir içinde meydana gelen sorunları gördüğünde açılır ve bir aracın yakınında bir kurtarma karakteri gördüğünüzde seviye başlar. Yani oyuna başladığınızda ilk iş bir kurtarma emri almak ve görevinizi en iyi şekilde yapmaya başlamak için gerekenleri eksiksiz bir şekilde hazırlamaktır.


Rescue Dash Para Hilesi


Oyuncu göreve başladığında, görevinizi tamamlamak için etkileşime girebileceğiniz birçok nesne görecektir. Hareket etmenin yolu, oyuncuların istedikleri yere hızla gitmeleri için karmaşık değildir ve bu onlara hareket halindeyken biraz zaman kazandırır ve oyun, üstesinden gelmeniz gereken birçok zaman zorluğu sunar.


Rescue Dash Altın hilesi


Rescue Dash'in bir seviyesinde oyuncular kaynakları ve hedefleri görecek. Özellikle kaynaklar, önünüzdeki engelleri çözmek için toplayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz şeylerdir. Hedefler, kurtarmanız gereken insanlar veya orijinal yaşam alanlarından ayrılan hayvanlardır. Ayrıca hedefler bölümünde ilerlemenizi kolayca takip edebilecek ve süre dolmadan kurtarmaya devam edebileceksiniz.


Rescue Dash Elmas Hilesi


Her seviyede görevi tamamlamak için belirli bir süreyi takip etmeniz gerekecek. Bu nedenle, kaynakları hızlı bir şekilde toplamak ve yoldaki engelleri kaldırmak için doğru hareket stratejisini seçeceksiniz. Birçok kaynağın göründüğünü ve kullanımlarının da tamamen farklı olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda, temizleme ve kurtarma işlemlerinin sorunsuz ilerlemesi için onları toplamanız gerekecek.


Rescue Dash Hile Apk


Bu oyunda bulduğunuz yaygın bir kaynak, nesneleri temizlemek veya gerekli şeyleri onarmak için size yeterli enerjiyi veren bir hamburgerdir. Aynı zamanda, zaman içinde sürekli olarak yeni kaynaklar ortaya çıkacak ve herhangi bir nesneyi düzeltmenize yardımcı olacak araç kutuları veya gizli nesneleri kazmanıza yardımcı olacak bir kürek gibi zorluklar sağlayacaktır. Bu nedenle, çeşitli seviyelerin sayısı oyunculara heyecan getirecektir.


Rescue Dash Apk indir


Rescue Dash'ta geçmeniz gereken seviye sayısının tamamen farklı olduğu söylenebilir, bu yüzden sahip olduklarınızı doğru kullanmak gerekiyor. Bir seviyede başarısız olursanız, tekrar başlamanız gerekir. Tabii ki, kullanmak için yalnızca belirli miktarda kalp istatistikleriniz olacak ve elbette, bir bekleme süresinden sonra tamamen toplanabilirler. Ayrıca oyunun başında bazı ödüller de alabilirsiniz.


Rescue Dash indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Enemy Waters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar