Farm Driver Mega Hileli MOD APK [v0.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Farm Driver Mega Hileli MOD APK [v0.0.4] 1 Farm Driver Mega Hileli MOD APK [v0.0.4] 2 Farm Driver Mega Hileli MOD APK [v0.0.4] 3 Farm Driver Mega Hileli MOD APK [v0.0.4] 4 Farm Driver Mega Hileli MOD APK [v0.0.4] 5

Farm Driver Mega Hileli MOD APK [0.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi sevdiğiniz şeyi yapabileceğiniz eğlenceli bir çiftliğe götürür. Burada hayvanları taşıyan kamyonları daha küçük çiftliklere sürme göreviniz olacak.


Farm Driver 0.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Yıldız Hilesi, 
  2. Araba Hilesi. Kilidi Açılmış Arabalar

Bir çiftçinin heyecan verici işi konusunda tutkulu musunuz? Cevabınız evet ise, Farm Driver sizi sevimli hayvanlarla dolu bir çiftliğe götürecek. Burada benzersiz bir ulaşım segmentinden sorumlu bir sürücü ve çiftçi olacaksınız. 


Farm Driver v0.0.4 MOD APK


Oyuncular farklı araçlar kullanacak ve hayvanları araçtaki çeşitli arazilerde alıp küçük çiftliklere dağıtacaklar. İşler heyecan verici, ancak bazı zorluklar da olacak ve bunları mümkün olduğunca çabuk düzeltmeniz gerekiyor.


Farm Driver Para Hilesi


Buradaki asıl göreviniz, çiftliğin araçlarını kullanabilen gerçek bir çiftçi rolünü oynamaktır. Spesifik olarak bu araçlar çiftlik hayvanlarını farklı alanlara taşıyabilen taşıma araçlarıdır. Bu ilginç şey büyüleyici bir yolculuktur ve görevi en kısa sürede tamamlamak için farklı arazileri aşacaksınız.


Farm Driver Yıldız Hilesi


Hayvanları yeni evlerine taşımak için farklı alanlardan geçecek ve ormanlardan geçeceksiniz. Yol boyunca zorluklarla da karşılaşacaksınız ve yol boyunca arkadaşlarınız her an size yardımcı olabilir. Veya oyunun getirdiği yardımı da alacaksınız, bu da sizin büyük manevi hediyeniz. Ayrıca en mükemmel yükseltmeleri alacaksınız ve arabalarınızda yükseltmeler yapacaksınız. Bu arabaları yenilemek için heyecan verici yükseltme zincirleri kullanın.


Farm Driver Araba Hilesi


Farm Driver, güzel görüntüleri ve heyecan verici oynanışı ile oyuncuların kalbini kazandı. Oyun ayrıca farklı arabaları kullanmanıza ve tüm farklı büyük ve küçük zorlukları aşmanıza izin verecek. Bunalmış hissediyorsanız, bu heyecan verici oyunda güçlü bir izlenim bırakmak için hemen uygun destek özelliğini kullanabilirsiniz.


Farm Driver Hile Apk


Oyunun sunduğu görevlerin benzer olup olmadığını görmeye çalışın ve ardından hızlı bir şekilde çözmek için özel çözümler bulun. Hayvanların türüne ve miktarına bağlı olarak en ilginç ulaşım araçlarından birini seçin.


Farm Driver Apk indir


Doğru hayvanları diğer küçük çiftliklere teslim etmek için tüm yolları geçin ve uzaktaki ormanları aşın. Taşıma araçlarını yükselterek, sürücü için iyi kalite sağlamanın yanı sıra onarımlar da yapabilirsiniz. Kullanışlı destek özelliklerini kullanın ve bu sayede yapmanız gereken görevlere güvenle devam edebilirsiniz.


Farm Driver indir (MOD, Yıldız / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Used Car Dealer Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar