Rovercraft 2 Enerji Hileli MOD APK [v1.3.1]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Rovercraft 2 Enerji Hileli MOD APK [v1.3.1] 1 Rovercraft 2 Enerji Hileli MOD APK [v1.3.1] 2 Rovercraft 2 Enerji Hileli MOD APK [v1.3.1] 3 Rovercraft 2 Enerji Hileli MOD APK [v1.3.1] 4 Rovercraft 2 Enerji Hileli MOD APK [v1.3.1] 5

Rovercraft 2 Enerji Hileli MOD APK [1.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun görevi belirlenen süre içerisinde bitiş çizgisine ulaşmaktır


Rovercraft 2 1.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Sonsuz enerji hilesi;
  2. Duraklatmak yarışı bir zaferle bitirir.

Rovercraft 2, bir off-road yarış oyunu olduğu için kullanıcılara harika deneyimler yaşatan bir oyundur. Bu kategori aynı zamanda bir yarış oyunu türüdür ancak klasik oyunlardan çok daha ilginç bir deneyime sahiptir. Bu oyunla ilgili benzersiz olan şey, sadece normal dünyada yarışmak değil, aynı zamanda bu oyunun kullanıcıları hem gezegenin dışındaki gezegenlere götürmesi. Bu, yalnızca bu oyunun oyunculara getirebileceği çok yeni bir deneyim yarattı.


Rovercraft 2 v1.3.1 MOD APK


Oyunun oynanışı, oyuncuların deneyimlemesi için birçok benzersiz noktaya da sahiptir, her şeyden önce oyuncunun oyunda rakibi yoktur. Bu oyun yarış oyununa ait olmasına rağmen oyuncuların yarışabileceği bir rakip yoktur. Oyuncunun görevi belirlenen süre içerisinde bitiş çizgisine ulaşmaktır. Ancak oyuncunun hızdan çok tekniklere odaklanması gerektiğinde bunu yapmak kolay olmayacak. Bunun nedeni, oyundaki arazinin çok sağlam olması ve oyuncuların özgürce hızlanmasını imkansız hale getirmesidir. Çünkü oyuncu bunu yaparsa, o zaman oyuncu çok hızlı bir şekilde arabanın devrilmesine neden olacaktır. Bu yüzden oyundaki aşamaları tamamlamak için oyuncunun oyundaki zorlukların üstesinden gelmek için çok dikkatli olması gerekiyor.


Rovercraft 2 Enerji Hilesi


Bir oyuncunun aşamaları tamamlayıp tamamlayamayacağını önemli ölçüde etkileyecek faktörlerden biri "Enerji" dir. Bu, arabanın çalışmasını sağlayan şeydir ve yeterli güç yoksa araç duracaktır. Bu olduğunda, oyuncu yarışı kaybetti, ancak arabayı yeniden şarj etmenin bir yolu var. Böylelikle oyuncu piste yerleştirilen pillere dokunacak, dokunduğunda aracın gücü dolacaktır. Ancak kullanıcıların bir sonraki şarja kadar enerji tasarrufu yapmak için akıllıca hareket etmesi gerekir.


Rovercraft 2 para hilesi


Bu oyun aynı zamanda oyuncuların arabalarını özgürce kullanabilecekleri bazı ilginç özelliklere sahiptir. Bu oyunda, oyuncuya, oyuncuların yaratacağı araçlar verilmemektedir. Bu özellik, kullanıcılara yalnızca oyuncuların sahip olabileceği benzersiz arabalar geliştirme ve yaratma özgürlüğü verecektir.Bu atari oyunu, sizi en eşsiz arabayı, ay gezgini, arazi aracını veya tekerlekler üzerinde hayal bile edilemeyecek bir şeyi yaratmak için harika oyun fırsatlarıyla memnun edecek. Güçlü motorlar, fütüristik bloklar, turbo ısıtıcılar ve daha fazlasını kullanın. Rovercraft 2, inşa edilecek daha fazla ayrıntı, hatta daha havalı gezegen manzaraları, daha zorlu zorluklar ve daha da eğlenceli oyunlarla kelimenin tam anlamıyla her şeyde daha iyi hale geldi.


Rovercraft 2 APK Son Sürüm indir


Seviyeleri geçme başarınız özelliklerine bağlı olduğundan, tüm arazi aracınızın yaratılmasına en büyük sorumlulukla yaklaşın. Her gezegende, ilk denemede geçmek o kadar kolay olmayacak en dolambaçlı ve ilginç parkurlardan geçmeniz için birkaç seviye hazırlanmıştır. ATV'nizi çevirmeden bitiş çizgisine ulaşabilir misiniz? Rahat kontrol, renkli grafikler, bağımsız olarak her türlü araziye uygun bir araç inşa etme yeteneği ve en ilginç aşamalar - tüm bunlar sizi bekliyor.


Rovercraft 2 indir (MOD, Sonsuz Enerji)


Bir önceki android oyun Evil Nun 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar